- Преподавателю
- Другое
- Сабақ жоспары Тәуелсіздіктің ұлы рухы
Сабақ жоспары Тәуелсіздіктің ұлы рухы
Раздел | Другое |
Класс | 11 класс |
Тип | Конспекты |
Автор | Есенгалиева Ж.Ж. |
Дата | 26.01.2016 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Қазақ тілі 11 сынып | 10.02. | Кабинет 205 | Мұғалім: Есенғалиева Ж.Ж. |
Сабақтың тақырыбы: | Тәуелсіздіктің ұлы рухы. | ||
Сабақтың мақсаты: | Оқушылар жаңа тақырып бойынша әңгімелейді. Отанына,туған еліне, жеріне деген сүйіспеншілігін білдіре алады
| ||
Оқыту нәтижесі: | Сыни ойлау дағдысы жетіледі. Жаңа тақырып бойынша әңгімелейді. Туған елінің тәуелсіздігі туралы айта адады. | ||
Дерек көздер: | Плакаттар, стикерлер, маркерлер | ||
Сабақтың әдісі: | Практикалық: (ойлау, еске түсіру, әңгімелеу, талдау) | ||
Сабақтың түрі:
| Кіріктірілген сабақ | ||
Сабақтың кезеңдері | Уақыт | Орындалатын тапсырмалар | Оқушылардың іс- әрекеттері |
Ұйымдастыру кезеңі | 3 мин | Сыныпты жақсы ахуал туғызу үшін тренинг өткізу. «Достық шенбері»
| Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
Топтарға бөлу | 1 мин | Геометрикалық фигуралар арқылы | |
Үй жұмысын тексеру | 10 мин | «Қазақстан Республикасы Парламенті» туралы әңгімелеу | Жауап береді |
Әңгімелесу | 5 мин | Ережелерді қайталау «Ақылды доп» стратегиясы | Бір- біріне ережелер бойынша сұрақтар береді. |
Ой қозғау. Сабақтың тақырыбын анықтау. | 2мин | -Біз қай Республикада тұрамыз? - Ол туралы не айта аламыз? | Сұрақтарға жауап береді. |
Жаңа сабақ | 15 мин | 1 топ:«Тәуелсіздіктің ұлы рухы» класстер құрастыру 2 топ: Презентация жасау 3 топ: Монолог | Топпен жұмыс |
1 тапсырма |
| Есім сөздерді жіктеу: Депутат,оқытушы |
|
2 тапсырма
| 7 мин | Диалог 2 тапсырма 149 бет | Жүппен диалогті оқу, 2 оқушы дауыстап оқиды, мағынасын орыс тілінде айту. |
Тапсырма слайдта | 5 мин | «Қатені тап» стратегиясы | Тапсырманы орындайды қателерді түзетеді. 1.Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді. 2.Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді. 3. Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта. 4. Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар. |
3 тапсырма | 8 мин | 3 тапсырма | Тірек сызба бойынша күшейтпелі шырай мен сан есімдерді қолданып, сөйлемдер құрастыру. |
Сабаққа қорытын жасау | 3 мин | -сын есім дегеніміз не? -күшейтпелі шырай қалай жасалады. -мектеп туралы не айта аламыз? -мектепте қандай кабинеттер бар? -сөздерді күшейтпелі шырайға қойып жазу (сары, қызыл, улкен, кішкентай, биік, таза, қоңыр,қара, сары, мөлдір, момақан) | Жауап береді |
Рефлексия | 2 мин | Қызыл алма түсіндім\ Сары- жартылай Көк- түсінген жоқ | Алмаларды тақтаға ілу. Түсінсе ағаштың басына орташа- ортаға орташа түсіндім түбіне түсінген жоқпан |
Үйге тапсырма Бағалау | 2 мин | 4 тапсырма150 бет сурет бойынша әңгіме құрастыру Қазақ осы ашық жарқын қабағы Қонақ келсе шабылып бір қалады Байқа да тұр саған да ол кетерде Ат мінгізіп, шапан жабады |
Тапсырма: Қатені тап
Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді.
Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді.
Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта.
Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар.
Тапсырма: Қатені тап
Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді.
Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді.
Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта.
Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар.
Тапсырма: Қатені тап
Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді.
Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді.
Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта.
Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар.
Тапсырма: Қатені тап
Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді.
Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді.
Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта.
Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар.
Тапсырма: Қатені тап
Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді.
Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді.
Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта.
Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар.
Тапсырма: Қатені тап
Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді.
Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді.
Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта.
Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар.
Тапсырма: Қатені тап
Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді.
Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді.
Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта.
Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар.
Бағалау парағы:
Аты жөңі
Үй жұмысы
диалог
«қатені тап»
3 тапсырма
Оқушының бағасы
Мұғалімнің бағасы
Бағалау парағы:
Аты жөңі
Үй жұмысы
диалог
«қатені тап»
3 тапсырма
Оқушының бағасы
Мұғалімнің бағасы
Бағалау парағы:
Аты жөңі
Үй жұмысы
диалог
«қатені тап»
3 тапсырма
Оқушының бағасы
Мұғалімнің бағасы
Бағалау парағы:
Аты жөңі
Үй жұмысы
диалог
«қатені тап»
3 тапсырма
Оқушының бағасы
Мұғалімнің бағасы
Бағалау парағы:
Аты жөңі
Үй жұмысы
диалог
«қатені тап»
3 тапсырма
Оқушының бағасы
Мұғалімнің бағасы
Бағалау парағы:
Аты жөңі
Үй жұмысы
диалог
«қатені тап»
3 тапсырма
Оқушының бағасы
Мұғалімнің бағасы