Поурочный конспектмектеп формасы. тұрлаусыз мүшелер 11 класс

Раздел Другое
Класс 11 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Поурочный конспектмектеп формасы.тұрлаусыз мүшелер 11 классПоурочный конспектмектеп формасы.тұрлаусыз мүшелер 11 классПоурочный конспектмектеп формасы.тұрлаусыз мүшелер 11 класс11 сынып. пәні :қазақ тілі.

Сабақтың тақырыбы:Мектеп формасы.Тұрлаусыз мүшелер.

Сабақтың мақсаты:

Дамытушылық:Мектеп формасы туралы білімдерін тереңдету және оның шығу тарихымен танысу.

Білімділік:Тұрлаусыз мүшелерді еске түсіріп білімдерін толықтыру.

Тәрбиелік:Ұқыптылыққа,тәртіптілікке,жинақылыққа тәрбиелеу.

Сабақтың көрнекілігі:үлестірмелі парақшалар,тест,презентация,түрлі түсті қағаздар меркерлер т.б.

Әдістері:Сұрақ жауап,ізденіс,зерттеу,салыстыру,талдау.сыни тұрғыдан ойлау технологиясы бойынша ДЖигСо стартегиясы

Түрі:Кіріктірілген сабақ (қазақ тілі мен ағылшын тілі)

Сабақтың жоспары:

Оқушыларды топтарға бөлу (ДЖигСо стр)

тапсырмалар :Үй тапсырмасын тексеру.тест жұмысы.

Зерттеу қорытындысымен танысу

"Топтастыру" стратегиясы бойынша кластер толтыру

мәтінмен жұмыс.

Ағылшын тілінде суреттерге сөйлем құрастыру.

парақшалардағы сұрақтарға топпен жауап беру.

Венн диаграммасымен жұмыс.

Сабақтың міндеттері:

Мектеп формасының шығу тарихын зерттеу.

тұрлаусыз мүшелермен танысу

сөйлемдер құрастыру.

ҰБТ тапсырмаларының ішінен тұрлаусыз мүшелерге байланысты сұрақтарды тауып жауабын айту.

Сабақтың барысы:

Ұйымдастыру кезеңі

Амандасу .оқушылардың сабаққа дайындықтарын тексеру.

Оқушыларды алдын ала 2топқа бөлу және әр топ мүшесіне 1,2,3 деген нөмер беру.

Үй тапсырмасын тексеру.

тест жұмысы.

Оқушылар зерттеу жұмысы ретінде мектеп оқушыларының ішінде анкета өткізді. Соның нәтижелерімен таныстырады.

Біз мектеп формасы туралы өткізген зерттеу жұмысымыздың нәтижесі төмендегідей:

Зерттеуге қатысқан сыныптар:7,8,11

Қатысқан оқушылар саны: 39

Мектеп формасын кигенді қолдағандар:12

Мектеп формасын кигенді қаламайтындар:24

Қалыс қалғандар:3

Сонымен мектеп формасына деген оқушылардың көзқарасын анықтап алдық.

Енді біз мектеп формасы туралы не білеміз?

Ойланып ,топтастырып көрейік.

Мектеп формасы

Әр топтан басшысы шығып мектеп формасы туралы жазылған ойларын жазып оқып береді.

Мәтінмен жұмыс

Мәтінді интерактивті тақтадан оқыту және сөздік жұмысын жүргізу.

Джигсо стратегиясы бойынша мәтінмен жұмыс жүргізу.

№1 топ-1-лер қазақ тілінде /мәтін/

№2топ-2-лер қазақ тілінде/мәтін/

№3топ-з-тер. Ағылышын тілінде/суреттермен жұмыс/

Дәптермен жұмыс

Әркім өз тобына келген соң үйреніп келгендерін бір- біріне үйретеді.

Парақшадағы сұрақтарға әр топ келіп өз ойларын жазады.

Қазақ тілінде ағылшын тілінде

Қорытынды:

Венн диаграммасы бойынша Қазақстан формасы мен ағылшын формасын салыстыру.

Бағалау:Қараевтың мөлдір журналы арқылы бағалау.

Үй тапсырмасы:мәтін оқу және аудару.тұрлаулы мүшелерге 5 сөйлем құрастыру

© 2010-2022