Сын тұрғысынан ойлану модулі бойынша тізбектелген сабақ жоспары

Раздел Другое
Класс -
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

БайтохинаАсемгульТурмаганбетовна Тренер портфолиосы В1есебі

№ 1 топ 3-деңгей

Ақтөбе қаласы 27.05.2015ж.

Сын тұрғысынан ойлану модулі бойынша тізбектелген сабақ жоспарыСын тұрғысынан ойлану модулі бойынша тізбектелген сабақ жоспарыСын тұрғысынан ойлану модулі бойынша тізбектелген сабақ жоспары3-апта.


5-күн


1-4-сабақтар

Сабақтың тақырыбы:

Сынитұрғыданойлаудегеніміз не? Оқытудасынитұрғыданойлаудыпайдалану.

Сілтеме

TrHW3_D1_PS1_Жоспар

Жалпы мақсаты

Бұлтақырыпмұғалімменоқушыларарасындадиалогтікөзараәрекеттестікарқылысынитұрғыданойлаудыдамытуғаарналған. Мұғалімніңсынитұрғыданойлауытүрліжастағытоптардақадағаланатынбалалардыңжауаптарыменоқытуүдерісітуралыойлануыарқылыдамиды. Балалардыңсынитұрғыданойлауындамытужолдарыолардымәселегекөңілаударуғажәнесаяхаттарменкөліктертуралымәліметтердіталдауғашақырунәтижесіндеқарастырылатынжәнебағаланатынболады. Балаларөзқұрбыларыменжәнемұғалімменсұхбаттасудаөзкөзқарасынайтадыәріқорғайалады. Оқытудыңанағұрлымауқымдымәселелеріәлеуметтікғылымменоқытудыңбайланысындажәнеоқужоспарындағытарихпенгеографияныңрөлінзерделеудеқарастырылған. Сондай-ақ, осысабақтабізматематикадағысынитұрғыданойлаудыңкейбіраспектілерінқарастырамыз.

Оқу нәтижелері

• қатарластарыарасындабірлесіпжұмысістеу мен талқылауүшінвизуалдыжәнеауызшадереккөздердіпайдалануға;

• тарих пен география пәнібойыншабалалардыңжауаптарынтыңдауғажәнеойлануға;

• жасерекшелігінескеріп, балалардыңуақыт пен кеңістіктуралысынитұрғыданойлауындамытубойыншаоданәріқабылданатыніс-әрекеттердіжоспарлауға;

• сыныптаоқытудыжақсартуғақажеттідиалогтіңсипатытуралысынитұрғыданойлауға;

• оқужоспарындағыәлеуметтікғылымныңмақсаты мен құндылықтарытуралысынитұрғыданойлауға;

• салыстырмалылықұғымындамытуүшінесептеустратегиясыноқытуға;

• есептеустратегиясыноқытутуралысынитұрғыданойлауғакөмектеседі.

Түйіндіидеялар

• Визуалды және ауызша түрдегі негізгі ақпарат балалардың тәуелсіз ойлауына және олардың ой қорыту, өзіндік түсініктеме беру қабілетіне ықпалын тигізеді.

• Сындарлы және ашық диалогке қатысу балалардың өз идеясын сенімді түрде білдіруіне, түрлі көзқарастарға көңіл бөлуге және оларды бағалауға мүмкіндік береді.

• Балалардың жауабын бақылау, жазып алу мен талқылау сауатты оқытуға ықпал етеді.

• Есептеулер стратегиясы туралы сыни тұрғыдан ойлау салыстырмалылықты түсінуді дамытуға көмектеседі.

• Математикадағымәселенішешусыниназараударудыталапетеді.

Сабақ кезеңдері

Тренер әрекеті

Мұғалім әрекеті

Ресурстар

1-2-сабақ

Ынтымақтас

тықты орнату

Тренинг таңғы жаттығу «сәлемдесу тренингі...»

(5 мин)

Тренинг «Есім әріптерінен басталатын сөйлем...»

(15 минут)

Топта жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру

Таңғы жаттығуды топ басшысынан кейін қайталап жасайды.

Әр бір тыңдаушы өз есімдерінің бастапқы әріптерінен сөйлем құрайды. Мыс: Айшықтай иілген гүл үзіле лүпілдейді.

«Сәлемдесу тренингі»


Білу

1-тапсырма (7 минут)

«Миға шабуыл» әдісі

Жеке жұмыс:«Жұмбақ арқылы топқа бөлу» стратегиясын қолданып топқа бөлу ( мысалға: Қанаты жоқ ұшады, аяғы жоқ қашады, тау басында ақ отау ауызы мұрны жоқ отау )






2-тапсырма

Шерлок холмс оқиғасынан үзінді оқу.

(8 мин)

Сабақтың мақсатын ашу.

Осы тексттен не көріп отсыздар?

«Сыни ойлау дегеніміз не» туралы не білемін? Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтау.

Топтық жұмыс: жұмбақты құрастырып шешип шешімімен қосылып бір топ құрады. топтастарын тандағаннан кейін тренердің нұсқауымен 4 топқа бөлу.

1топқа-Өсірдім ұлпа қар

Шешуін кім табар (мақта)

Қанаты жоқ ұшады, аяғы жоқ қашады (қаңбақ)

2топқа-Бір ақ сөзді біледі

Өз аты онысы.

Соны айтып жүреді

Және жоқ қонысы.(көкек)

Тау басында ақ отау,

Аауызы мұрны жоқ отау (жұмыртқа)

3топқа-Қыста киимін тастайды

Көктемде кииіне бастайды

(ағаш)

Қара сиырым қарап тұр,

Қызыл сиырым жалап тұр. (от қазан)

4топқа- Коп болса алыстайсын

Мезетпен қашықтайсын.

Асықсан аз болады

Табасын мұны қайсысын.(уақыт)

Өзі ширак өзі қу

Жүрген жері айқай шу (түлкі)

Жұптық жұмыс:Шерлоктың қылмыскерді табу туралы оқиғаны оқып ол неге сол адамды кінәлі деп санағанын табуы керек.

Кеспе қағаз материалдары








«Шерлок холмс оқиғасы» текстінен үзінді

Түсіну

3-тапсырма. (30 минут)

«Картиналарды ретімен орналастыру» ретімен (қымбат бағасына сай )орналастыру«Топта талқылайық»әдісі бойынша.

Топтық жұмыс: Картиналарды ретімен орналастырып шығу керек. Не үшін солай орналастырғандарын айтып берулері қажет.

Сын тұрғысынан ойлану модулі бойынша тізбектелген сабақ жоспары

Интерннет алынған материал.

4-тапсырма (15 минут)

Өз қиялымнан туындаған ерекшелік.

Бейнебаян көрсету

Жеке жұмыс:Барлығы бір дөңгелекті жалғастырып бір туынды жасап шығу керек.

Бейнебаян көру арқылы екі дөңгелекті суретпен жалғастырып салу

Маркер қалам дөңгелек фигуралар.

Бейнебаян «Тест кружочки»

Қалыптастырушы бағалау

(10 минут)

«Бірге ойлаймыз, сөйлейміз. есептеу парағы беріледі. (топ мүшелері әр біреуі топтастарын бақылап отырады әр бір топ мүшесіне баға беріп отырады).

Жеке жұмыс.Критерилерді негізге ала отыра нақты 5,4,3 деген баға қоя алмаймыз. Бірақ барлық топтың пікірлерімен санасамыз.

7_L3W3D4_Бірге ойлаймыз, сөйлейміз

2-сабақ

Қолдану

5-тапсырма (50 минут)

«Визуалды айғақтар». Көлік түрлерін сараптау ретімен орналастыру. «Топтастарыңмен пікір бөліс әдісі бойынша»

Салыстыру және жинақтау

Жинақтау және қолдану (тарих)

(география)

Суреткебайланыстыклассификацияларжасаутапсырылады.

Суреттердіңортақбелгілерінбөліпалумұғалімдердіңсыниойлаудағдыларынанықтау.

Тарихикестеүлгілерінұсыну.


Топтық жұмыс:

Бұл әрекет саяхат және көлік тақырыбына назар аудара отырып, тарих және география пәндері бойынша айғақтар көзі ретінде фотосуреттермен жұмыс жасауға бағытталған.

Шағын топтардағы қатысушылар іріктелген фотосуреттер мен суреттерді қарастырп, талқылайды.

Іс әрекетті жоспарлау.

Сыни ойлана отырып, топта өзара пікірлесіп, ортақ шешімге келеді,суреттерді категорияларға бөледі.

Шағын топтарда жұмыс

Суреттерді категориялары мен сапалық ерекшеліктеріне байланысты ватманға орналастырады.

Әр топ өз жұмыстарын қорғайды.

1_L3W3D5_TrHW3_D5_Act1a_Визуалды айғақтар

oxfam.org.uk/education/teachersupport/cpd/images_and_artefacts/files/background_to_using_photographs_in_the_classroom.pdf

3_D5_Act2_Салыстыру және жинақтау


6-тапсырма (25 минут)

«Ауызша алынған ақпарат туралы сыни ойлау»

«Көршіңе әңгімелеп бер әдісі» бойынша

Жеке жұмыс: 1б -жаттығу: Ауызша алынған ақпарат туралы сыни ойлау

Жұптықжұмыс.

А) кез-келген 3 суреттаңдапалу;

Б) Төменгіжәнежоғарыдеңгейлісұрақтардайындау

Бұл жаттығу география мен тарихты білетін аға буын өкілдерінің назарын көлік пен саяхат тақырыбына шоғырландырып, олармен сұхбат жүргізу ретінде орындалады.

1-жаттығу: Сауалнама жүргізу жоспары

Өткен уақыттарда басқа адамдар жасаған және бізге түзеу үшін ұсынылған фотосуреттер мен суреттердің негізгі айырмашылығы сол - біз біреуге сауал қою арқылы деректерді айқындауға қатыса бастаймыз. Сауалнама жоғары деңгейде жүргізілуі үшін, жүргізілетін сауалнаманың сұрақтары алдын-ала жоспарланып, талқылануы тиіс.

Сауалнама уақыт(тарих) пен түрлі буын сұхбаткерлеріне (мәселен, ата-ана, ата мен әже) байланысты өзгеріске бағытталуы мүмкін. Немесе түрлі аудандағы көлік пен саяхат арасындағы айырмашылықтар(мәселен, қала мен ел, тау мен жазықтық) мен жергілікті орынды (география) қозғауы мүмкін.

2_L3W3D5_TrHW3_D5_Act1b_Ауызша түрде алынған ақпараттар туралы сыни тұрғыдан ойлау

Қалыптастырушы бағалау

(10 минут)

  1. «Екі жұлдыз! Бір тілек!» әдісі бойынша жұптастарының сабаққа қатысқаны туралы өз ойларын ортаға салады.

Рефлексия.

Эссе жазу«Мен болашақта қалай сыни ойлата аламын» (5мин)

3-сабақ

Талдау

Флешпрезентация «7 чудес света» (10мин)

7-тапсырма (20 минут)

Деректерді баяндауды құру

Іс-әрекеттік оқыту арқылы оқушылардың сыни ойлауын қалыптастыру.



Бүкіл сыныпқа тұсаукесер дайындайды (10 минут)

Әр топ ертегі мен дәйексөздерді пайдалана отырып, бүкіл сыныпқа көрсететін тұсаукесерлерін дайындайды. Әрбір тұсаукесерден соң, қалған оқушылар топ мүшелеріне тапқан ақпараттары, тұсаукесерді құру үрдісі мен жұмыс барысындағы кездескен қиындықтар туралы және осы үрдістен не алғандары туралы сұрақтар қояды.

8-тапсырма (40 минут)

1-топ «Тыңдап отырған үштік әдісі» арқылы сабақ сценариин құрып орындайды.

2-топ «Сұрақтар шеңбері» әдісі арқылы сабақ сценариин құрып орындайды.

3-топ «Радиоға қоңыраулар шалу» әдісі арқылы сабақ сценариин құрып орындайды.

4-топ «Алтын балыққа арналған аквариум» әдісі арқылы сабақ сценариин құрып орындайды.

  1. Топтық жұмыс:ертегі суреттерінен ішінен тренердің нұсқауымен торт топтқа әр түрлі төрт ертегінің суреті беріледі (қызыл телпек, шалқан, ертөстік, бауырсақ) сол сурет туралы Жаңа заман ағымына негізделіп құрылған ертегіні құрастырады.

  2. Әңгіме құрастырудың мақсаты яғни бір топ мүшесі екі үш сөйлемнен тұратын әңгіменің басын жазып бастайды қалған топ мүшелері ойды жалғастырып алып кетулері керек.

  3. Топтық жұмыс:Топта бірігіп жұмыс жасау арқылы сыныпқа көрсетіп түсіндіретін тұсаукесерлерін дайындайды.

Жаңа заман ағымына негізделіп құрылған ертегінісомдайды.


Жұптық және топтық жұмыс: Әр бір топ өздеріне берілген тапсырмалар арқылы сабақ үзінділерін дайындап көрініс ретінде көрсетеді.

5_L3W3D5_TrHW







20_L3W3D5_Талқылау құралдары

Қалыптастырушы бағалау (10 мин)

Әр бір тығдаушыға осы тасырманы орындау барысында қандай қиындық туғызғандығы жөнінде білу түсіну қолдану бойынша берілген критерии арқылы өз өздерін бағалау тапсырылды.

  1. Жеке жұмыс:

  2. Өзіндік бағалау

Толық жұмыс барысында өзін-өзі бағалау бағалау үшін табыс критерилерин беремін.

4- сабақ

Жинақтау

9-тапсырма: (10 минут)

Алма мен сусын трубочкаларды пайдаланып картопты тесіп шығару керек.

Жеке жұмыс:Ойланады

Топтық жұмыс:Бір шешім атуып алманы тесу әдісін шығарады.

алма сусын ишетін таякшалар

10-тапсырма: (40 минут)

«Алты қалпақ әдісі» арқылы «Ақтөбе қаласына метро қажетпе?» деген сұрақ төңірегінде талқылау жүргізу.







11-тапсырма (20мин)

«Дербес пікір жазу» әдісі

Сыни ойлауға қатысты болу керек.

1-ӨЗІНДІК ПІКІР

2-ДӘЛЕЛ

3-3 ӨЗ ПІКІРІН АЙҚЫНДАЙТЫН МЫСАЛ

4-ӨЗ ПІКІРІНЕ ҚАРСЫ ДӘЛЕЛ

5-ҚАРСЫ ДӘЛЛДІ ЖОҚҚА ШЫҒАРАТЫН МЫСАЛ

6-ҚОРЫТЫНДЫ

Топтық жұмыс:

Шуақты оптимизм, логикалықпозитив

Шығармашылықөсу, мүмкіндіктер, идялар

Фактілерорташа,объективтіақпарат

Бағдарлама, үдеріс, Ұйымдастырушы, шолу, шешім

Эмоцияларболжамдар, сезу, алдын ала сезу

Сыни аналитик, Логикалық негативСын тұрғысынан ойлану модулі бойынша тізбектелген сабақ жоспары

Жекежұмыс:Тығдаушыларға 7-8 минут ішінде қарастырылған мәселе бойынша мынадай құрылымдағы жазба жұмыстарын ұсынуға болады.

Мұндай жұмысты орындау барысында әр бір жауаптың қанша сөйлемнен берілу керектігін де көрсетуге болады:

1-Өзіндік пікір (бір сөйлем)

2-дәлел (екі сөйлеммен келтіру керек)

3-3 өз пікірін айқындайтын мысал (екі сөйлеммен келтіру керек)

4-өз пікіріне қарсы дәлел(бір сөйлем)

5-қарсы дәллді жоққа шығаратын мысал(бір сөйлем)

6-қорытынды(екі сөйлемнен тұрады)

20_L3W3D5_Талқылау құралдары


Бағалау (5 мин)

Қабырға журналына модуль идеясын түсінуі мен бүгінгі сабақ соңындағы көңіл күйлерін бағалау.

Рефлексия

(15 мин)

Фактілерорташа,объективтіақпарат

Шығармашылықөсу, мүмкіндіктер, идялар

Бағдарлама, үдеріс, Ұйымдастырушы, шолу, шешім

Шуақты оптимизм, логикалық позитив

Сыни аналитик, Логикалық негатив

Эмоцияларболжамдар, сезу, алдын ала сезу«Сын тұрғысынан ойлану модулі бойынша тізбектелген сабақ жоспары»

Алты қалпақ әдісі арқылы кері байланыс алынады.

Ақ қалпақ - Нақты малімет не түсіндім?

Қара қалпақ- Түсініксіз болған нарсе?

Қызыл қалпақ-Не әсерлі болды?

Сары қалпақ- Нені жетілдіруім керек?

Жасыл қалпақ - қай тұсымды дамытамын?

Көк қалпақ-Өзімнің өміре қажетті аларым?

Қосымша оқу:

Білім беру туралысынитұрғыданойлау

Сынитұрғыданойлауқұралдары

Мақсаттар мен құндылықтар

Сынитұрғыданойлаудыдамытутәсілдері

Талқылауқұралдары

Мұғалімгеарналғаннұсқаулық

Сабақты талдау

Не сәтті өтті

№3 тапсырма бойынша орындалған тапсырма өте сәтті өтті деп айтуыма болады. Өйткені әрбір топ өз сараптамасын ұсынды. Әр бір топ өздерінің сараптамалары бойынша түрлі реттілікпен картиналарды орналастырып әрбір топтың өзіндік соны орналастыруға себептері анықталды. Соныме қатар алты қалпақ әдісі арқылы өткізілген тапсырма қызыты өтті. Соның ішінде қара қалпақ түскен топ өздеріне жүктелген міндетті жақсы орындап қажет еместігін дәлелдеп шешім шығаратын көк қалпақтың негізгі ой түйін шығаруына себепші болды.

Не сәтсіз өтті?


Сабақтың қандай басым тұстарына сүйенер едіңіз?

№8 тапсырманы орындау барысында әр бір мұғалімнің өзіндік іс-тәжірибесін негізге ала отырып берілген тапсырманы одан әрі өрбітіп әдіс тәсілдерді жетілдіру тұстарымен бөлісіп жақсы сабақ барысынан көрініс корсетті.

Сабақты бағалау

Сабақ қалай өтті?

Сабақ өз деңгейінде өтті деп айтуыма болады. Барлық тізбектелген сабаққа жоспарланған тапсырмаларым уақытымен орындалып аяқталды.

Не орындалды?

Барлық жоспарланған тапсырмалар өз уакытымен аяқталды.


Нені өзгертер едіңіз?

Сабақты өткізген сайын адам жетіле түседі. Сондықтан келесі сабақтарымды жоспарлағанда формативті бағалау түрлерін басқаша өзгертер ме едім деп өзіме ой түйдім.

Болашақтағы жоспар

Түсінік хат

Тізбектелген сабақтар топтамасының таңдалған тақырыбы «Сыни тұрғыдан ойлау дегеніміз не? Оқытуда сыни тұрғыдан ойлауды пайдалану». Осы сабақты жоспарлау барысында мұғалімдерге қайткенде болашақта өз тәжірибелерінде оқушылардың сыни тұрғыда ойлануға болатындай тапсырмаларды жоспарлау үшін қолдау көрсете аламын деген мақсатпен оларға негіз болатындай тапсырмаларды жоспарладым. Ең басты топқа бөлудің өзін жұмбақ арқылы болды. Яғни жұмбақты түрлі бөліктерге қиып тастап өздері жұмбақты құрастырып жауабын тауып топқа бөлінеді. (№1 тапсырма төменде тұр). Келесі тапсырма сыни ойлануға бағытталған Шерлок холмс оқиғасынан үзінді болатын. Яғни мұғалімдер ойлана отырып оқиғанын түпкі шешімін табу керек болатын. (№2 тапсырма мыс. төменде тұр). Бұл тапсырмаларды беру арқылы да олардың болашақ тәжірибелерінде түрлі тасырманы сыни ойлатуға бағыттап құрастыруға болатындығында. Одан кейінгі тапсырмада мұғалімдер картиналарды көре отырып түрлі сыни ойланып орналастыруында еді. Яғни орналастырып қойғаннан кейін не себепті осылай орналастырғанын өздері дәлелдеп негіздеуінде еді. Осы арқылы олардың қандай түрде сыни ойлана алатынын көруге болады. (№3 тапсырма төменде көрсетілді). Келесідей тапсырмаларда сыни ойлауға бағытталып жоспарланды онын ішінде «екі дөңгелекті жалғасытырып салу», «Топтастарыңмен пікір бөліс» әдісі бойынша визуалды айғақтар арқылы көлік түрлерін сараптау ретімен орналастыру арқылы суретке байланысты классификациялар жасау тапсырылады. Суреттердің ортақ белгілерін бөліп алу мұғалімдердің сыни ойлау дағдыларын анықтауға көмектеседі. «Көршіңе әңгімелеп бер әдісі» арқылы ауызша алынған ақпарат туралы сыни ойланып тарихи кесте үлгілерін ұсынып жоғары дәрежелі және төменгі дәрежелі сұрақтар дайындайды. Деректерді баяндауды құру іс-әрекеттік оқыту арқылы оқушылардың сыни ойлауын қалыптастыруға бағытталған қазіргі заманға сай сыни ойлана отырып ертегінің мазмұнын жазады. Одан кейнгі тапсырмаларда мұғалімдер топқа берілген әдістер бойынша сабақтан үзінді көрсетеді. Сонымен қатар мұғалімдер сыни ойлауға бағытталған «Алты қалпақ әдісі» арқылы «Ақтөбе қаласына метро қажетпе?» деген сұрақ төңірегінде талқылау жүргізеді. «Дербес пікір жазу» әдісі арқылы сабақ бойынша қорытынды жазады. Сабақ соңында «алты қалпақ» әдісі арқылы кері байланыс алынды. Сонымен қатар әрбір сессия соғында қалыптастырушы бағалау жүргізілу жоспарланды. Қосымша №1. Қосымша №2. Бұл жоспарланған тапсырмалардың барлығы мұғалімдердің өздері тапсырмаларды сыни ойлана отырып орындап, болашақ тәжірибелерінде өздері түрлі тапсырмаларды сыни ойлануға бағыттап жоспарлайды деген оймен жасалды.

№1 тапсырма

1топқа

Өсірдім ұлпа қар

Шешуін кім табар

(мақта)

Қанаты жоқ ұшады,

аяғы жоқ қашады

(қаңбақ)

2топқа

Өзі ширак өзі қу

Жүрген жері айқай шу

(түлкі)

Тау басында ақ отау,

Ауызы мұрны жоқ отау

(жұмыртқа)

3топқа

Қыста киимін тастайды

Көктемде кииіне бастайды

(ағаш)

Қара сиырым қарап тұр,

Қызыл сиырым жалап тұр.

(от қазан)

4топқа

Коп болса алыстайсын

Мезетпен қашықтайсын.

Асықсан аз болады

Табасын мұны қайсысын.

(уақыт)

Бір ақ сөзді біледі

Өз аты онысы.

Соны айтып жүреді

Және жоқ қонысы.

(көкек)

№2 тапсырма

Оқиға

Шерлок холмс көшеде келе жатты. Бір уақытта ол көшеде өліп жатқан айелді көреді. Ол жақындап онын сумкасын ашып телефонын алды. Тел кітапшасынан куйеуінін номерін тауып алып звондайды.

Ол звондап айтады:Тездетіп мында келіңіз. Сіздің айеліңіз қайтыс болды дейді. Шамалы уақыттан кейін күйеуі келеді. Ол әйеліне қарап тұрып айтады.

-О, қымбаттым саған не болды? - дейді.

Содан кейін полиция келеді. Шерлок саусағымен әйелдің күйеуіне көрсетіп былай дейді: «Мына адамды тұтқындаңыз.Әйелді осы адам өлтірді дейді». Сұрақ: неге Шерлок олай ойлады?

№3 тапсырма

Сын тұрғысынан ойлану модулі бойынша тізбектелген сабақ жоспары

№4 тапсырма



Қосымша №1 Қалыптастырушы бағалау: «Бірге ойлаймыз, сөйлейміз.»

БІРГЕ ОЙЛАЙМЫЗ, СӨЙЛЕЙМІЗ.

Топтық жұмыс тиімділігін бағалау











Жақсысұраққойды










Қызық сын айттынемесеқарсылықбілдірді










Уақытты тиімді пайдаланды










Жақсыұсынысайтты










Үнемі қарсылық көрсетіп отырды










Топ мүшелерініңпікірінөзгертті










Талқылауға қатысты










Тиістіақпаратпенбөлісті










Мұқияттыңдады










Келісімгекелугетырысты










Топ мүшелеріне көмектесті











Қосымша №2

ТАБЫС КРИТЕРИЙІ

Аты-жөніңіз ------------------------------------------------------

( Қаншалықты меңгергеніңізді

сандық өлшеуіштер арқылы белгілеңіз)

Критерийлар

Дескрипторлар

Көрсеткіштер

Өлшеуіш

Түсіну

Тапсырманың идеясын түсіну


1

Белгіленген міндетті атқару


1

Қолдану

Ақпаратты білу


2

Ақпаратты жеткізу шеберлігі


2

Сыни көзқарас

Проблеманы шешу


3

Өзіндік ұсыным


3

Жалпы баға 12

Тапсырманы орындауда қандай қиындық болды?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------






© 2010-2022