Үнді және Тынық мұхиты

Сабақты ұйымдастырудан кейін, сабағымды бағдарлама идеясына сәйкес топқа бөлуден бастадым..  Бүгінгі сабақта оқушылар топтың ішінде өзара бағалайтыны ескертілді. Осы іс-әрекетім оқыту үшін бағалауды көргім келді.Оқушылардың  үйден орындап келген тапсырмаларын тексердім. Өткен тақырыпты еске түсіру мақсатында «Стикердегі диалог»  әдісімен сұрақтарға жауап алдым. «А» деңгейдегі оқушым Владелина сұраққа дұрыс жауап берді. Оқушыларды сыни тұрғыдан ойландыру мақсатында «Тынық мұхиты, Үнді мұхиты» тақ...
Раздел Другое
Класс -
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

География



Сыныбы: 7

Күні:10.10.14ж

Сабақтың тақырыбы:


Үнді және Тынық мұхиты

Мақсаты:




Материк жағалауындағы мұхиттар, олардың табиғатының ерекшеліктерін меңгеру.

Күтілетін нәтижелер:




А. Материк жағалауындағы мұхиттарды жеке сипаттай алады.

В. Материкке мұхиттардың әсерін анықтайды .

С. «Су тіршілік көзі» тақырыпқа эссе жазып, судың табиғаттағы рөлін тұжырымдап, тіл шеберлігін арттырады.





Сабақ барысы:

Сабақ кезеңдері

Уақыт

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Кіріспе:








1 мин




«Мұхит аттарымен» техникасы бойынша топқа бөлу.

Топқа бөлінеді

Тұсаукесер:










9 мин








«Стикердегі диалог» әдісімен үй тапсырмасын бекіту

«Ассоциация» әдісі арқылы жаңа сабаққа көпір жасау.

Оқушылар сұраққа жауап береді,

Жаңа сабақтың тақырыбын ашады.

Негізгі бөлім:








25 мин

Жеке және топтық жұмыс.

«Бірге ойлаймыз» әдісі арқылы жаңа тақырыпты өздігінен меңгерту,

Топтардың жұмыстарын «бағдаршам әдісі» бойынша бағалатуды ұйымдастыру.

Оқушылар топтарда мәтінді (тақырыпшаны) оқып, бірге талқылау,

Картадан көрсетеді,

Оқушылар маршруттық картаны қолданады.

Топтар бір-бірінің жауаптарын тыңдай отырып, олардың түсіндіру дәрежесін бағалайды.

Бағалау критерийі:



Жауаптары нақты, дәлелді, түсінікті, жүйелі болса Жасыл түс

Жауаптары түсінікті, бірақ нақты болмай, қиын тілде баяндаса,

Сары түс

Жауаптары мүлдем түсініксіз болса

Қызыл түс

Қорытынды бөлім:

10 мин

«Крестиктер-ноликтер» әдісі

«5:5:1» әдісі арқылы кері байланыс

Сұрақтарға жауап береді



Сабақтан алған әсерлері жайында бағалау парағын толтырады.

























© 2010-2022