- Преподавателю
- Физика
- Магнит өрісі. Жердің магнит өрісі. Аспан денелерінің магнит өрісі
Магнит өрісі. Жердің магнит өрісі. Аспан денелерінің магнит өрісі
Раздел | Физика |
Класс | - |
Тип | Рабочие программы |
Автор | Кусманова Г.А. |
Дата | 16.12.2014 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Сабақтың тақырыбы | Сабақтың мақсаты | Күтілетін нәтиже | ||||||||
Тұрақты магниттер. Тұрақты магниттің магнит өрісі.Жердің магнит өрісі.Аспан денелерінің магнит өрісі. | 1.Тұрақты магниттер.Тұрақты магниттердің магнит өрісі. Жердің магнит өрісі.Аспан денелерінің магнит өрісін түсіндіру. 2.Тұрмыста қолдана алуға дағдыландыру.
|
4.Тұрмыста пайдалануын пайымдайды | ||||||||
Ұйымдастыру кезеңі | ||||||||||
№ | Тапсырма | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Әдіс-тәсілдер | Бағалау | Уақыт | Ресурстар | |||
1. | Топқа бөлу | Фигуралар тарату,орындарға отырғызы | Фигура аттары жазылған парталарға отырады | топтасу |
| 1 мин | фигуралар | |||
2. | логикалық есеп | Есепті оқиды | Ауызша жауап береді |
Сұрақ-жауап | Бармақ | 2 минут | Карточка | |||
Негізгі кезең | ||||||||||
№ | Тапсырма | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Әдіс-тәсілдер | бағалау | Уақыт | Ресурстар | |||
1.
| (Жаңа сабақ материалы)
| Сыныптығы 3 топқа кітаптағы мәтінді бөліп беру, беріп өзара талдайды. Қолшапалақтау арқылы уақытты белгілеп отырады | Әр топ мүшелері берілген мәтінді оқиды,топта талқылайды,басқа топқа барып түсіндіреді,қайта келіп постерге түсіріп оны қорғайды
| Жигсо әдісі
| Өзін-өзі бағалау критери бойынша мадақтау | 20 минут
| Оқулық Постер Маркерлер Сызғыш
| |||
2. | Көзбен көретін айғақтармен жұмыс | Мұғалім тақырып бойынша жаңа сабақты меңгеру кезінде кездесетін термин сөздерді береді | жаңа термин сөздер туралы мағлұматтар береді және сызба түрінде көрсетеді. . | Бұлтты сөздер
| Басбармақ | 5 минут | А-4 қағазы | |||
Қорытынды | ||||||||||
№ | Тапсырма | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Әдіс-тәсілдер | Бағалау | Уақыт | Ресурстар | |||
1.
| Практикалық жұмыс
| Мұғалім әр топқа керекті құралдар береді
| Құбылыстарды байқайды,тапсырманы орындайды,сұрақтарға жауап береді, суреттейді,тұжырымдайды |
Ойлан-жұптас-бөліс
| Өзін өзі бағалау
| 8 минут
| Магнит түрлері Темір үгінділері Ине,парақтар | |||
2. | Деңгейлік тапсырма | сабаққа қатысты сұрақтар мен тапсырмалар береді. | Оқиды талқылайды,бағалайды | диологтік | Критер бойынша бағалау | 5 мин | кеспелер | |||
Үй тапсырмасы | ||||||||||
1. |
Үйге тапсырма беру |
Құлабыздың пайда болуы және маңыздылығын білу |
Күнделікке жазады
|
|
| 1 минут |
| |||
Бағалау
| ||||||||||
|
Рефлексия | Бағалау парақшаларын алу. Стикер тарату | Стикерге жазу | БББ | Жиынтық баға | 2 мин | стикерлер |