Конспект урока по теме

Күні: 21.01.2015     Пәні: әдебиеттік оқу Класс: 4 Тақырыбы:  Асқарбектің әтеші Мақсаты        Мәтінді оқыта отырып, мазмұнын түсінуге, топтық  талқылауға  қатысып  өз  пікірін  жеткізе  білуге,   өзін- өзі  реттеуге, бағалауға  үйрету. Күтілетін нәтиже  Мәтіннің мазмұнын түсінеді.  Өз  ойларын  жеткізе  алады, өзара  ынтымақтастық  қалыптасады, топта  пікірлесіп,  ортақ  шешімге  келуге  дағдыланады, сұрақ  қоя  біледі, білімге  құштарлығы  артады,  бірін- бірі  бағалай  алады. Түйінді идеялар (кілтті сөздер) Қайыр қылсаң бүтін қыл   Сабақ кезеңдері:                           Сабақ барысы                     Бағалау                   Ресурс-тар 1.Кіріспе 3 мин       5 мин       3мин         Қызығушылығын ояту 2 мин      Ынтымақтастық  орта қалыптастыру Тренинг «Жылы сөз»                                                                          «Мозайка» әдісі арқылы топқа бөлу   Үй тапсырмасын тексеру. Білім «Ыстық орындық»  әдісі арқылы үй тапсырмасы сұралады.    Сергіту сәті Кім жоқ?«»  ойыны         Ақ тауық - ай, Ақ тауықАқ тауық неден қақсауықЕрте менен қыт-қыттайды,Ауламыздан шықпайды- Бұрап қойған сағаттай,Айғайлайды таң атпайОл не? ( Әтеш ) т.б.    Бас бармақ арқылы, 3шапалақ арқылы,  от шашу арқылы    «Көңіл күй» смайликте-рі арқылы бағалау    Фигура арқылы бағалау     Мозайка                                     2.Тұсаукесер  3мин Миға шабуыл  Түсіну Жаңа сабақ.  Әтеш  Әскербектің әкесі: «Кішкене жүрегіңнің дарқан мейіріміңнен айналайын!» - деп неге айтты? Оны әңгімені оқу арқылы білейік. Мәтінді оқу. Жұп болып,топ болып талқылау. Бағдаршам арқылы бағалау   3.негізгі бөлім 20 мин                   Қолдану  1,2- ші топ «Елші» әдісі Талдау 3-ші топ Әтештің суретін салу   4-ші топ Мейірім тақырыбында эссе жазу Бас бармақ арқылы, 3шапалақ арқылы,  от шашу арқылы  бағалау Жарайсын, керемет, тамаша! сөздері   Постер                   4. Қорытынды 5 мин  Жинақтау  Графикалық диктант. Диктантты жазғаннан кейін  өзін-өзі бағалау     Өзін-өзі бағалау Кеспе қағаз Үйге тапсырма 2 мин Мәтінді түсініп оқу, сұрақтар дайындап әкелу.  Мейірімділік туралы мақал – мәтелдер жаттау       Рефлексия  2 мин Оферматор -3   Постер Не сәтті өтті? Нені дамыта аласыз?       Не сәтсіз өтті?        
Раздел Другое
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қысқа мерзімді жоспар Пән мұғалімі: А.Ж.Калмангарина

Күні: 21.01.2015

Пәні: әдебиеттік оқу

Класс: 4

Тақырыбы:

Асқарбектің әтеші

Мақсаты

Мәтінді оқыта отырып, мазмұнын түсінуге, топтық талқылауға қатысып өз пікірін жеткізе білуге, өзін- өзі реттеуге, бағалауға үйрету.

Күтілетін нәтиже

Мәтіннің мазмұнын түсінеді. Өз ойларын жеткізе алады, өзара ынтымақтастық қалыптасады, топта пікірлесіп, ортақ шешімге келуге дағдыланады, сұрақ қоя біледі, білімге құштарлығы артады, бірін- бірі бағалай алады.

Түйінді идеялар (кілтті сөздер)

Қайыр қылсаң бүтін қыл

Сабақ кезеңдері:

Сабақ барысы

Бағалау

Ресурс-тар

1.Кіріспе

3 мин

5 мин

3мин







Қызығушылығын ояту

2 мин

Ынтымақтастық орта қалыптастыру

Тренинг «Жылы сөз»

«Мозайка» әдісі арқылы топқа бөлу

Үй тапсырмасын тексеру.

Білім

«Ыстық орындық» әдісі арқылы үй тапсырмасы сұралады.

Сергіту сәті

Кім жоқ?«» ойыны

Ақ тауық - ай, Ақ тауық
Ақ тауық неден қақсауық
Ерте менен қыт-қыттайды,
Ауламыздан шықпайды
- Бұрап қойған сағаттай,
Айғайлайды таң атпай
Ол не? ( Әтеш ) т.б.

Бас бармақ арқылы, 3шапалақ арқылы,

от шашу арқылы

«Көңіл күй» смайликте-рі арқылы бағалау

Фигура арқылы бағалау

Мозайка







2.Тұсаукесер

3мин

Миға шабуыл

Түсіну

Жаңа сабақ. Әтеш

Әскербектің әкесі: «Кішкене жүрегіңнің дарқан мейіріміңнен айналайын!» - деп неге айтты? Оны әңгімені оқу арқылы білейік.

Мәтінді оқу. Жұп болып,топ болып талқылау.

Бағдаршам арқылы бағалау

3.негізгі бөлім

20 мин




Қолдану

1,2- ші топ «Елші» әдісі

Талдау

3-ші топ

Әтештің суретін салу

4-ші топ

Мейірім тақырыбында эссе жазу

Бас бармақ арқылы, 3шапалақ арқылы,

от шашу арқылы бағалау

Жарайсын, керемет,

тамаша! сөздері

Постер




4. Қорытынды

5 мин

Жинақтау

Графикалық диктант. Диктантты жазғаннан кейін өзін-өзі бағалау

Өзін-өзі бағалау

Кеспе қағаз

Үйге тапсырма

2 мин

Мәтінді түсініп оқу, сұрақтар дайындап әкелу.

Мейірімділік туралы мақал - мәтелдер жаттау

Рефлексия

2 мин

Оферматор -3

Постер

Не сәтті өтті?

Нені дамыта аласыз?

Не сәтсіз өтті?


Күні: 21.01.2015

Пәні: математика

Класс: 4

Тақырыбы:

Екі таңбалы санға көбейту және бөлу. Санды қосындыға көбейту. Көбейтіндіні санға бөлу

Мақсаты

Екі таңбалы санға көбейтуді және бөлуді меңгерту.Топтық талқылауға қатысып өз пікірін жеткізе білуге, өзін- өзі реттеуге, бағалауға үйрету.

Күтілетін нәтиже

Екі таңбалы санға көбейтуді және бөлуді меңгереді. Өз ойларын жеткізе алады, өзара ынтымақтастық қалыптасады, топта пікірлесіп, ортақ шешімге келуге дағдыланады, сұрақ қоя біледі, білімге құштарлығы артады, бірін- бірі бағалай алады.

Түйінді идеялар (кілтті сөздер)

Математика - барлық ғылымдардың тұңғышы және оларға пайдалы да, қажет те.

(Р.Бэкон

Сабақ кезеңдері:

Сабақ барысы

Бағалау

Ресурс-тар

1.Кіріспе

3 мин

5 мин

3мин







Қызығушылығын ояту

2 мин

Ынтымақтастық орта қалыптастыру

Тренинг «Мен саған бақыт тілеймін»

Топқа бөлу

Бір таңбалы сандар

Екі таңбалы сандар

Үш таңбалы сандар

Төрт таңбалы сандар

Білу

«Қарлы кесек» әдісі арқылы үй тапсырмасы сұралады.

Сергіту сәті

Санамақ

«Есептеу машинасы» ойыны
2+1+7 - 8+10 - 2 - 4+1
6+2 - 4+4 - 3+5 - 2 - 4 - 2
4 - 3+9 - 8+7 - 3+2 - 6+3

Бас бармақ арқылы, 3шапалақ арқылы,

от шашу арқылы

«Көңіл күй» смайликте-рі арқылы бағалау

Фигура арқылы бағалау

Мозайка







2.Тұсаукесер

3мин

Миға шабуыл

Түсіну

Жаңа сабақ.

№1 түсініп оқу. Жұпта ,топта талқылау.

Бағдаршам арқылы бағалау

3.негізгі бөлім

20 мин




Қолдану

«Кім тез табады?»

№2,3,4 (ауызша)

Талдау

«Елші» әдісі

№5,6,7

Бас бармақ арқылы, 3шапалақ арқылы,

от шашу арқылы бағалау

Жарайсын, керемет,

тамаша! сөздері

Постер




4. Қорытынды

5 мин

Жинақтау

«Веер» әдісі

№9

Үйге тапсырма

2 мин

№8, логикалық тапсырма

Рефлексия

2 мин

Бағдаршам

Постер

Не сәтті өтті?

Нені дамыта аласыз?

Не сәтсіз өтті?


Күні: 21.01.15

Пәні: қазақ тілі

Класс: 4

Тақырыбы:

Ілік септік

Мақсаты

Ілік септігі зат есімге тән екенін, не нәрсенің меншігі екенін ұғындыру .Топтық талқылауға қатысып өз пікірін жеткізе білуге, өзара ынтымақтастықты қалыптастыруға, өзін- өзі реттеуге үйрету.

Күтілетін нәтиже

Ілік септігі зат есімге тән екенін, не нәрсенің меншігі екенін ұғынады. Өз ойларын жеткізе алады, өзара ынтымақтастық қалыптасады, топта пікірлесіп, ортақ шешімге келуге дағдыланады, сұрақ қоя біледі, білімге құштарлығы арттады, бірін- бірі бағалай алады.

Түйінді идеялар (кілтті сөздер)

Алтау ала болса ауыздағы кетеді, төртеу түгел болса төбедегі келеді.

Сабақ кезеңдері:

Сабақ барысы

Бағалау

Ресурстар

1.кіріспе

2 мин

2 мин



5 мин



2мин

2.Тұсаукесер



Миға шабуыл

2 мин

Ынтымақтастықты қалыптастыру

Амандасу

«Менің талабым ......»

Топқа бөлу

«Орныңды тап!» әдісімен ( сөз таптары бойынша) топқа бөлінеді.

Білу

«Допты лақтыру» әдісі арқылы үй тапсырмасын сұрау

Сергіту сәті «Бұл не?»

Ым ,ишара арқылы суреттегі заттың атын атау.

Берілген сөздердің ішінен зат есім сөздерді теріп жаз.

3 шапалақ

«Көңіл күй» смайликтері







Жарайсын, керемет,тама-ша сөздері



От шашу

Жетон арқылы бағалау





Доп

Суреттер

3.негізгі бөлім

23 мин

Түсіну

«Кезектескен интервью» әдісі

1-жаттығу, ереже қорыту

Бас бармақ арқылы бағалау




Қолдану

«Табыс кілті»

2-жаттығу

Талдау

«2 үйде, 4 қонақта» әдісі

3-жаттығу

Жетон арқылы бағалау

От шашу

4. Қорытынды

5 мин

Жинақтау

«Балық аулау» ойыны

5-жаттығу

Өзін -өзі бағалау

Бағалау парақшасы

Үйге тапсырма

2 мин

4-жаттығу, 90-бет

Рефлексия

2 мин

«Биік шың»

Тау суреті

Не сәтті өтті?

Нені дамыта аласыз?

Не сәтсіз өтті?




© 2010-2022