Поурочный план 5 класс

Раздел Другое
Класс 5 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қысқа мерзімді жоспар

Сабақтың тақырыбы: Үндінің сұлу сазды рагасы

Сабақтың мақсаты:

а)Білімділік

Оқушыларға рага биі жайында мағлұмат беру.

ә)Дамытушылық

Шығармаларды тыңдата отырып,есту қабілетімен, аспаптық музыкаға қызығушылығын арттыру.

б)Тәрбиелік

би туралы түсіндіре отырып, музыка өнерін құрметтеуге, қастерлеуге тәрбиелеу.

Күтілетін нәтиже:Оқушылардың би өнері рага жайында көзқарастарын, түсініктерін кеңейтеді.Топпен жұмыста тақырыпты талқылайды . Музыканы ғылыми тұрғыдан тану әдістерн оқып үйреніп, түсініктерін кеңейтеді. Топпен жұмыста тақырыпты талқылайды.

Сабақтың ресурстары: Нотбук, «Джигсо» әдісі, «Екі жұлдыз, постер, үнтаспа, флешка.

Сабақтың кезеңі

Уақыты

Мұғалімінің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Ой қозғау

3 миннут

2 миннут

10 миннут

3 миннут

1.Оқушылармен амандасу, сабаққа сәттілік тілеу, жұмыс істеуге жағымды ахуал тудыру,тақырыпқа тоқталу.

2 бейне клип «Үнді биі»

3 Ыстық орындық әдісі

4 сергіту жаттығуы

1.Сабаққа ынталанады.Жағымды ахуал туады.

2. Бейне клип көреді.

3.Ортаға орындық қоялады, орындыққа отырған оқушыға сұрақ қоялады, оқушы сүраққа жауап береді.

Сергіту жаттығуын орындайды.

Мағынаны тану

10 минут


7 миннут

4 миннут

«Джигсо»әдісі

1.Мәтіндібөліп беремін.

2.Әр топ өзіне бөлініп берілген мәтін бөлігін талдауға уақыт беремін.

3.Әр топтың бір өкілі басқа топқа барып түсіндіреді.

4.Топты бастапқы қалпына келтіріп, өз мәнмәтіндері бойынша постер қорғауға мүмкіндік беремін.

5. Постер мен жұмыс

6. Постер қорғау

1.Мәтіннің бөлінген тұсын оқиды.

2.Әр топ өзіне бөлініп берілген мәтін бөлігін талдайды.

3.Әр топтың бір өкілі басқа топқа барып түсіндіреді.

4.Топ бастапқы қалпына келіп, өз мән мәтіндері бойынша постер қорғайды.

Ой толғаныс

1.Бағдаршам әдісі

Бағалау:

2..Мұғалім оқушыларға формативті баға бергізеді

3. Мұғалім оқушыларға кері байланыс жастады.

1.Бағдаршам әдісі арқылы жаңа сабақты қортындылайды

2.Оқушылар формативті баға береді,бірін-бірі қолдап үйренеді.



© 2010-2022