Урок німецької мови на тему: Schweiz

 Мета: Узагальнення та систематизація знань учнів з теми „Österreich“.Введення нової лексики до теми”Schweiz“, вивчаюче читання тексту „Schweiz“, закріпити лексику на тренувальних вправах,використовуючи методи критичного мислення. Виховна мета: виховувати зацікавленість до виучуваного матеріалу. Актуальність змісту:Розширення пізнавальних можливостей учнів, зокрема, у здобуванні, аналізі та застосуванні інформації з різних джерел, можливість перенесення отриманих умінь, навичок та способів діяль...
Раздел Иностранные языки
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Урок німецької мови на тему : SchweizТема: SchweizУрок німецької мови на тему : Schweiz

Мета: Узагальнення та систематизація знань учнів з теми "Österreich".

Введення нової лексики до теми"Schweiz", вивчаюче читання

тексту "Schweiz", закріпити лексику на тренувальних вправах,

використовуючи методи критичного мислення.

Виховна мета: виховувати зацікавленість до виучуваного матеріалу.

Хід уроку

І. Мотивація

1. Фонетична зарядка.

- бесіда про погоду;

- визначення настрою;

- бесіда про виконання домашнього завдання;

ІІ. Обґрунтування навчання.

1. Wo liegt Österreich?

2. Woran grenzt Österreich?

3. Wie ist die Hauptstadt Österreichs?

4. Wieviel Einwohner leben in Österreich?

5.Wie ist die Landessprache?

6. Ist die Österreich hochentwickelte Bundesrepublik?

7. Ist Österreich eine parlamentarische Republik?

8. Wie sind die wichtigste Industriezweige?

2. Складання гронування.

Складання сенкану

Österreich

hochentwickeltes, parlamentarische

grenzt, ist, liegt

Österreich ist hochentwickeltes Land.

Musik

III.Усвідомлення змісту.

1. Повідомлення теми і завдань уроку.

2. Робота в групах.

Учні діляться на 3 групи, одержують завдання від вчителя про роботу з текстом.

І група - про територію, політичний устрій Швейцарії;

ІІ група - про розвиток економіки, сільського господарства;

ІІІ група - мови, розвиток культури Швейцарії.

3. Повідомлення груп.

4. Завдання: члени кожної групи дають додатково один одному запитання, уточнюючи повідомлення про Швейцарію.

5. Пояснення домашнього завдання.

ІV. Рефлексія

1. Визначення настрою.

2. Метод гронування.

Домашнє завдання: Робити повідомлення про Швейцарію


© 2010-2022