• Преподавателю
  • Другое
  • «Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

Раздел Другое
Класс -
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі ұсынған жалпы орта білім беретін мектептерде сапалы білім беруді басқару «Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы. Технология авторы және жоба жетекшісі п.ғ.к., Нұрсұлтан Назарбаев, Білім беру Қорының кеңесшісі Ф.Я. Вассерман, Ғылыми жетекші п.ғ.д., профессор, РБАИ БМ кеңесшісі Жайтапова А.А.

Технологиялық карталардың базасы жаратылыстану-ғылыми және қоғамдық ізгіліктік бағыттарға негізделген.

Гуманитарлық педагогикалық колледжі

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

Жұмыс дәптері

(Оқытушылар түрлі семинар-тренингтерден алған озық ойлар мен тәжірибелерді қолдана отырып, мысалдарымен есте сақтап, өздеріне үлгілерді жазып алу үшін.)





Ақсукент 2015-2016 оқу жылы

Семинар-тренинг жетекшісі

Жунисбекова Римма Газизовна

Семинар-тренинг тақырыбы

"«Биоақпарат және синергетика» технологиясын пайдалана отырып, оқушылардың өз бетінше жұмыс істеу дағдысын қалыптастыру."

Жалпы мақсаты

Мұғалімдерге сабаққа мақсат қоюдың тиімді жолдарын үйрету.

Оқу нәтижесі

Жаңа инновациялық технологияның бірі ретінде Ф. Я. Вассерманның «Биоақпарат және синергетика» технологиясын қолдану жолдарын көрсету.

Әдіс-тәсілдері

Түрткі сауалдар, миға шабуыл, ой тұжырымдау

Негізгі идеялар

Мұғалімдер сабақтың мақсатын нақты, өлшенген, қолжетімді етіп қояды. Дұрыс қойылған мақсат арқылы оқушылардың сабақты дұрыс игеруіне жағдай жасалады.

Кезең-дер

Уақыт

Семинар-тренингтің іс-әрекеті

Мұғалім іс - әрекеті

Ресурс

Кіріспе кезең

Топқа бөлу

«Биоақпарат дегеніміз- Синергетика дегеніміз»

11-алгоритмдік картамен жұмыс жасау әдістемесімен танысу. Қазақстанда сертификатталған технология екенін видео арқылы көрсету.

Мұғалімдер бір-бірімен бірігіп, топқа жинақталады.

Видео

Топ ережесін бекіту

Жүйелеу

Топта жұмысты бастамас бұрын біз топ ережесіне назар аударуды сұраймын.

Топ ережесін еске түсіреді.

Алтын ереже

Түрткі сауал:

Терең ойлану

Видео: "Как добится своей цели "

Сабағымызды бастамас бұрын сіздерге видео ұсынғым келіп тұр. Сонымен видеоны көре отырып қандай тұжырым жасадыңыздар, ойымызды ортаға салайық:

1. Видеодан не түсіндіңіздер?

Сабақты қызықты өту мақсатында ашық пікір айтқан топ мүшелеріне жұлдыз беріледі. Сабақтың тақырыбы қандай?

Мұғалімдер сыни тұрғыдан ойлай отырып, өз пікірлерін ортаға салады


Сабақтың тақырыбын анықтайды.

Видео

Жұлдыз

Негізгі кезең

Миға шабуыл



Қиялдау

Терең ойлану





Жұппен талдау

Топпен жұмыс

Тамаша, біз видеоны көре отырып өзімізге біраз ой түйдік.

Постер

Жұлдыз

Ситуация

Арман мен мақсаттың қандай айырмашылығы бар?

Ойланып көрелік, неліктен көп адамдардың армандары тек арман күйінде қалады? Сіздің қанша арманыңыз орындалды? Қаншасы жай ғана арман болып, Сіздің өміріңіздің «тарихи» беттерінде қалды ?

Қай топ көп жазып шығады сол топқа мен жұлдыз белгісін беремін

ООМ ( оқушылардың орындық матрицасын) сызу

Кілтті сөзді табу.

Топ мүшелері сыни тұрғыдан ойлай отырып жазып шығады

Мақсат: Оқушылар үштіктерге бөлінеді: сыншы, дем беруші, орындаушы.

Мұғалімдер түсінгендері бойынша сабақтың мақсатын дәптерге салады.


"Бағалау критерийі" бойынша бағаланады.

21 кілтті сөзді түгел тауып болған соң топтағы үш оқушы әрқайсысы 7 сөзден жаттауы тиіс. Жаттауға 30 секунд беріледі, жаттаған сөздерін жазуға 30 секунд беріледі. Егер 19-21 сөзді жатқа жазса, онда ООМ-ға 1 ұпай, 18 сөзден төмен жазса, онда 0 ұпай жазылады.

Жұлдыз







Сергіту сәті

Енді біз жұмысымызды сәл тоқтата тұрып, сергіту жаттығуын жасап алайық

"«Ашулы шарлар»", «Стоп-кадр».

Мұғалімдер сергіту жаттығуларын жасайды: Шарты: 8-10 қатысушы ортаға шығып, бір-бір шарды үрлеп, оларды үрлеп, оларды байлау сұралады.

Мәтіннің жарты бөлігін оқып,ары қарай не болатынын сұраймын (топпен шешеді)

Әуен

Талқылау

Болжам жасау

Қарама-қарсы сұрақ - дуель.

Бұл кезеңде әр топ осы білім бойынша бір күрделі сұрақ дайындайды. Бір топ екінші топты дуельге шақырады, яғни дайындаған сұрағын қояды.Қойылған сұраққа бірінші оқушы бірден жауап берсе, онда ООМ-ға 3 ұпай жазылады.

Постер

Маркер

Қорытындылау кезеңі

Ой

тұжырымдау

Қортынды жасау

Идеялар жарысы.

Сауал

Бүгінгі сабағымызды қортындылау мақсатында алдарыңызға жеке - жеке шахмат тақтасы берілген. Осы тақтаға сабақ барысында біз қандай іс - әрекеттер жасадық? толтырып койсаңыздар.

Шахмат тақтасына түсіру




Бағалау.

Жалпы ұпай санын есептеу.

Мұғалім сабақтың тақырыбы бойынша дәстүрлі емес шешімді іздеуге тапсырма береді. Тапсырма: Пайдалы қазбаларды жерден қазып алған кезде олардың табиғи түрі «әдемі» болмайды. Енді осы пайдалы қазбаларды «әдемі» «әсем» сөздерімен қалай байланыстыруға болады? Байланыстыруға болса дәлелде және суретін салып көрсетіңіз. Шахмат тақтасына

Мұғалімдер жеке - жеке бүгінгі іс - әркеттерін жазып шығады.

1. Қорытынды жасадық

Шахмат

тақтасы

Кері байланыс

Сауалы бар қорап

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

Алдарыңыздағы сауалы бар қораптан сауалнама парақтарын алып кері байланыс бойынша толтыруларыңызды сұраймын .

Әр бір адамның атына сай позитивті ойлармен жігерлендіремін.

Сауалнама парағын толтырып, қайта қорапқа салады

Сауалнама алу

Бағалау кезеңі: Бүгінгі сабаққа мұғалімдер «Смайликтер» әдісі бойынша бағалау жасайды.

Кері байланыс парағы

Аты - жөнің___________________________________________________________________________

Семинар тақырыбы___________________________________________________________________________

Семинар өзектілігі____________________________________________________________________________

Не үйрендің__________________________________________________________________________________

БҮГІНГІ САБАҚ ҰНАДЫ МА?

Пікірің_____________________________________________________________________________________________ «Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері «Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

Семинар-тренинг жетекшісі


Семинар-тренинг тақырыбы


Жалпы мақсаты

Оқу нәтижесі

Әдіс-тәсілдері

Негізгі идеялар

Кезең-дер

Уақыт

Семинар-тренингтің іс-әрекеті

Мұғалім іс - әрекеті

Ресурс

Кіріспе кезең

Топқа бөлу




Топ ережесін бекіту

Жүйелеу




Түрткі сауал:

Терең ойлану



Негізгі кезең

Миға шабуыл



Қиялдау

Терең ойлану





Жұппен талдау

Топпен жұмыс
















Сергіту сәті


Талқылау

Болжам жасау




Қорытындылау кезеңі

Ой

тұжырымдау

Қортынды жасау





Кері байланыс

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

Бағалау кезеңі



Кері байланыс парағы

Аты - жөнің___________________________________________________________________________

Семинар тақырыбы___________________________________________________________________________

Семинар өзектілігі____________________________________________________________________________

Не үйрендің__________________________________________________________________________________

Пікірің______________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

БҮГІНГІ САБАҚ ҰНАДЫ МА?




Семинар-тренинг жетекшісі


Семинар-тренинг тақырыбы


Жалпы мақсаты

Оқу нәтижесі

Әдіс-тәсілдері

Негізгі идеялар

Кезең-дер

Уақыт

Семинар-тренингтің іс-әрекеті

Мұғалім іс - әрекеті

Ресурс

Кіріспе кезең

Топқа бөлу




Топ ережесін бекіту

Жүйелеу




Түрткі сауал:

Терең ойлану



Негізгі кезең

Миға шабуыл



Қиялдау

Терең ойлану





Жұппен талдау

Топпен жұмыс
















Сергіту сәті


Талқылау

Болжам жасау




Қорытындылау кезеңі

Ой

тұжырымдау

Қортынды жасау





Кері байланыс

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

Бағалау кезеңі



Кері байланыс парағы

Аты - жөнің___________________________________________________________________________

Семинар тақырыбы___________________________________________________________________________

Семинар өзектілігі____________________________________________________________________________

Не үйрендің__________________________________________________________________________________

Пікірің______________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

БҮГІНГІ САБАҚ ҰНАДЫ МА?




Семинар-тренинг жетекшісі


Семинар-тренинг тақырыбы


Жалпы мақсаты

Оқу нәтижесі

Әдіс-тәсілдері

Негізгі идеялар

Кезең-дер

Уақыт

Семинар-тренингтің іс-әрекеті

Мұғалім іс - әрекеті

Ресурс

Кіріспе кезең

Топқа бөлу




Топ ережесін бекіту

Жүйелеу




Түрткі сауал:

Терең ойлану



Негізгі кезең

Миға шабуыл



Қиялдау

Терең ойлану





Жұппен талдау

Топпен жұмыс
















Сергіту сәті


Талқылау

Болжам жасау




Қорытындылау кезеңі

Ой

тұжырымдау

Қортынды жасау





Кері байланыс

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

Бағалау кезеңі



Кері байланыс парағы

Аты - жөнің___________________________________________________________________________

Семинар тақырыбы___________________________________________________________________________

Семинар өзектілігі____________________________________________________________________________

Не үйрендің__________________________________________________________________________________

Пікірің______________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

БҮГІНГІ САБАҚ ҰНАДЫ МА?




Семинар-тренинг жетекшісі


Семинар-тренинг тақырыбы


Жалпы мақсаты

Оқу нәтижесі

Әдіс-тәсілдері

Негізгі идеялар

Кезең-дер

Уақыт

Семинар-тренингтің іс-әрекеті

Мұғалім іс - әрекеті

Ресурс

Кіріспе кезең

Топқа бөлу




Топ ережесін бекіту

Жүйелеу




Түрткі сауал:

Терең ойлану



Негізгі кезең

Миға шабуыл



Қиялдау

Терең ойлану





Жұппен талдау

Топпен жұмыс
















Сергіту сәті


Талқылау

Болжам жасау




Қорытындылау кезеңі

Ой

тұжырымдау

Қортынды жасау





Кері байланыс

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

Бағалау кезеңі



Кері байланыс парағы

Аты - жөнің___________________________________________________________________________

Семинар тақырыбы___________________________________________________________________________

Семинар өзектілігі____________________________________________________________________________

Не үйрендің__________________________________________________________________________________

Пікірің______________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

БҮГІНГІ САБАҚ ҰНАДЫ МА?




Семинар-тренинг жетекшісі


Семинар-тренинг тақырыбы


Жалпы мақсаты

Оқу нәтижесі

Әдіс-тәсілдері

Негізгі идеялар

Кезең-дер

Уақыт

Семинар-тренингтің іс-әрекеті

Мұғалім іс - әрекеті

Ресурс

Кіріспе кезең

Топқа бөлу




Топ ережесін бекіту

Жүйелеу




Түрткі сауал:

Терең ойлану



Негізгі кезең

Миға шабуыл



Қиялдау

Терең ойлану





Жұппен талдау

Топпен жұмыс
















Сергіту сәті


Талқылау

Болжам жасау




Қорытындылау кезеңі

Ой

тұжырымдау

Қортынды жасау





Кері байланыс

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

Бағалау кезеңі



Кері байланыс парағы

Аты - жөнің___________________________________________________________________________

Семинар тақырыбы___________________________________________________________________________

Семинар өзектілігі____________________________________________________________________________

Не үйрендің__________________________________________________________________________________

Пікірің______________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

БҮГІНГІ САБАҚ ҰНАДЫ МА?




Семинар-тренинг жетекшісі


Семинар-тренинг тақырыбы


Жалпы мақсаты

Оқу нәтижесі

Әдіс-тәсілдері

Негізгі идеялар

Кезең-дер

Уақыт

Семинар-тренингтің іс-әрекеті

Мұғалім іс - әрекеті

Ресурс

Кіріспе кезең

Топқа бөлу




Топ ережесін бекіту

Жүйелеу




Түрткі сауал:

Терең ойлану



Негізгі кезең

Миға шабуыл



Қиялдау

Терең ойлану





Жұппен талдау

Топпен жұмыс
















Сергіту сәті


Талқылау

Болжам жасау




Қорытындылау кезеңі

Ой

тұжырымдау

Қортынды жасау





Кері байланыс

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

Бағалау кезеңі



Кері байланыс парағы

Аты - жөнің___________________________________________________________________________

Семинар тақырыбы___________________________________________________________________________

Семинар өзектілігі____________________________________________________________________________

Не үйрендің__________________________________________________________________________________

Пікірің______________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

БҮГІНГІ САБАҚ ҰНАДЫ МА?




Семинар-тренинг жетекшісі


Семинар-тренинг тақырыбы


Жалпы мақсаты

Оқу нәтижесі

Әдіс-тәсілдері

Негізгі идеялар

Кезең-дер

Уақыт

Семинар-тренингтің іс-әрекеті

Мұғалім іс - әрекеті

Ресурс

Кіріспе кезең

Топқа бөлу




Топ ережесін бекіту

Жүйелеу




Түрткі сауал:

Терең ойлану



Негізгі кезең

Миға шабуыл



Қиялдау

Терең ойлану





Жұппен талдау

Топпен жұмыс
















Сергіту сәті


Талқылау

Болжам жасау




Қорытындылау кезеңі

Ой

тұжырымдау

Қортынды жасау





Кері байланыс

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

Бағалау кезеңі



Кері байланыс парағы

Аты - жөнің___________________________________________________________________________

Семинар тақырыбы___________________________________________________________________________

Семинар өзектілігі____________________________________________________________________________

Не үйрендің__________________________________________________________________________________

Пікірің______________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

БҮГІНГІ САБАҚ ҰНАДЫ МА?




Семинар-тренинг жетекшісі


Семинар-тренинг тақырыбы


Жалпы мақсаты

Оқу нәтижесі

Әдіс-тәсілдері

Негізгі идеялар

Кезең-дер

Уақыт

Семинар-тренингтің іс-әрекеті

Мұғалім іс - әрекеті

Ресурс

Кіріспе кезең

Топқа бөлу




Топ ережесін бекіту

Жүйелеу




Түрткі сауал:

Терең ойлану



Негізгі кезең

Миға шабуыл



Қиялдау

Терең ойлану





Жұппен талдау

Топпен жұмыс
















Сергіту сәті


Талқылау

Болжам жасау




Қорытындылау кезеңі

Ой

тұжырымдау

Қортынды жасау





Кері байланыс

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

Бағалау кезеңі



Кері байланыс парағы

Аты - жөнің___________________________________________________________________________

Семинар тақырыбы___________________________________________________________________________

Семинар өзектілігі____________________________________________________________________________

Не үйрендің__________________________________________________________________________________

Пікірің______________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

БҮГІНГІ САБАҚ ҰНАДЫ МА?




Семинар-тренинг жетекшісі


Семинар-тренинг тақырыбы


Жалпы мақсаты

Оқу нәтижесі

Әдіс-тәсілдері

Негізгі идеялар

Кезең-дер

Уақыт

Семинар-тренингтің іс-әрекеті

Мұғалім іс - әрекеті

Ресурс

Кіріспе кезең

Топқа бөлу




Топ ережесін бекіту

Жүйелеу




Түрткі сауал:

Терең ойлану



Негізгі кезең

Миға шабуыл



Қиялдау

Терең ойлану





Жұппен талдау

Топпен жұмыс
















Сергіту сәті


Талқылау

Болжам жасау




Қорытындылау кезеңі

Ой

тұжырымдау

Қортынды жасау





Кері байланыс

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

Бағалау кезеңі



Кері байланыс парағы

Аты - жөнің___________________________________________________________________________

Семинар тақырыбы___________________________________________________________________________

Семинар өзектілігі____________________________________________________________________________

Не үйрендің__________________________________________________________________________________

Пікірің______________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

БҮГІНГІ САБАҚ ҰНАДЫ МА?




Семинар-тренинг жетекшісі


Семинар-тренинг тақырыбы


Жалпы мақсаты

Оқу нәтижесі

Әдіс-тәсілдері

Негізгі идеялар

Кезең-дер

Уақыт

Семинар-тренингтің іс-әрекеті

Мұғалім іс - әрекеті

Ресурс

Кіріспе кезең

Топқа бөлу




Топ ережесін бекіту

Жүйелеу




Түрткі сауал:

Терең ойлану



Негізгі кезең

Миға шабуыл



Қиялдау

Терең ойлану





Жұппен талдау

Топпен жұмыс
















Сергіту сәті


Талқылау

Болжам жасау




Қорытындылау кезеңі

Ой

тұжырымдау

Қортынды жасау





Кері байланыс

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

Бағалау кезеңі



Кері байланыс парағы

Аты - жөнің___________________________________________________________________________

Семинар тақырыбы___________________________________________________________________________

Семинар өзектілігі____________________________________________________________________________

Не үйрендің__________________________________________________________________________________

Пікірің______________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері«Биоақпараттану және синергетика» (БжС) технологиясы, «Білім беру технопарк» жобасы негізінде әзірленген сабақтарды талдау дәптері

БҮГІНГІ САБАҚ ҰНАДЫ МА?






© 2010-2022