- Преподавателю
- Другое
- Бұқар жырау «Асқар таудың өлгені», «Бұл - бұл үйрек, бұл үйрек» (9-сынып, қазақ әдебиеті)
Бұқар жырау «Асқар таудың өлгені», «Бұл - бұл үйрек, бұл үйрек» (9-сынып, қазақ әдебиеті)
Раздел | Другое |
Класс | - |
Тип | Рабочие программы |
Автор | Хуантай Х.-. |
Дата | 01.02.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Күні | Қысқа мерзімді сабақ жоспар | ||||
Сыныбы | 9 | ||||
Пәні | Қазақ әдебиеті | ||||
Тақырыбы | Бұқар жырау «Асқар таудың өлгені», «Бұл - бұл үйрек, бұл үйрек» | ||||
Сілтеме | Электрондық оқулық. Интернеттен қосымша мәлімет. Оқулық. | ||||
Мақсаты | Жырау өлеңдерінің мазмұнын түсінеді. Оған талдау жасауды үйренеді. | ||||
Оқыту нәтижесі | Толғаулардың мазмұны мен идеясын үйренеді. | ||||
Түйінді идеялар | Талдау - өткенді шыңдау деген сөз. | ||||
Блум таксономиясы | 7 модуль | ресурстар | Сабақтың мазмұны | ||
Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | |||
| Жас ерекшеліктеріне қарай білім беру | Топтастыру | Ұйымдастыру. Гүлдер арқылы бөліну. | Әр оқушы өздері гүл түрлерін таңдайды, сол гүлге жазылған сөздер ақылы бөлінеді. | Қадағалау. |
Білу | Диалогтық оқыту. Сұрақ - жауап | Жұптық жұмыс | Жырау туралы не білесіңдер? Бұл толғаудан нені түсіндің? Толғау қалай суреттелген? | Осы тақырыпқа байланысты әрқайсысы жеке-жеке сұрақ дайындайды, сол сұрақтарды бір-біріне беріп, оған жауап алады. | Марапаттау. |
Түсіну. | Сыни тұрғыдан ойлау. | Ауызша мазмұндау Табыс критерилерін құрастыру. | Берілген тапсырмаларды ауызша орындау. Кім жылдам? Ойын арқылы сұрақтар қойылады. | Әр топ өздеріне берген сұрақтарға жылдам жауап беру керек? | Жұлдызша арқылы бағалау. |
Қолдану | АҚТ-ны қолдану. Қабілетті және дарынды балалармен жұмыс.
| Кім тапқыр? ойыны арқылы Осы толғауды оқи отырып, оған мақал - мәтел құрастыру. | Дәптерге қай топ көп мақал - мәтелдер жазады. | А, С деңгейлеріне ұялы телефонын пайдалану арқылы қосымша мәлімет іздеу.Ал туған жері, орындарының орналасқан жерлерін Б деңгейдегі оқушы интернеттен іздейді.атқарған қызмет | Марапаттау. |
Сергіту сәті 1мин. | |||||
Талдау | Сын тұрғысынан ойлау | Оқулықта берілген тапсырмаларға жауап алу. | Оқулықтан жаттығулар орындау. | Әр топқа жеке-жеке жаттығу беріп, сол жаттығуды түсіндіреді. | Өзара бағалау, өзін өзі бағалау. |
Жинақтау | Сыни ойлау. | Электрондық оқулықты қолдану арқылы кері байланыс. Сұрақ - жауап | Тез ойлан? Түсініксіз сөздердің мазмұнын ашу, оған мысал келтіру. | Осы сөздерді қолдана отырып сөйлем құрастырады. Қай топ бұрын болып, оны талдап үлгерсе. Сол топ бағаланады. | Мадақтау |
Бағалау |
| Жеке, топпен бағалау. | Жұлдызша, смайлинг және түсті қағаздар арқылы бағалау. | Сабақ барысында жинақтаған бағаларын жинап, өздері қорытынды бағаларын шығарады. | Жиынтық бағалау. |