Підсумковий урок німецької мови по темі «Meine Familie und meine Freunde»

Мета: Систематизувати знання учнів; навчити їх складати зв’язне висловлювання за ситуацією „Сім’я” на основі вивчених мовленнєвих зразків з використанням  відомої лексики; закріпити знання числівників; Обладнання: підручник Н. Басай; малюнки; Методичні рекомендації „ Навчання діалогічного спілкування на ситуативній основі”; фотографії. Актуальність змісту:Розширення пізнавальних можливостей учнів, зокрема, у здобуванні, аналізі та застосуванні інформації з різних джерел, можливість перенесення о...
Раздел Иностранные языки
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Тема: Підсумковий урок по темі «Meine Familie und meine Freunde»Підсумковий урок німецької мови по темі «Meine Familie und meine Freunde»

Мета: Систематизувати знання учнів; навчити їх складати зв'язне висловлювання за ситуацією "Сім'я" на основі вивчених мовленнєвих зразків з використанням відомої лексики; закріпити знання числівників;

Обладнання: підручник Н. Басай; малюнки; Методичні рекомендації " Навчання діалогічного спілкування на ситуативній основі"; фотографії.

Хід уроку

І. Мотивація. Привітання.

1. Wer fehlt heute in der Klasse? Wie ist das Datum heute?

ІІ .Обгрунтуванння навчання

Фонетична зарядка.

Повторення вірша про сім'ю:

Mein Vater heisst Franz,

mein Opa heisst Hans,

meine Mutter heisst Renate,

meine Schwester heisst Beate,

meine Oma heisst Otilie -

das ist meine Familie.

Ich heisse Fritz

Und mein Hund heisst Spitz.

III. Усвідомлення змісту

1. Гра - ланцюжок " Wer ist das?" Вчитель використовує малюнки на тему "Сім'я" , ставить запитання учням, вони відповідають на них.

2. Гра - конкурс "Розкажи про свою сім'ю". Вчитель пропонує використати учням фотографії родини.

3. Робота в групах. Завдання: описати картинку сім'ї, дану вчителем.

4. Гра "Хто краще?"

Завдання: проспівати в стилі репу:

  • Eins, zwei, drei und vier.( 2 - mal)

  • Alle springen wir.(2 - mal)

  • Eins, zwei, drei und vier.(2 - mal)

Viel spielen wir.(2 - mal)

Wir, wir, wir.

5. Фізкультхвилинка.

Метод "Займи позицію"

Вчитель показує місця табличок "Ja" і " Nein". " Так" - це парні цифри, "Ні" - непарні .

Учні повинні зайняти правильну позицію при таких цифрах: 10, 1, 2, 7, 9, 6, 12, 3, 5, 8, 4, 11.

6. Робота в парах.Підсумковий урок німецької мови по темі «Meine Familie und meine Freunde»

Завдання: Відрекомендуйте один одному своїх друзів( скажіть, як звати, скільки років)

7. Гра "Хто більше?". Виходять 2 учні до дошки і по класу вони повинні розшукати вивчені букви, які знаходяться на вазонах, стендах, підвіконниках і т. д.

Виграє той, хто "Знайде" більше букв і назве слова, в яких є ці букви.

ІV. Рефлексія

1. Пояснення домашнього завдання.

2. Підбивання підсумків уроку.

3. Учитель: Die Stunde ist zu Ende. Auf Wiedersehen.

Домашнє завдання: Скласти діалог про свою сім'ю.






© 2010-2022