• Преподавателю
  • Информатика
  • Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств

Раздел Информатика
Класс 8 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Чендєва Юлія Олександрівна учитель інформатики Харцизька ЗОШ №5

Чендєва Ю.О.

м. Харцизьк

Учитель інформатики ЗОШ №5

Клас: 8 клас

Тема: Програмування в середовищі Scratch (Скретч)

Цілі уроку :

  • Згадати про призначення програми Scratch (Скретч).

  • Повторити палітру блоків, команди, вивчені на минулому уроці.

  • Створити сюжети проектів різного рівня складності

  • Розвивати логічне мислення.

Завдання уроку :

1. Виховна - розвиток пізнавального інтересу, логічного мислення, виховання відповідальності за загальну справу.

2. Учбова - повторення основ понять і визначень.

3. Що розвиває - розвиток алгоритмічного мислення, пам'яті, уважності.

Устаткування: ПК, проектор, презентація, середовище програмування Scratch роздавальний матеріал із завданнями.

План заняття.

  1. Огрмомент.

  2. Повторення пройденого матеріалу(робота у дошки і з місця)

  3. Робота за комп'ютером.

  4. Захист проектів

  5. Підсумок уроку.

Хід уроку.

I. Огрмомент.

1. Підготовка учнів до уроку.

2. Отримання відомостей про відсутніх

3. Повідомлення теми уроку.

II. Вхідна діагностика у формі евристичної бесіди та тесту.

1этап:Евристична бесіда

1. Сьогодні мі з вами продовжимо роботу в програмі Scratch. Але перш, ніж мі продовжимо роботу із створення проектів в Scratch, давайте згадаємо, що ж таке середовище Scratch?

Мова управління Scratch (від грецького «слово») Останніми роками дуже популярною стала мова (і середовище) програмування Scratch (читається Скрэтч). Scratch був створений на мові Squeak3, яка сама заслуговує особливої розмови. Головним ідеологом Scratch є учень Пейперта Мич Різник з MIT Media Lab (Массачусетський технологічний інститут; це той самий університет, де в 1968 р. С. Пейперт розробив Logo). Scratch - це, в першу чергу, система програмування, що має усі необхідні атрибути. Scratch має власний редактор тексту програми, побудований на цікавій ідеї конструкторів Lego : усі оператори мови і інші його елементи представлені блоками, які можуть з'єднуватися один з іншим, утворюючи скрипт (фрагмент коду). Головний герой програми кіт Спрайт.

2. Давайте запустимо програму Scratch.

Пуск - усі програми - Scratch.

3. Давайте розглянемо вікно середовища Scratch.

1.Що знаходится у верхній частини екрану?

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств

(Створити, Новий проект ,Відкрити проект, Зберегти поточний проект

Зберегти проект під новим ім'ям)

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств

2.Як опублікувати проект в Інтернет?

(Щоб опублікувати проект, потрібно зареєструватись на Офіційному сайті Scratch)

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств

(Відміна останньої дії ,Вибір мови інтерфейсу ,Додаткові можливості (про програму, покрокове виконання, стискування графіки і музики)

Довідкова система (у форматі .pdf англійською мовою)

3.Що знаходится уЛівої частини робочого екрану?

(Вона є скриньками, в яких лежить цегла для програмування :

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств

Можна орієнтуватися в кольорах скриньок.)

Фіолетовий - зовнішність - Зміна зовнішнього вигляду

Синій - рух - Переміщення об'єктів

Ліловий - звук - Додавання звуків

Зелений - числа - Операції з числами, порівняння, логічні оператори

Жовтий - контроль - контролюючі оператори

Яскраво-зелений - Перо - можливість малювати

Блакитний - сенсори - Різні датчики

Червоний - змінні - Дії зі змінними

4.Що знаходится у центральної частині?

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств

Скрипти - область, де з елементів збираються скрипти, що управляють

Костюми - костюми, яке може надівати на себе об'єкт

Звуки - звуки, які може об'єкт видавати

5. Що знаходится у правої частині?

Справа - область екрану або світу, де існує кішка і усі інші істоти, яких ми можемо у світ призвати.

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств

Зелений прапорець служить в якості сигналу, який сприймають і на який реагують усі присутні в цьому проекті об'єкти

Червона кнопка Stop - зупиняє рухи і дії усіх об'єктів.

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств

Йти - перемістити об'єкт

Дублювати - штамп - зробити копію об'єкту

Видалити - ножиці - вирізувати, видалити об'єкт

Ріст об'єкту - пропорційно збільшити розміри спрайту

Стискувати спрайт - пропорційно зменшити розміри об'єкту

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств

Екран - перейти в режим презентації - побачить проект в повно екранному режимі, без програмного оточення

Малювати новий об'єкт

Вибрати новий об'єкт з файлу

Вибрати випадковий об'єкт

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств

Сцена - фон, на якому проходитиме проект

Спрайт - діючий об'єкт проекту, їх може бути багато

2этап:Вхідна діагностика у формі (теста ).

Верно ли, что в графическом редакторе Скретч нельзя сделать рисунок фона сцены?*

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і стввірно

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствні

Чи Вірно, що існує 7 способів запуску редактора зображень в Скретче?*

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і стввірно

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствні

Чи можна змінити ім'я фону?*

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствможна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствне можна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствіноді можна

Чи можна змінити ім'я спрайту?*

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствможна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствне можна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствіноді можна

Чи можна змінити ім'я костюма?*

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствможна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствне можна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствіноді можна

Чи можна змінювати порядок фонів в списку?*

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствможна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствне можна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствіноді можна

Чи можна за допомогою інструменту Ножиці видаляти скрипти, костюми і спрайт?*

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствможна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствне можна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствіноді можна

Можно ли с помощью инструмента Штамп создавать копии скриптов, костюмов и спрайтов?*

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствможна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствне можна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствіноді можна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствтільки копії скриптів

Чи можна для сцени зробити декілька скриптів?*

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствможна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствне можна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствіноді можна

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствможна не більше 7

Сколько костюмов может иметь спрайт?*

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств1

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствбудь-яка кількість

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств2

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствможна не більше 7

Скільки осей є в прямокутній системі координат?*

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств2

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств4

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств1

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств6

Скільки видів графічних ефектів в Скретче?*

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств2

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств4

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств1

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств6

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств7

Чому дорівнює ширина сцени?*

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств360 точок

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств480 точок

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств640 точок

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств260 точок

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ствможе мінятися

Чому дорівнює координата Х в крайньої лівої точки сцени?*

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств480

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств-180

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств180

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств240

Цей урок побудований із застосуванням елементів нової когнітивної технології на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненавязливій, ігровій формі учні досягли мети уроку — повторили базові знання по учбовим темах, і ств-240

III. Практична частина

3етап: Закріплення пройденого матеріалу : завдання на застосування нової інформації.

А зараз я пропоную продовжити роботу в режимі Творчих майстерень із завданнями різного рівня складності.

Творча майстерня № 1.

Вам належить придумати і створити проект на довільну тему, використовуючи знання і уміння програмування в середовищі Scratch. До цієї групи входять найсильніші учні нашого класу .

(Робота за ноутбуком з використанням мультимедійної установки)

Творча майстерня № 2.

Друга група - це діти базового рівня. Ваше завдання - створити проект під ім'ям «Моя сім'я» на запропоновану розповідь. « У одному будинку жили - були мама, папа, дівчинка і хлопчик і у них був собака, а ще у них була машина. Ранок кожного дня починався з того, що папа шукав свої окуляри. Я каталася на роликах, а мій брат бігу по дорозі».

З вашою групою працюватиму я сама. Будь ласка, сядьте за ПК .

(Робота за комп'ютерами)

Творча майстерня № 3.

І нарешті, третя група, хлопці з коригуючої групи.

Ви створите проект під ім'ям «Рух». Використовуючи графічний редактор, намалюйте дорогу, по якій їдуть два автомобілі. Декорації до проекту придумайте самі.

Оскільки група № 3 це діти з низькою успішністю, я посилю вашу групу. Сильний учень допоможе хлопцям впоратися із завданням.

Його завдання: відповідати на питання під час роботи над проектом, допомагати створювати проекти, стежити за ходом роботи групи і в укладенні, відзвітувати про виконану роботу.

Прошу усе сісти за комп'ютери і приступити до роботи над проектами.

(Діти виконують завдання, учитель допомагає учням.) Стежить за ходом виконання проектів)

IV. Підведення підсумків.

4.етап: Рефлексія.

І так, давайте підведемо підсумки нашого уроку.

1.На початку уроку, ми згадали, як з'явилося середовище Scratch, призначенні програми.

2. Практична частина була виконана в режимі творчих майстерень.

Давайте послухаємо, що ж придумала група № 1. (Звіт групи)

Молодці. Проект досить складний оскільки при створенні проекту ви використовували циклічний обчислювальний процес, а це рівень 10 класу. Проект вийшов барвистим, назва теми відповідала зміст проекту.

3. Слово групі № 2. Ви створювали проекти під назвою «Моя сім'я». Давайте подивимося. Що у вас вийшло? (перегляд проектів через мультимедио). Чудово. Скажіть, які труднощі виникали в ході роботи? (Відповіді на питання).

4. А зараз звіт групи № 3. Сильний учень, будь ласка, розкажи нам, як ви впоралися із завданням. (Звіт бригадира).

Завершальне слово учителя.

Цей урок побудований із застосуванням нових технологій на прикладі роботи в творчій майстерні з різнорівневою підготовкою учнів. У ненав'язливій, ігровій формі учні досягли мети уроку - повторили базові знання по учбовим темах, і створили цікаві і різноманітні творчі проекти. Такий урок забезпечує розвиток когнітивної- криативної діяльності учнів, дає їм можливість виявити свої багатогранні таланти. Як правило, подібні уроки проходять живо і цікаво. Обговорення виступів і результатів затягується. А скільки чудових проектів можна побачити на екрані! Якими зібраними і серйозними стають наші учні у відповідальні моменти, з яких несподіваних сторін розкриваються їх таланти! . В якості повчальних цілей уроку були вибрані наступні: Згадати про призначення програми Scratch (Скретч), повторить палітру блоків, команди, вивчені на минулому уроці.

Основними загальноосвітніми цілями уроку були розвиток навичок самостійної роботи уміння грамотно відповідати на поставлені учителем питання розвиток пам'яті, уміння логічно мислити, стимулювання пізнавального інтересу учнів до предмета «Інформатика».

Для обліку індивідуальних когнітивних особливостей учнів була проведена евристичної бесіда вживана в когнітивній освітній технології . Проведення вхідної діагностики дозволило визначити готовність учнів до сприйняття і розуміння нової інформації. За підсумками діагностування вчаться були розділені на групи залежно від міри засвоєння пройденого матеріалу. В результаті усі учні успішно впоралися зі своїми завданнями і отримали позитивні оцінки.

Урок був спроектований таким чином, що кожен з учнів в класі був активно задіяний в учбовому процесі. Такий підхід дав можливість виявити таким, що усім вчиться свої здібності, навички і знання і бути максимально успішними на своєму рівні. Очевидно, що при послідовному застосуванні відповідних засобів і процедур Когнітивна освітня технологія дозволяє отримувати в учбовому процесі гарантований позитивний результат.

Сторинка 8


© 2010-2022