Қарапайым графикалық редакторы. Суретті ашу, сақтау. Графикалық редактордың сурет салу құралдары

Раздел Информатика
Класс 7 класс
Тип Презентации
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қысқа мерзімді жоспарлау. № 10 Пән мұғалімі: Кубеева Г.

Күні: 23.01.16ж

Пәні: Информатика

Сыныбы: 7 "А, Ә, Б"

Сабақтың тақырыбы

Қарапайым графикалық редакторы. Суретті ашу, сақтау. Графикалық редактордың сурет салу құралдары.

Сабақтың мақсаты

Қарапайым графикалық редакторымен танысады. Графикалық редактордың сурет салу құралдарымен танысып, сурет салып үйренеді. Ұшқырлыққа, Ұшқырлыққа, ойын тез жинақтауға, топта жұмыс істеуге дағдыланады.

Оқытудың нәтижелері

Қарапайым графикалық редакторымен танысады.
• Достарымен еркін қарым-қатынасқа түседі
• Өз ойын қорғай алады
• Шығармашылықпен жұмыс істей алады

Негізгі дерек-көздер

Кеспе қағаздар, Плакат, Маркер, Стикер, Бағалау парақшасы

Модульдің кіріктірілуі

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту, Оқушыларды жас ерекшелігіне сәйкес оқыту және оқу, Оқытудағы басқару және көшбасшылық.

Сабақ барысы

Сабақ бөлімінің кезеңдері

Уақыт

Мұғалімнің іс - әрекеті

Оқушының іс - әрекеті

Бағалау

Ресурстар, көрнекіліктер

Кіріспе

1 минут

2 минут

5 минут

Топқа бөлу.

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.

Үй тапсырмасын сұрау.

"Кубизм" әдісі бойынша өткен сабақта өтілген тақырыптан сұрақ қою арқылы үй тапсырмасын бекітемін.

Себеттегі конфеттер арқылы 2 топқа бөлу.

Бір біріне жылы лебіздерін айтады .

Кубиктің түсіне қарай конверттегі сұрақтарға жауап беру арқылы өткен тақырыпты естеріне түсіреді.



Топтық бағалау. Смайлик

термен форматив

ті бағалау.

Себеттегі конфеттер арқылы топқа бөлінеді.

Кубик, конверттегі сұрақтар, бағалау парақшасы.

Жаңа сабақтың танысты

рылымы

15 минут

"Ой қозғау" әдісі бойынша сөзжұмбақты шешу арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашамын.

Берілген сөзжұмбаққа жауап беру арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашады.

Топтық бағалау. Смайлик

термен

форматив

ті бағалау

Бағалау парақшасы, сөзжұмбақ, маркер, дәптер, оқулық.

Жаңа сабақты қолдану

5 минут

Топқа тапсырма беріледі. "Әлемді шарлау" стратегиясы

пайдаланылады. Жаңа сабақты пысықтау үшін:топтарыңнан бір-бір оқушыны сайлап, қарсы топтарға барып, өз түсінгендеріңмен бөлісіңдер, талқылауға нұсқау беріледі.

Әрбір топ мүшелері өздеріне тиісті бөлімдерін оқиды.

Топ ішінде өзара талқылайды.

Әрбір топ тез арада ойланып,бір оқушыны сайлап,қарсы топтарға барып,өз түсінгендерімен бөліседі, талқылайды.

Топтық бағалау. Смайлик

термен

форматив

ті бағалау

Бағалау парақшасы, А4 парағы, оқулық, дәптер.

Жаңа сабақты қорытын

дылау

10 минут

Жеке жұмыс. Жаңа сабақты қорытындылаймын.

Paint редакторында сурет салып, тәжірибелік жұмысты орындайды. Өз білімін толықтырады.

Топтық бағалау. Смайлик

термен

форматив

ті бағалау

Бағалау парақшасы, смайликтер, түрлі-түсті парақтар.

3 минут

Бағалау. Топтық бағалау жүргіземін. Смайликтермен формативті бағалаймын.

Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, топ басшысы топ мүшелерін бағалайды. Сабақтан алған көңіл-күйлерін смайликтерді көрсетіп, ынталанады.

Рефлексия парағы, смайликтер.

3 минут

1.Не үйрендім? 2.Нені түсінбедім? 3.Сабаққа пікіріңіз

Стикерлерге жазып, тақтаға іледі

Плакат, стикерлер.

1 минут

Үйге тапсырма беру.

Қарапайым графикалық редакторы.

Күнделікке жазып алады.

Күнделік.



© 2010-2022