• Преподавателю
  • Другое
  • Технологічна карта уроку. Зарубіжна література (7 клас) Тема уроку: Мужність і нескореність перед ворогом як провідна думка балади Адама Міцкевича «Альпухара»

Технологічна карта уроку. Зарубіжна література (7 клас) Тема уроку: Мужність і нескореність перед ворогом як провідна думка балади Адама Міцкевича «Альпухара»

Раздел Другое
Класс 7 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Технологічна карта уроку

Зарубіжна література 7 клас

Технологічна карта уроку. Зарубіжна література (7 клас) Тема уроку: Мужність і нескореність перед ворогом як провідна думка балади Адама Міцкевича «Альпухара».

Тема уроку: «Мужність і нескореність перед ворогом як провідна думка балади Адама Міцкевича «Альпухара».


Мета: зацікавити учнів життям і творчістю А. Міцкевича, розкрити історичну основу балади «Альпухара», звернути увагу на переосмислення історичних акцентів, проаналізувати текст, визначити риси характеру Альманзора, закріпити знання учнів про баладу; розвивати навички виразного читання, усного мовлення, аналізу тексту; виховувати патріотизм.

Tип уроку: урок засвоєння нових знань і розвитку на їх основі умінь і навичок.

Вид уроку: урок з елементами ігрових, інтерактивних і проектних технологій.

Етапи уроку

Хід уроку

Методи, форми і прийоми

І.

Мотивація навчальної діяльності.

1.Розповідь про уявну подорож у ХV ст.до мусульманського королівства Гранада.

1.Слово учителя.

2."Асоціативний ряд".

ІІ.

Актуалізація опорних знань.

1.Пояснення теми, мети. епіграфа(№3) до уроку.

2.Складання таблиці "Види балад".

1.Слово учителя.

2.Інтерактивна гра "Збери пазли".

ІІІ.

Сприйняття та засвоєння нового матеріалу.

1.Перегляд презентації "Життя і творчість" А. Міцкевича.

2. Повідомлення фонових знань з історії та літературознавства.

3.Робота над текстом балади.

4.Характеристика образу Альманзора.

5. Компаративний аналіз героїв балад Р.Л.Стівенсона "Вересовий мед" та балади А. Міцкевича

"Альпухара".

6.Робота з епіграфом до уроку.

7.Робота над розвитком асоціативного мислення учнів(складання сенкану зі словом вогонь).

1.Презентація "Життя і творчість А. Міцкевича".

2.Перегляд ілюстративного матеріалу до повідомлень учнів за допомогою комп'ютера.

3а.Робота з наочністю "Словник".

3б.Бесіда.

3в.Прийом "Емоційна колористика".

3г.Самостійна робота в зошиті.

4.Прийом "Гронування"

5.Прийом "Кола Венна"

6.Слово учителя.

7.Самостійна робота. Складання сенкану.

IV.

Рефлексія.

1.Робота з фішками-жаринками

1.Слово учителя.

1а.Прийом "Кошик"

V.

Домашнє завдання.

1.Пояснення домашнього завдання.

1.Слово учителя.


© 2010-2022