- Преподавателю
- Другое
- Қазақ әдебиеті Ыбырай Алтынсарин – әңгіме шебері (5-сынып)
Қазақ әдебиеті Ыбырай Алтынсарин – әңгіме шебері (5-сынып)
Раздел | Другое |
Класс | 5 класс |
Тип | Конспекты |
Автор | Бакытова А.С. |
Дата | 18.12.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Есть |
10.01.15
| Сабағы / әдебиет / | Сыныбы /5-сынып/ | ||
Сабақтың тақырыбы | Ы.Алтынсарин - әңгіме шебері.
| |||
Сабақтың мақсаты | Ыбырай әңгімелерінің тақырыбы мен идеясын ашу
| |||
Күтілетін нәтиже
| Мәтінді талдап үйренеді,өздік жұмыс жүргізеді,пікірлерін айтады..
| |||
Керекті жабдықтар
| Оқулық, интерактивті тақта , қағаздар ,фломастер, бейнеролик, стикерлер,бағалау бетшелері
| |||
Тапсырма көздері
| СТО, АКТ,дарынды балалармен жұмыс Топтастыру,сұрақтар,сергіту сәті
| |||
Сабақтың барысы
| ||||
Сабақ кезеңдері
| Мұғалім әрекеті
| Оқушы әрекеті | ||
Ұйымдастыру Топқа бөлу Үй тапсырмасы Тұсаукесер/ 1-тапсырма 2-тапсырма
4-тапсырма лық тапсырма
Сергіту сәті Көрсетілім Тапсырма Тапсырма
Сұхбат
Жұмбақ сурет Қорытынды Қанатты сөз.
Кейінгі тапсырмалар Бағалау
| Сыныпты ұйымдастырамын. Психологиялық дайындық жасаймын. -Көңіл-күйлерің қалай,балалар? Оқушыларды топқа бөлу Топтық бағалау бетшелерін тарату. Өткен тақырып бойынша сұрақтарға жауап алынады. Аудиожазба. Көрсетілім. «Аталы сөз» Топтастыру әдісі Ұстаз туралы сұрақтар қойылып,.жауаптар алынады. Ой қозғау 1-топ .Аспаннан құймақ жауғанда... 2-топ.Аспаннан күміс ақша жауғанда... 3-топ.Аспаннан бақа жауғанда... 4-топ.Аспаннан бидай жауғанда.. 5-топ.Аспаннан өрмекші жауғанда... Шығармашылық жұмыс. Мәтін бөліктері. 1-топ. Дүние қалай етсең табылады? 2-топ. Әдеп 3-топ. Қанағат. 4-топ. Жомарт. 5-топ. Постер қорғау. Видеожазба. Көрсетілім. Ыбырай Алтынсарұлы. Еңбекқор мен Жалқау. Пікір айту. 1 топ. Рөлдік ойын. 2 топ. Әңгіменің тақырыбы мен идеясын ашу. 3 топ. Шығармашылық тапсырма. 4 топ. Суретпен баяндау. 5 топ. Постер қорғау. Сұқбаттасу - Қайыршы Антонға бейтаныс кісінің ақылы қалай әсер етті? -Антон бұл сөзден қандай қорытынды шығарды? Ұстаз өмірінің әр сәттегі суреттері. Ғылым таппай мақтанбау. Ғылымға көңіл бөлу. Балалықты қию. Әңгімені оқып келу. Топтық ,мұғалімнің бағалауы Стикер таратылады.
| Оқушылар амандасады. Оқушылар шеңбер жасайды. Топқа бөлінеді. Оқушылар жауап береді. . Топ орындайды. Пікірлерін айтады
Әр топ оқиды Мәтін бөліктерімен танысады
Пікір айтады.
Стикерге ой-пікірлерін жазады.
Сұрақтарға жауап береді.
Оқушылар жауабы тыңдалады.
Рефлексия |