Физика пәнінен Молекулалардың қозғалысы. Диффузия тақырыбының жоспары

Пәні Физика Сыныбы 7а күні 13.10 Тақырыбы §9. Молекулалардың қозғалысы. Диффузия. Мақсаты “Диффузия” құбылысының мәнін тәжірибелер арқылы таныта отырып,.  Пайдасымензиянынашыпкөрсетуге нұсқау беру Нәтиже Кезкелгенқұбылыстандиффузияныңзаткүйлеріндегіқұбылысынажыратады. Зияны мен пайдасын аша біледі   Кезеңдер Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті Бағалау Ресурстар Ұйымдастыру -        Сыныппен амандасамын -            -        Бейнелерді үй тапсырмасын қамтитын сұрақтар жазылған, бірнеше қиықтарға бөлемін -        Құралған бейне арқылы топ құрамына психологиялық тренинг ұйымдастырамын -        Амандасады     -              Қиындыларды құрай отырып үй тапсырмасына жауап береді -          Құралған бейне арқылы бір-біріне бүгінгі сабақта сәттілік тілей отырып тренингке қатысады               Үй тапсырмасының жауабы үшін бағалау парағына бағаланады АКТ Қосымша кетсе “Планеталар” Биология оқул 9сын  
Раздел Физика
Класс -
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Физика пәнінен Молекулалардың қозғалысы. Диффузия тақырыбының жоспарыФизика пәнінен Молекулалардың қозғалысы. Диффузия тақырыбының жоспарыФизика пәнінен Молекулалардың қозғалысы. Диффузия тақырыбының жоспарыФизика пәнінен Молекулалардың қозғалысы. Диффузия тақырыбының жоспарыФизика пәнінен Молекулалардың қозғалысы. Диффузия тақырыбының жоспарыФизика пәнінен Молекулалардың қозғалысы. Диффузия тақырыбының жоспарыФизика пәнінен Молекулалардың қозғалысы. Диффузия тақырыбының жоспарыФизика пәнінен Молекулалардың қозғалысы. Диффузия тақырыбының жоспарыФизика пәнінен Молекулалардың қозғалысы. Диффузия тақырыбының жоспарыФизика пәнінен Молекулалардың қозғалысы. Диффузия тақырыбының жоспарыФизика пәнінен Молекулалардың қозғалысы. Диффузия тақырыбының жоспарыФизика пәнінен Молекулалардың қозғалысы. Диффузия тақырыбының жоспарыПәні: физика Алмаганбетова Лаззат Сагындыккызы адрес: Актюбинская облость Мугалжарский район город Эмба ПМС 23/1 учительница по физике города Жем №5 средняя школа

Пәні

Физика

Сыныбы

7а

күні

13.10

Тақырыбы

§9. Молекулалардың қозғалысы. Диффузия.

Мақсаты

"Диффузия" құбылысының мәнін тәжірибелер арқылы таныта отырып,. Пайдасы мен зиянын ашып көрсетуге нұсқау беру

Нәтиже

Кез келген құбылыстан диффузияның зат күйлеріндегі құбылысын ажыратады. Зияны мен пайдасын аша біледі

Кезеңдер

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру

  • Сыныппен амандасамын



  • Бейнелерді үй тапсырмасын қамтитын сұрақтар жазылған, бірнеше қиықтарға бөлемін

  • Құралған бейне арқылы топ құрамына психологиялық тренинг ұйымдастырамын

  • Амандасады



  • Қиындыларды құрай отырып үй тапсырмасына жауап береді

  • Құралған бейне арқылы бір-біріне бүгінгі сабақта сәттілік тілей отырып тренингке қатысады

Үй тапсырмасының жауабы үшін бағалау парағына бағаланады

АКТ

Қосымша кетсе "Планеталар"

Биология оқул 9сын

Қызығушылықты ояту

АКТ арқылы назарларына ребус ұсынамын,суреттер арқылы тақырыпты ашуды ұсынамын.

Олар: "диван, Ф, футбол, зебра, ит, ұя"

(ди-ф-фу-з-и-я)

Ребусты шешу арқылы тақырыпты анықтап, дәптерге жазады

Мағынаны тану

Тәжірибелер орындауға нұсқау беру, құралдар мен жабдықтарды ұсыну (газдар мен сұйықтардағы диффузия құбылысын анықтау)

"Диффузия" құбылысына асссоцация тұрғызуға ұсыныс жасау

Диффузия

Есіңде болсын!

Қатты денелерде диффузия құбылысына 1ғана мысалды баяндаймын

Тәжірибелерді орындайды. Көз жеткізген нәтижелер бойынша баяндайды, анықтама қорытып шығарады. Анықтамаға сүйене отырып ассоцация тұрғызады, себебін баяндап, қорғайды

Мадақтама сөз "Жарайсыңдар, өте дұрыс!"

Рефлексия

Сыныпты екіге бөліп, Диффузияның пайдасы мен зияны туралы пікір таластыруға дебат ұйымдастырамын

Топта тақырыптар талқылайды, өздерінің дәлелдері арқылы дебатта пікір алмасады.

"Екі жұлдыз, бір тілек"

Қорытынды

Бүгінгі тақырып бойынша тақтадан физикалық диктант ұсынамын

Бүгінгі алған білімдері бойынша физикалық диктантты дәптерге орындайды

Жиынтық бағалау

Сабақты талдау

Не сәтті өтті? Сабақ сәтті өтті.

Нені дамыта аласыз? Оқушылардың ұйымшылдықпен тәжірибелерді орындауын

Нені өзгерткіңіз келеді? Дебаттың өтілуін жас ерекшеліктеріне байланысты ұйымдастырылуын. Себебі спикерлер өз міндеттерінен ауытқыды

Не сәтсіз өтті?





© 2010-2022