Ағылшын тілі пәні 5-сынып Сенің мысығыңның түсі қандай? тақырыбына сабақ жоспары

Раздел Иностранные языки
Класс 5 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Шығыс Қазақстан облысы , Абай ауданы ,«М.Әуезов атындағы орта мектебі » КММ Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Кусаинова Гулжан Орынбековна.

Сабақтың тақырыбы : Сенің мысығыңның түсі қандай? «What colour is your cat?»

Сыныбы: 5- сынып (8 тарау: 1- сабақ)

Пәні: Ағылшын тілі

Мақсаты: Оқушыларға түсі қандай деген сұрақты қойып,оған жауап беруді үйрету,оны аңдар мен өсімдіктерді айту арқылы меңгерту сөздікті қолданып сөйлеуге машықтандыру

What colour is your cat? деп жекеше, What colour are your cat's eyes? деп көпше түрде сұрақ қойып,It's /they are деген жауаптарын үйрету. Оқушыларды ұқыптылыққа, алғырлыққа, шапшаңдыққа тәрбиелеу, сөздік қорын байыту, ойлау, есте сақтау қабілеттерін дамыту, дүниетанымын кеңейту.

Күтілетін нәтиже: Оқушылар заттарға, аңдар мен өсімдіктерге түсі қандай деп сұрақ қоя алады; Дене мүшесінің ,заттың жекеше, көпше түріне сай жауап беруді біледі;Өзінің ұнаған түсін айта алады: Оқулық:Т.Аяпова,Д.Ұқбаев,З.Әбілдаева Алматы «Атамұра»2015 жыл

Ресурстар:оқулық, жұмыс дәптері,стикерлер, компьютер , МАН-2014 ж «Bilimland»ресурстары:

7036-031 Head, shoulders, knees and toes.

018 What are you drawing?

09 Teddy's wearing blue trousers

048 Colour the robot

010 Is she wearing red socks?

011 I'm wearing red T-shirt. ( 2.Listen and choose 5.English to take away)

Пәнаралық байланыс: қазақ тілі,орыс тілі,бейнелеу өнері,биология,дене шынықтыру

Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру кезеңі.

А) Кезекшімен әңгіме

В) «Шаттық шеңбері» 010 Is she wearing red socks? 5 тапсырма «Listen and sing»

C) Өздері таңдап алған шардың түстеріне орай «Green», «Red» деп екі топқа бөлу

II.Үй жұмысы

А) әлем жайында әңгімелеу

В) сөздік

С) қоршаған ортаға зиян келтірушіге хат жазу

III.Жаңа сабақ

А) «What colour is your cat?»

В) «Оқылым стратегиясы» Сөздікпен таныстыру trainers-кроссовка, hair-шаш, eye - көз,foot-і,arm-,hand -

С ) «Сахналау » №2 жаттығу диалог рөль бойынша сахналауы. (үш оқушыға тапсырма алдын ала берілді)

D) «Есте сақта» 1 топқа 018 «What are you drawing?» барлық тапсырмасын орындау

1.Presentation 2. Listen and choose 3. Listen and сolour 4. Listen and choose 5. Listen and сolour

2-топқа 09 «Teddy's wearing blue trousers» 1. presentation 2. Listen and choose тыңдай отырып заттардың дұрысын таңдау 3. Listen and сolour 4. Choose дұрысын табу 5. Listen and say

Е) Сергіту сәті -031 Head, shoulders, knees and toes.әнімен айтып, қимыл жасап денелерін шынықтыру (5.English to take away)

F) 048 «Colour the robot» 1. Presentation Listen and watch тыңдап -түсіне отырып,шапшаң қимылдап сурет салу,оны бояу,не салғанын,түр-түсін айту,бір-біріне сұрақ қою ,жауап беру

2.match сөйлемді оқып суреттен сәйкесін табу 3. match (сөйлемді оқып суреттен сәйкесін табу) 4.put the words in order сөздерді ретімен қой 5.Play game суреттердің түр-түсін есте сақтап,бояу 11 ұпай

G ) «Сиқырлы бор» ойыны арқылы оқушының функционалдық сауаттылығын арттыру (Оқушылар сапқа тұрып бірінен кейін бірі тақтаға ағылшын тілінде сөздер жазу)

IV. Рефлексия

Инсерт әдісі


v-(білемін)


+ жаңалық


?-түсінбедім


!-қызықты


V. Бағалау

1.Бағалау парақшасы арқылы мұғалімнің бағалауы

2.Бір топ екінші топты қол шапалақтау арқылы бағалау

VII.Үйге тапсырма

11,12 жаттығу











© 2010-2022