- Преподавателю
- Иностранные языки
- Поурочный план по английскому языку на тему Do you want some Pepsi?
Поурочный план по английскому языку на тему Do you want some Pepsi?
Раздел | Иностранные языки |
Класс | 5 класс |
Тип | Другие методич. материалы |
Автор | Қалымжанова Ф.С. |
Дата | 12.01.2016 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Тақырыбы | Do you want some Pepsi? | |
Сыныбы | 5th forms | |
Күні |
| |
Пән мұғалімі | ТлеулинаАйгүл Рзаевна | |
Мақсаты | Сын тұрғысынан ойлай отырып, оқушыларды ағылшын тілінде тағамның түрлері туралы және олардың атауларын үйрету арқылы сөздік қорларын молайту. Сандық технологияларда құзырлылық танытатын белсенді оқушы болып қалыптасуын қамтамасыз ету. | |
Міндеттері |
| |
Күтілетін нәтиже | Сандық технологияларда құзырлылық танытатын белсенді оқушы болып қалыптасуы қамтамасыз етіледі. Тағамның түрлеріне байланысты жаңа сөздерді үйренеді. Сыни ойлау арқылы психологиялық сенім қалыптасады. Оқушылар іс-әрекеттер барысында бірін-бірі және өзін-өзі бағалау арқылы ізденімпаздыққа, жауапкершілікке үйренеді. | |
Түйінді ой | «Ас - адамның арқауы» | |
Ресурстар | Д.Аяпова, Т. Укбаевава, А. Ағылшын тілі, 5 сынып, Атамұра, 2010. Интерактивті тақта, электрондық оқулық, флипчарт, маркер, түрлі түсті бояу,карточкалар бағалау парақтары. | |
Кіріспе | Сәлемдесу Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу. Тағамдардың суреттері бейнеленген карточкалар таратылады. Оқушылар солар арқылы топтарға бөлінеді.Тақырыпты ашу үшін әр топқа берілген суреттерден белгілі тағамның түрін құрастыру. Бұлардың барлығы қандай тақырыпқа сай келеді. Жаңа тақырып ашылады.
| |
Тұсаукесер | Ұйымдастыру кезеңі. Миға шабуыл. Плакаттан тағамдардың суреттері көрсетіліп, ағылшын тіліндегі айтылуын бірнеше рет қайталанады. Оқушылар өзара қайталайды. Жаңа дыбыстар [o] жаңа сөздер Coke - кола, sugar - шекер, water - су, Juice - шырын, meat - ет,milk - сүт, bread - нан, butter-май, hamburger -гамбургер biscuits -печенье,chips -чипс, Суретпен жұмыс: оқушылар тағамның түрлерінің жазылуы мен суретін тауып сәйкесінше қасына орналастырады. Қайсы топ алғашқы болып аяқтаса, жеңімпаз сол топ болады. Топ мүшелері смайлдар арқылы бағаланады. | |
Негізгі бөлім |
Сәйкестендіру тапсырмасын топ ішінде орындау. Тапсырманы дұрыс және жылдам орындаған топ 3 шапалақ арқылы бағаланады.
Жаттығуда берілген тапсырма «listen and tick» оқушылар тыңдайды және дұрыс жауабын белгілейді. Бұл тапсырманы дұрыс әрі жылдам орындаған оқушылар смайл арқылы бағаланады. Келесі жаттығуда берілген мереке кейіпкерлерін өз орындарына сай орналастырады. Топтық жұмыс 3 шапалақ арқылы бағаланады.
| |
Сергіту сәті | Track 37. «Sing the song». Ән айтып үйренейік. «Five little sausages in the pan»
| |
Қортынды | Жаттығуда берілген тапсырмаға сай оқушылар спорттың түрлерін табады. Дұрыс әрі жылдам тапқан оқушылар смайлдармен бағаланады. | |
Бағалау | 3 шапалақ және смайлдар арқылы бағалау түрлері қолданылады. | |
Рефлексия | Оқушылыр стикерлерге сабақтан алған әсерлерін жазады және өздерінің жауаптарына сай смайлдың тұсына жапсырады. | |
Үй тапсырмасы | 5 жаттығу қолдарын жаттықтырып ағылшын сөздерін жазады. Жаңа сөздерді қайталап жаттайды. | |
| Не сәтті ?
| Не сәтсіз ?
|