Урок по тему Чехия

Раздел География
Класс -
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сабақ: §33 Чехия

Бекітілді:

Күні: 15.01.16ж

Мұғалім есімі: Әспетуллина Г.А.

Сынып: 11б

Қатысқандар:

Қатыспағандар саны: -

Сабақ негізделген оқу мақсаты

Чехия мемлекетінің басты ерекшеліктері туралы білім беру.

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:

Чехия елінің экономикалық-географиялық жағдайының басты ерекшелігі туралы біледі.

Оқушылардың басым бөлігі:

Елдің тарихи қалыптасу кезеңдері туралы біледі.

Кейбір оқушылар:

Шаруашылығы, халықтың тұрмыс салты, туристік обьектілер туралы біледі.

Тілдік мақсат

Оқушылар:

Картадан Чехия мемлекетін кқрсете алады

Негізгі сөздер мен тіркестер:

Мемлекеттік құрылымы, тарихи қалыптасу кезеңдері

Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:

Талқылауға арналған тармақтар:

Қазақстан мен Чехия арасындағы экономикалық және әлеуметтік мәдени байланыстар.

Жазылым бойынша ұсыныстар:

Чехияның үлкен қалаларын табу

Алдыңғы оқу

Шығыс Еуропа шаруашылығы

Жоспар

Сабақ кезеңдері

Уақыы

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)

Оқу үшін бағалау

Басталу кезеңі

10 мин

Тренинг: «Шаттық шеңбері»

Мақсаты: Сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру

Урок по тему Чехия

Тапсырма Шаруашылығы

Әдіс-тәсілі: топ арасында «кір жаятын жіп», «лезде жауап-тест» әдісі арқылы

Орта кезеңі 10-20м

Іт Аумақтың құрамы,ЭГЖ, мемлекет құрылымы Табиғат жағдайлары

Әдіс-тәсілі: «Біреуін бересің, біреуін аласың»

Оқыту формасы-топтық,жұптық жұмыс.

бағалау.

ІІт, халқы шаруашылығы

Әдіс-тәсілі: «Біреуін бересің, біреуін аласың»

Оқыту формасы-топтық,жұптық жұмыс.

бағалау.

  1. Картамен жұмыс

  2. Видео

  3. Тест

  4. Қорытынды-өрмекші торы

  5. Ыстық орындық

бағалау.

Аяқталу 10мин

10м

Үйге тапсырма §59

Кері байланыс 6-қалпақ

Жиынтық бағалау қорытындысы

Қосымша ақпарат

Оқулық, электронды оқулық

Дадли «Оқыту мен оқудың белсенді әдістері»

Саралау-Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?

-А. Картадан мәтінде аталған елді көрсету

-Ә.Чехия мен Қазақстан арасындағы байланыс

.-Б. Шаруашылығын атау

Бағалау- Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Сабаққа қатысқан оқушыларды бірін бірі бағалауы.

Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік еңбекті қорғау ережелері

АКТ-мен байланыс Құндылықтардағы байланыс

Химия, тарих,

Топ ішіндегі келіспеушілікті болдырмау

Интерактивті тақта, ғаламтор желісі,

Рефлексия

Сабақ /оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?

.

Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуда оқуды ескеріңіз)?

1.

2.

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуда оқуды ескеріңіз)?

1.

2.

Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетінін не білдім?



Табыс критерийі

Тапсырма

Дискриптор

Жеттім/талпындым

Аумақтың құрамы,ЭГЖ, мемлекет құрылымы

Аумақтың тарихи жағдайы

Мемлекетің көршілес елдері


Табиғат жағдайлары

Табиғаты

Климаты


Халқы, шаруашылығы

Ұлты

Сыртқы экон байл

Қ.Р мен Чехия байланыс






№7 Е. Халықов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп





Чехия

( Ашық сабақ 11 «Б» сыныбы)



Пән мұғалімі: Әспетуллина Г. А.

















2016ж

© 2010-2022