Сабақтың тақырыбы: Travelling light

Раздел Иностранные языки
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қысқа мерзімдік жоспар

Сабақтың тақырыбы: Travelling light.

Сабақтың мақсаты: Оқушыларға саяхат түрлерімен жан-жақты танысу.

Сабақтың нәтижесі: Оқушылар саяхатқа қажетті заттардың атауын атай алады.

Сабақтың түйінді идеялары: Топтық жұмыс арқылы бірін-бірі тыңдай білу, тақырыпты түсінеді, қолдана алады.

Сабақтың әдіс-тәсілдері: «Желпуіш», «Әуедегі бейне», «Сөздер банкісі» әдістері.

Сыныбы: 7 а Мерзімі:

Кезең

уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Қолданылатын ресурстар көрнекіліктер

Кіріспе

3

Ынтымақтастық атмосферасын құру.

Топқа қима қағаздар арқылы бөлу

Оқушылар сәлемдесіп ынтымақтастықты орнатты, үш топқа бөлінеді.

Қима қағаздар

10

«Желпуіш»әдісін уйымдастырдым. Нұсқау: алдарыңда түрлі-түсті қағаздар тұр біреуін алып желпуіш жасайсыздар,әр қыртысына өткен сабақтағы жаңа сөздерді не болмаса сөйлемдерді жазып шығасындар.

Окушылар желпуіш жасап,өтілген жаңа сөздермен сөйлемдерді жазды

Формативті бағалау

Түрлі-түсті қағаздар

Таныстырылым

10


«Әуедегі бейне»тәсілі арқылы сабақтың тақырыбын ашамын,әр топтан бір оқушы сыртқа шығып тұрады мұғалімнің жасырған бейнесін табуы керек\кезек кіріп бір-біріне бейне көрсету\

Мұғалімнің жасырған бейнесін бір-біріне бейнеледі.Қалған оқушылар не бейнеленгенін табады.

Формативті бағалау


Негізгі бөлім

10

Мәтінді екіге бөліп топқа беріп, оқушыларға мәтінді оқып, аударуды тапсырдым.

Оқушылар мәтінді оқып, аударады.


Оқулық

Қорытынды

10

«Сөздер банкісі» саяхатқа байланысты не басқа тақырыпқа байланысты сөздер мен сөз тіркескестері бердім артық қатысы жоқ сөздерді алып тастау керек

Саяхатқа байланысты сөздер мен сөз тіркескестерін артық қатысы жоқ сөздерді ажыратады.

Формативті бағалау

АКТ

2

Үйге тапсырма беру Кері байланыс орнату

Оқушылар үйге тапсырма алып, кері байланыс жазады.


Барлық тапсырмарды қорытындылап бағалау

Күнделік, стикер,



© 2010-2022