Аустралияның физикалық географиялық орны

География пәнінен қысқа мерзімді жоспар. Жаңа кембридждік технология әдісімен жасалынған.Мұнда  сергіту сәттері, топқа бөлу және сабақты тексеру  ,меңгертуге арналған тиімді әдістер көрсетілген. Сын тұрғысынан ойлаудың стратегияларын, диалогтік оқыту әдісін қолдана отырып, оқушылардың өз білімдеріне сыни тұрғыдан қарауға, ашық сұрақтар қоя білуге үйретеді. Оқушылар сонымен қатар өздерін және жанындағы жолдастарын бағалайды. Бағалау ашық журналға қойылады. Кері байланыс арқылы  оқушының сабақты қ...
Раздел География
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қысқа мерзімді жоспар.

Күні уақыты:

Пәні: география

Сыныбы: 7 а

Тақырыбы: Аустралияның физикалық географиялық орны .

Мақсаты: 1. Аустралияның физикалық географиялық орнын анықтай алуы,шеткі нүктелерін

картадан көрсете алуы тиіс.

2. Аустралияны зерттеген саяхатшылардың саяхаты туралы және картадан көрсете

білуі тиіс.

3. Жағалауындағы мұхиттар мен теңіздерді,шеткі нүктелерін кескін картада белгілей

алуы тиіс.

Күтілетін нәтиже: 1. Аустралияның физикалық географиялық орнын анықтай алуы,шеткі

нүктелерін картадан көрсете алады.

2. Аустралияны зерттеген саяхатшылардың саяхаты туралы және картадан көрсете

біледі.

3. Жағалауындағы мұхиттар мен теңіздерді,шеткі нүктелерін кескін картада белгілей

Алады.

Сабақтың түрі: Аралас сабақ.

Сабақтың кезеңдері

Жұмыс түрлері

Мұғалімнің әрекеті

Оқушы әрекеті

ресурстар

нәтиже

Кері байланыс

Ұйымдастыру кезеңі

Табыс критериі жазылып тұруы керек.

Күтілетін нәтижеде жазылып тұруы керек.

Түйінді мәселеде жазылып тұруы керек.

Сауықтыру жаттығуын жасаты, топтарға бөлу

«Қара жорға» музыкалық физминутка

1,2,3,4,5-ке санау арқылы сыныпты 4 топқа бөледі.

Интерактивті тақта

Топтарға бөлінеді.

Үй тапсырмасын тексеру

Академиялық дау-дамай әдісі.

Тақтаға үй тапсырмасы бойынша білгендерін тақтаға жаздыртады.

Білгендерін тақтаға жазады.

Интерактивті тақта

Өз білімдерін тексере алады.

Кім қанша жазғанына қарап,әркім өзін бағалайды.

Жаңа сабақ

«Әңгіменің 5 түрі», картамен жұмыс,

Әр топқа тақырып бойынша тапсырма береді.

Тапсырманы жеке, жұпта, топта талқылайды.

Оқулық мәтіні,карта

ББҮ стратегиясы

Жаңа сабақты меңгерту

Диалогтық оқыту

Ортаға ой тастайды,оқушыларға жалғастыртады.

Зерттеушілік әңгіме түрінде ой тұжырымдайды.

Бейне жазба

Бекіту

Ашық сұрақтар қою

Тақырып бойынша ашық сұрақ қоюды үйретеді.

Оқушылар тақырып бойынша бір-біріне ашық сұрақтар қояды.

Бағалау

Өзін-өзі бағалау, «Ашық журналға» бағалау


Рефлексия

Үйге тапсырма

Тақтаға жазылады.

Күнделіктеріне жазып алады.



© 2010-2022