- Преподавателю
- Иностранные языки
- Plan of the lesson Whose T-shirt is this? form 5
Plan of the lesson Whose T-shirt is this? form 5
Раздел | Иностранные языки |
Класс | 5 класс |
Тип | Другие методич. материалы |
Автор | Қалымжанова Ф.С. |
Дата | 22.12.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Тақырыбы | Whose T-shirt is this? | |
Сыныбы | 5th forms | |
Күні |
| |
Пән мұғалімі |
| |
Мақсаты | Сын тұрғысынан ойлай отырып, оқушыларды ағылшын тілінде тағамның түрлері туралы және олардың атауларын үйрету арқылы сөздік қорларын молайту. Сандық технологияларда құзырлылық танытатын белсенді оқушы болып қалыптасуын қамтамасыз ету. | |
Міндеттері |
| |
Күтілетін нәтиже | Сандық технологияларда құзырлылық танытатын белсенді оқушы болып қалыптасуы қамтамасыз етіледі. Киімнің түрлеріне байланысты жаңа сөздерді үйренеді. Сыни ойлау арқылы психологиялық сенім қалыптасады. Оқушылар іс-әрекеттер барысында бірін-бірі және өзін-өзі бағалау арқылы ізденімпаздыққа, жауапкершілікке үйренеді. | |
Түйінді ой | «Адам -көркі шүберек» | |
Ресурстар | Д.Аяпова, Т. Укбаевава, А. Ағылшын тілі, 5 сынып, Атамұра, 2010. Интерактивті тақта, электрондық оқулық, флипчарт, маркер, түрлі түсті бояу,карточкалар бағалау парақтары. | |
Кіріспе | Сәлемдесу Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу. Киімдердіңсуреттері бейнеленген карточкалар таратылады. Оқушылар солар арқылы топтарға бөлінеді.Тақырыпты ашу үшін әр топқа берілген суреттерден ер бала мен қыз баланың киімдерін бөліп құрастыру. Бұлардың барлығы қандай тақырыпқа сай келеді. Жаңа тақырып ашылады.
| |
Тұсаукесер | Ұйымдастыру кезеңі. Миға шабуыл. Плакаттан киімдердің суреттері көрсетіліп, ағылшын тіліндегі айтылуын бірнеше рет қайталанады. Оқушылар өзара қайталайды. Жаңа сөздер T-shirt-футболка, jacket- жейде, dress- көйлек, socks - шұлық, trousers- шалбар,tie -галстук. Суретпен жұмыс: оқушылар киімнің түрлерінің жазылуы мен суретін тауып сәйкесінше қасына орналастырады. Қайсы топ алғашқы болып аяқтаса, жеңімпаз сол топ болады. Топ мүшелері смайлдар арқылы бағаланады. | |
Негізгі бөлім |
Сәйкестендіру тапсырмасын топ ішінде орындау. Тапсырманы дұрыс және жылдам орындаған топ 3 шапалақ арқылы бағаланады.
Жаттығуда берілген тапсырма «listen and tick» оқушылар тыңдайды және дұрыс жауабын белгілейді. Бұл тапсырманы дұрыс әрі жылдам орындаған оқушылар смайл арқылы бағаланады. Келесі жаттығуда берілген мереке кейіпкерлерін өз орындарына сай орналастырады. Топтық жұмыс 3 шапалақ арқылы бағаланады.
| |
Сергіту сәті | Track 37. «Sing the song». Ән айтып үйренейік. «I have green dress, you have red cap, she has red blouse he has blue jeans»
| |
Қортынды | Жаттығуда берілген тапсырмаға сай оқушылар спорттың түрлерін табады. Дұрыс әрі жылдам тапқан оқушылар смайлдармен бағаланады. | |
Бағалау | 3 шапалақ және смайлдар арқылы бағалау түрлері қолданылады. | |
Рефлексия | Оқушылыр стикерлерге сабақтан алған әсерлерін жазады және өздерінің жауаптарына сай смайлдың тұсына жапсырады. | |
Үй тапсырмасы | 5 жаттығу қолдарын жаттықтырып ағылшын сөздерін жазады. Жаңа сөздерді қайталап жаттайды. | |
| Не сәтті ?
| Не сәтсіз ?
|