Конспект урока на тему Анимация және тұсаукесердің көрсетілуі

Сабақтың өтілетін күні Пәні Класы Пән мұғалімі Информатика 6 Джанзакова Айгерим Сабақтың тақырыбы Анимация және тұсаукесердің көрсетілуі Сабақтың мақсаты POWERPOINT программасында құрылған презентацияны анимациямен әрлендіру дағдыларын қалыптастыру. Күтілетін нәтижесі POWERPOINT программасында құрылған презентацияда анимация және гиперсылкамен жұмыс істей алады. Түйінді идея "Естігенімді ұмытамын , көргенімді сақтаймын, өз жасағанымды меңгеремін" Сабақтың мазмұн...
Раздел Информатика
Класс 6 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сабақтың өтілетін күні

Пәні

Класы

Пән мұғалімі


Информатика

6

Джанзакова Айгерим

Сабақтың тақырыбы

Анимация және тұсаукесердің көрсетілуі

Сабақтың мақсаты

POWERPOINT программасында құрылған презентацияны анимациямен әрлендіру дағдыларын қалыптастыру.


Күтілетін нәтижесі

POWERPOINT программасында құрылған презентацияда анимация және гиперсылкамен жұмыс істей алады.


Түйінді идея

"Естігенімді ұмытамын , көргенімді сақтаймын, өз жасағанымды меңгеремін"


Сабақтың мазмұны


уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

2 мин

Ынтымақтастыру сәті.

Тренинг: «Жақсы лебіз» ойыны

Оқушылар шаттық шеңберіне жиналады. Бір оқушы қасындағы көршісіне жақсы лебіз білдіреді. Екінші оқушы үшіншіге т.с.с

Үш шапалақ


2 мин

Топқа бөлу. мозайка

animation presens сөздерін таңдау

Ағылшынша орысша қазақша


Суреттер

5 мин

"Өзіме от шақырамын"

1.PowerPoint дегеніміз не?

2.Видеоны қалай кірістіреміз?

3.Тұсаукесерде WordArt нысандарын қолдануға бола ма?

4.Анимацияның көрсетілуі? 5.Тұсаукесерде анимацияның көрсетілуі?

6.Тұсаукесерге қосылған видеоны өзгертуге бола ма?

Жеке оқушыдан сұрақ-жауап алу

Үш шапалақ

Слайд

5 мин

Тақырыпты меңгеру мақсатында

Жұптық жұмыс .

Тақырып ашылады: Анимация және тұсаукесердің көрсетілуі

Мәтінді бөліп оқиды, «Инсерт» стратегиясы арқылы түртіп алады, түсінгендерін бірге талқылайды, "Ротация" әдісі арқылы постер қорғайды

Бағалау парағы, үш шапалақ

постер маркерлер

19 мин

Бекіту.

Компьютердегі тәжірибелік жұмыс.

Критеримен бағалау:

1.Жобаның тақырыпқа сай болуы

2.Анимацияның қамтылу деңгейі

3.Жобаны жеткізу шеберлігі.

4.Түстердің сәйкестігі.


Жұптық жұмыс.

1 жұп А деңгейі. "Жонглер "

2 жұп В деңгейі "Ұшақ"

3 жұп С деңгейі "Ағаштағы жемістер"

4 жұп С деңгейі шығармашылық тапсырма.


Критерий бағалау

Жұптар бір-бірін бағалайды

Компьютермен жұмыс


2 мин


Сергіту сәті «Көз жаттығу»


Оқушылар орнынан тұрып жаттығуларды жасайды.


Слайд

2 мин

Қорыту . Суретті сөйлету

204-211 суреттер

Жеке оқушы жаңа тақырыпты қорытады.

Үш шапалақ

Слайд


2 мин

Кері байланыс

Бағалау парағы


Тақырыпты меңгеруі

Өз бетімен 1 балл

Біреудің көмегімен 0 балл

1

Анимацияны баптау



2

Слайдтардың ауысым режимін баптау



3

Басқару

батырмалары



4

Слайдтардың алмасуы



5

Слайдтарды көрсеті




Жоғарғы 5 балл - "5"

4 балл - "4"

3 балл - "3"

Оқушының аты-жөні.

"Екі жұлдыз, бір тілек"

Кері байланыс: БҮҮ стратегиясы

Шығармашылық ағашын толтырды.Бұл жерде толық меңгердім - жеміс, толық емес - гүл, түсінбедім - жапырақ белгілеріне пікірлерін жазды.

3 мин

Тақтаға не білдім?, нені үйрендім?,нені білгім келеді?БҮҮ стратегиясы арқылы сабақты қорытындылау

Оқушылар өз ойларын тақтаға стикерлер арқылы іледі

Бірін -бірі бағалайды,өздерін өзі тексереді

Оқулық, интерактивті тақта.

2 мин

Үйге тапсырма

Ғаламторсыз дүние бос...

ЭССЕ жазып келу.



© 2010-2022