- Преподавателю
- География
- Туынды тарауын қорытындылау. 10 сынып
Туынды тарауын қорытындылау. 10 сынып
Раздел | География |
Класс | - |
Тип | Другие методич. материалы |
Автор | Торгайбекова М.Е. |
Дата | 01.01.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
4 Бекітемін:
№64 Мерзімі: 15.05.2013 Сыныбы: 10 «Ә»
Сабақтың тақырыбы:
Туынды тарауын қорытындылау
Сілтеме:
Жоспар
Сабақтың мақсаттары:
а) ұйымшылдыққа, шапшаңдыққа, топтық ынтымақтастыққа, бірін- бірі бағалауға, өзін- өзі бағалауға тәрбиелеу;
ә) оқушылардың туындыны табу ережелері, туындының физикалық және геометриялық мағынасы, күрделі, тригонометриялық функциялардың туындысы туралы алған білімдерін тереңдету;
б) ойлау қабілетін дамыту, алған білімдерін өмірде қолдана білуге тәрбиелеу.
Оқыту нәтижелері:
Оқушылар туынды табуға берілген есептерді орындайды.
Сабақтың көрнекілігі:
Бағалау парақтары, постер, маркер, бор, оқулық.
проектор, ноутбук, слайдтар.
Модульдер:
СТО, АКТ, топтық тәсілдер, жас ерекшел, ТДО,
Сабақтың кезеңдері
Мұғалім әрекеті
Оқушы әрекеті:
Ұйымдастыру кезеңі:
2- мин
Жаңа сабаққа кіріспе:
Жан- жақты сұрақ-
тар:
Білімде
рін пысық
тау:
Қорытындылау:
Үйге тап:
а) сәлемдесу;
ә) назарларын сабаққа аудару;
б) оқушыларды топқа бөлу.
в) бағалау парақтарын тарату.
1- тапсырма. Туынды туралы тарихи мағлұматтар.
1. Туынды ұғымы қай ғасырда пайда болған?
2. Лагранж туындыға қандай белгілеу енгізген?
3. Туындыны дифференциалдау деп атаған ...
4. Эйлердің қосқан үлесі ...
2- тапсырма: Туынды тарауында не үйрендік?
3- тапсырма: Туынды табу ережелерін қайталау сұрақтары.
4- тапсырма. Қандайда функцияны формуламен бер.
Сәйкестендіру тесті.
Жуықтап есептеу формуласын жалғастыр.
Не үйрендік?
Талапкер № 1431-1435
Оқушылар сәлемдесіп, оқу құралдарын дайындайды, топқа бөлінеді.
Әр топқа бір сұрақтан және ойлануға уақыт берілмейді.
Әр топ постерге жазады.
Дұрыс жауап берген оқушы бағаланады.
Әр топ қорытынды жасайды.
Бағаланады.