Тізбек бөлігіне арналған Ом заңы тақырыбына арналған қысқа мерзімді жоспар

 Алматы облысы Көксу ауданы Қазақ орта мектеп-гимназиясы   физика пәнінің мұғалімі Құсманова Гүлбак 8 сыныпқа арналған «Тізбек бөлігіне арналған Ом заңы. Электр кедергісі. Меншікті кедергі» тақырыбына  арналған қысқа мерзімді жоспар   Сабақтың тақырыбы Сабақтың мақсаты Күтілетін нәтиже   Тізбек бөлігіне арналған Ом заңы. Электр кедергісі. Меншікті кедергі.      Ток күшінің өткізгіш ұштарындағы кернеуге және кедергіге тәуелділігін тағайындау, тәжірибелер жасау арқылы тізбек бөлігіне арналған Ом заңын тұжырымдау, кедергі ұғымы бойынша түсінік  қалыптастыру.     Ток күшінің өткізгіш ұштарындағы кернеуге және кедергіге тәуелділігін тағайындайды, тәжірибелер жасау арқылы тізбек бөлігіне арналған Ом заңын тұжырымдайды, кедергі ұғымы туралы түсінік қалыптасады.   Ұйымдастыру кезеңі № Тапсырма Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Әдіс-тәсілдер  Бағалау Уақыт Ресурстар 1. Топқа бөлу 1.Түрлі-түсті бейджиктер тарату арқылы топқа бөлу.2.Стикерлер тарату Бейджик түсіне қарап  жазылған парталарға отырады топтасу   1 мин Стикерлер,түрлі-түсті бейджиктер 2. Сергіту сәті Тақтаға тапсырма жазады Бағалау  парағын тарату Ауызша дауыстап жауап береді Мәнерлеп оқу     1 минут Интерактивті тақта Негізгі кезең № Тапсырма Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Әдіс-тәсілдер бағалау Уақыт Ресурстар 1 Тест 1.Тест тапсырмасын тарату 2.Бағалау парақшасы тарату 1.Әр оқушы парақтағы тапсырманы орындайды 2.Тест жауабын тексереді 3.Өзін-өзі бағалайды Өздік жұмыс Өзін-өзі бағалау критериі бойынша 3 минут Тест тапсырмасы жазылған парақшалар 2 Өз біліміңді тексер Тапсырма жазылған парақшалар тарату 1.Тапсырмаларды орындайды 2.Көршісінің жұмысын тексереді және бағалайды Жұптық жұмыс Жұптық бағалау критериі 2 минут Кесте 3 Суреттің сызбасын сызыңдар Топтық тапсырма жазлған суреттерді тарату 1.Тапсырма орындайды 2.Әр топ постер дайындайды,  тақтаға іледі 3.Тақтадағы дұрыс жауаппен басқа топ жұмысын тексереді Топтық жұмыс Топтық бағалау критериі 3 минут А-4 қағазы 4               Жаңа сабақ материалы             1.Электронды оқулық бойынша түсіндіреді 2.Жаңа шамамен таныстырады. 3. Тәжірибе жасайды     1. Әр топ постер дайындайды және қорғайды. 2.Ток күші, кедергі және кернеудің арасындағы тәуелділікті тағайындайды 3.Постер дайындайды және қорғайды.       Топтық жұмыс         Топтық бағалау критериі   мадақтау 18  минут                 Электронды оқулық Постер Маркерлер Сызғыш А-3 қағазы Миллиметрлік қағаздар Лабораториялық құралдар   Қорытынды № Тапсырма Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Әдіс-тәсілдер Бағалау Уақыт Ресурстар 1.          Түсінгенді тексеру       Мұғалім  интерактивті тақта арқылы тапсырма береді     Тапсырмадағы  сұрақтарға жауап береді, суреттейді,тұжырымдайды диолог     Өзін өзі бағалау     3 минут         Магнит түрлері Темір үгінділері Ине,парақтар   2. Есеп шығару Есепті талқылауға қатысты  сұрақтар  береді. Оқиды талқылайды, есепті шығарады бағалайды   Критер бойынша бағалау 10  мин Интерактивті тақта Үй тапсырмасы   1.   Үйге тапсырма беру   Тапсырма береді   Күнделікке жазады                        2 минут                 Бағалау   1 Бағалау. Рефлексия Бағалау парақшаларын алу.     Стикерге жазу   Жиынтық баға 2 мин стикерлер    
Раздел Физика
Класс -
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Алматы облысы

Көксу ауданы

Қазақ орта мектеп-гимназиясы

физика пәнінің мұғалімі Құсманова Гүлбак

8 сыныпқа арналған «Тізбек бөлігіне арналған Ом заңы. Электр кедергісі. Меншікті кедергі» тақырыбына арналған қысқа мерзімді жоспар



Сабақтың тақырыбы

Сабақтың мақсаты

Күтілетін нәтиже

Тізбек бөлігіне арналған Ом заңы.

Электр кедергісі.

Меншікті кедергі.

Ток күшінің өткізгіш ұштарындағы кернеуге және кедергіге тәуелділігін тағайындау, тәжірибелер жасау арқылы тізбек бөлігіне арналған Ом заңын тұжырымдау, кедергі ұғымы бойынша түсінік қалыптастыру.

Ток күшінің өткізгіш ұштарындағы кернеуге және кедергіге тәуелділігін тағайындайды, тәжірибелер жасау арқылы тізбек бөлігіне арналған Ом заңын тұжырымдайды, кедергі ұғымы туралы түсінік қалыптасады.

Ұйымдастыру кезеңі

Тапсырма

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Әдіс-тәсілдер

Бағалау

Уақыт

Ресурстар

1.

Топқа бөлу

1.Түрлі-түсті бейджиктер тарату арқылы топқа бөлу.2.Стикерлер тарату

Бейджик түсіне қарап жазылған парталарға отырады

топтасу


1 мин

Стикерлер,түрлі-түсті бейджиктер

2.

Сергіту сәті

Тақтаға тапсырма жазады

Бағалау парағын тарату

Ауызша дауыстап жауап береді

Мәнерлеп оқу


1 минут

Интерактивті тақта

Негізгі кезең

Тапсырма

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Әдіс-тәсілдер

бағалау

Уақыт

Ресурстар

1

Тест

1.Тест тапсырмасын тарату

2.Бағалау парақшасы тарату

1.Әр оқушы парақтағы тапсырманы орындайды

2.Тест жауабын тексереді

3.Өзін-өзі бағалайды

Өздік жұмыс

Өзін-өзі бағалау критериі бойынша

3 минут

Тест тапсырмасы жазылған парақшалар

2

Өз біліміңді тексер

Тапсырма жазылған парақшалар тарату

1.Тапсырмаларды орындайды

2.Көршісінің жұмысын тексереді және бағалайды

Жұптық жұмыс

Жұптық бағалау критериі

2 минут

Кесте

3

Суреттің сызбасын сызыңдар

Топтық тапсырма жазлған суреттерді тарату

1.Тапсырма орындайды

2.Әр топ постер дайындайды, тақтаға іледі

3.Тақтадағы дұрыс жауаппен басқа топ жұмысын тексереді

Топтық жұмыс

Топтық бағалау критериі

3 минут

А-4 қағазы

4













Жаңа сабақ материалы



1.Электронды оқулық бойынша түсіндіреді

2.Жаңа шамамен таныстырады.

3. Тәжірибе жасайды


1. Әр топ постер дайындайды және қорғайды.

2.Ток күші, кедергі және кернеудің арасындағы тәуелділікті тағайындайды

3.Постер дайындайды және қорғайды.

Топтық жұмыс




Топтық бағалау критериі

мадақтау

18 минут




Электронды оқулық

Постер

Маркерлер

Сызғыш

А-3 қағазы

Миллиметрлік қағаздар

Лабораториялық құралдар


Қорытынды

Тапсырма

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Әдіс-тәсілдер

Бағалау

Уақыт

Ресурстар

1.


Түсінгенді тексеру


Мұғалім интерактивті тақта арқылы тапсырма береді



Тапсырмадағы сұрақтарға жауап береді, суреттейді,тұжырымдайды

диолог




Өзін өзі бағалау


3 минут


Магнит түрлері

Темір үгінділері

Ине,парақтар

2.

Есеп шығару

Есепті талқылауға қатысты сұрақтар береді.

Оқиды талқылайды, есепті шығарады бағалайды


Критер бойынша бағалау

10 мин

Интерактивті тақта

Үй тапсырмасы

1.



Үйге тапсырма беру



Тапсырма береді



Күнделікке жазады












2 минут
















Бағалау


1

Бағалау.

Рефлексия

Бағалау парақшаларын алу.




Стикерге жазу


Жиынтық баға

2 мин

стикерлер




© 2010-2022