Ашық сабақ Would you like some more tea?

Раздел Иностранные языки
Класс 6 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат rar
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қысқа мерзімді жоспарлау

№ 12 Күні: 14.10 Сынып: 6- сынып

Сабақтың тақырыбы

Would you like some more tea?

Сілтеме

Оқулық English 7, Аяпова Т., Абілдаева З. «Атамұра» баспасы

А.Әлімов Интербелсенді әдістемені ЖОО-да қолдану мәселелері

Сабақтың мақсаты

Жаңа сөздерді енгізу «would you like.. I`d like..» тіркесін түсіндіру сөйлемде қолданылуын үйрету. Ауызша сөйлеу қабілетін дамыту. Сыпайылыққа, достыққа тәрбиелеу.

Қима қағаздар, слайдтық топтама, тағамдардың макеттері

Әдіс тәсілдер

«Сұрағымды қағып ал», сәйкестендіру, рөлдік ойын

Ұйымдастыру кезеңі

Шаттық шеңберінде тұрып «ыстық алақан» трэнингінде тілек тілеу арқылы психологиялық жағымды ахуал туғызу.

-Good afternoon pupils!

-How are you today?

«Fruits» and «vegetables» болып екі топқа қима қағаздар арқылы бөліну.

-Who is absent today?

-What day is it today?

-What weather like today?


Сабақ жоспары

Мұғалімнің

іс-әрекеті

Оқушы іс-әрекеті

Білу

«A few, a little, a lot of» сөздерін үй тапсырмасын интерактивті тактадан корсете отырып сұрау, білімдерін пысықтау.

Тізбектеліп өткен сабақтағы тапсырмаға жауап береді

Түсіну

Миға шабуыл. «сұрағымды қағып ал» әдісі арқылы сұрақтар қою:

Do you like an apple?

Do you like an orange juice?

Макеттерді қолдана отырып ұсынуды «would you like» тіркесін түсіндіру.

Бір-біріне доп лақтыру арқылы сұрақ қояды. Слайдтан ұсыну тіркесінің жасалу жолдарын тісіне отырып дәптеріне жазып алады.

Would you like some…?

Yes please/no thanks

Қолдану

Exercise 2, read the diologue

Carol: I`m thirsty.

Colin: would you like some tea?

Carol: No, thanks.

Colin: Would you like some milk?

Carol: I don`t like milk

Оқушылар диалогті рөлге бөліп оқып, тілдерін жаттықтырады

Талдау

Дәптермен жұмыс. «сәйкестендіру»

Оқушыларға интерактивті тақтадан тапсырма орындату.

I'm hot It's winter and it's cold

I'm thirsty I don't have any money

I'm hungry I'd like to have a swim

I'm tired I'd like to go to bed

I'd like to be on a beach I'd like a sandwich

I'd like to be a millionaire I'd like an orange juice

Жинақтау

Рөлдік ойын ex.

Waiter: What would you like to order?

Jennifer: I`d like a hamburger and potatoes.

Waiter: O.K. Would you like anything to drink?

Jennifer: I`d like a coke, please.

Waiter: Thank you

Диалогті шынайы ситуацияда рөлге бөліп орындайды.

Бағалау

Сабақты қорытындылау. Оқушыларды критерий бойынша алған смайликтерін ескере отырып, бағалау

Бір-бірін, өздерінің сабаққа қатысу белсенділігін, топтық жұмыстарын критерий бойынша бағалайды.

Келесі тапсырма

w.b. step4

Үй тапсырмасы

Сұрақтарға жауап беру

Диалог оқу

«Сәйкестендіру» әдісі

Рөлдік ойын






Бағалау парағы











Тексерілді:































Күні

15.10

Сынып

6 «Б»

Сабақтың тақырыбы

Byuing food

Сілтеме

Оқулық English 6, Аяпова Т., Абилдаева З. «Атамұра» баспасы

А. Әлімов Интербелсенді әдістемелер

Әдіс - тәсілдер

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, СТО, Ой қозғау, рөлдік ойын, суреттерді топтастыру.

Сабақтың мақсаты

«Can I help..?», «How much» сұрағына жауап беруді үйрету.

Ауызша сөйлеу қабілетін дамыту

Ұйымдасып топпен жұмыс жасауға баулу.

Ұйымдастыру кезеңі

Амандасу, түгендеу. Сыныпта психологиялық ахуал туғызу. Шаттық шеңберін құру, «Dollar» «Tenge» болып топқа бөліну

Қызығушылығын ояту

Оқушы білімін жан-жақты тексеру.

Have a dialogue with your partner.

«Ой қозғау» әдісі арқылы сабақтың тақырыбын ашу.

Think of

One red fruit, one green fruit, one yellow fruit

Two kinds of food which are made from milk

Three things people have for breakfast

Four kinds of vegetable from which we can make salad

Answer the questions in pairs

How often does your family go to buy food?

Where do you usually buy food?

How often do you buy fruit and vegetables?

Мағынаны тану

New words:

Flavor - жұпар иіс

Altogether - бәрін қосқанда

Vanilla - ванилла

Strawberry - құлпынай

Can I help you? - сізге қалай көмектесе аламын?

How much is that? - бұл қанша тұрады?

Ex: 7 Listen and practice

David: Excuse me!

S.a: Can I help you?

D: Yes, please. Three small ice-creams.

S.a: What flavour?

D: What flavour have you got?

S.a: I've got strawberry, vanilla, chocolate and coffee.

D: How much is that?

S.a: They're 60p each…that's 1.80 altogether

Дәптермен жұмыс.

І топ ІІ топ

A:Excuse me! A: Would you like a drink?

B:Can I h____ you? B: Yes, mineral water, please

A:Yes, p_____. Two sandwiches. A: Ice or lemon?

B:Cheese or ham? B: Lemon, p_____

A:C____ please. A:H____ you are

B:H___ you are. B: How m____ is that?

A:How m ___ is that? A: 60 p, please

B:80tg, please B: T____ you

Сергіту сәті

Оқушылар интерактивті тақтадан музыкалық жаттығуды жасай отырып, бойларын жазып сергиді

Ой толғаныс

«Суреттерді топтастыру»

І - топ денсаулыққа пайдалы тағамдарды жәшікке теріп салады.

ІІ - топ денсаулыққа зиянды тағамдарды жәшікке теріп салады.

Рефлексия

«Жеміс» ағашына бүгінгі сабақтан алған әсерлері туралы стикерге жазып іледі.

Бағалау

Оқушыларды көп жинаған dollar, tenge арқылы бағалау.

Келесі тапсырма

W.B Step 5



Тексерілді:























© 2010-2022