- Преподавателю
- Физика
- Қаныққан және қынықпаған булар
Қаныққан және қынықпаған булар
Раздел | Физика |
Класс | 8 класс |
Тип | Конспекты |
Автор | Сабаева Б.Б. |
Дата | 21.12.2015 |
Формат | doc |
Изображения | Нет |
1 1 | Мерзімі
| 26.10.2013ж. |
|
2 | Сынып | 8 «В» |
|
3 | Тақырыбы | Қаныққан және қынықпаған булар. |
|
4 | Мақсаты | Оқушыларды булардың түрлерімен таныстыра отырып, булардың табиғатта кездесетін орындары туралы білімдерін толықтыру. |
|
5 | Міндеттері
|
|
|
6
| Күтілетін нәтижелер
| Қаныққан және қанықпаған бу түрлерімен танысады, табиғатта ауа қабаттарының булану мөлшерлерін түсінеді. |
|
7 | Сабаққа қажетті құралдар мен көрнекіліктер | «Физика және астрономия». «Әдістемелік нұсқау». «Оқыту әдістемесі». Интернет материалдары |
|
8 | Сабақта қамтылатын модульдер | Оқытуды басқару және көшбасшылық Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер |
|
9 | Әдістері | Шаттық шеңбері. «Миға шабуыл» «Иә» және «Жоқ» ойыны «Топбасшылар тапсымасы» Кері байланыс «Интервью парағы» Бағалау |
|
10 | Сабақ кезеңдері
| Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті |
11 | Ұйымдастыру кезеңі
| Шаттық шеңберін құру арқылы арқылы сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру. | Оқушылар шаттық шеңберіне тұрып өз көңіл күйлерін ауа райымен байланыстырып айтады. |
12
| Үй тапсырмасы
| Миға шабуыл
«Иә» немесе «Жоқ» ойыны. Оқушылар қойылған сұраққа «Иә» немесе «жоқ» деп жауап береді. Жауабы дұрыс емес болған оқушыларға неге деген сұрақ қойылады.
| Оқушылар сұраққа жауап бере отырып, ойын жинақтап, тақырыпты естеріне түсіреді.
|
13
14 15 16 | Жаңа сабақ
Кері байланыс Үйге тапсырма Бағалау | Тақтадан булануға қатысты суреттер көрсетіледі оқушылар сол суреттер бойынша өз ойларын аңгімелеп айтып береді. Сол суреттердің ішінен қаныққан және қанықпаған буларға қатысты суреттер қатыстысын көрсетіп. Тақырыпты түсіндіремін. Топтардың ішінен топбасшыны сайлап, әр түрлі деңгейдегі есептерді өз тобындағы оқушылардың деңгейлеріне қарай таратып береді. Әр оқушынын тапсырмасы әт түрлі қайталанбайтын болады. Топбасшы сол тапсырмалардың дұрыс орындалуын тексереді. Тобындағы оқушылардың тапсырманы қаншалықты деңгейде орындағандары туралы айтып, оқушыларды бағалайды. «Білім ағашы» Қаныққан және қанықпаған булар. Атмосферадағы булануға байланысты эссе жазып келу. Бағдаршам әдісі бойынша бағалаймын.
| Оқушылар суреттерге қатысты өз ойларын айтады.
Топбасшылар өз тобындағы оқушыларға тапсырмаларды таратып, тапсырмалардың орындауларына қарап бағалайды.
«Білім ағашына» кері байланыс парағын жапсырады . |