Коучинг Сабақты жоспарлау жолдары

Раздел Другое
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

«№ 28 жалпы білім беру ортамектебі»

коммуналдық мемлекеттік мекемесі








«Тіл - татулық тірегі»

қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің апталығы






К О У Ч И Н Г


Сабақты жоспарлау жолдары




Қазақ тілі мен әдебиеті пән мұғалімі: Ниязмағанбетова З. Т.






Ақтау қаласы

2015-2016 оқу жыл

Қысқа мерзімді жоспар

Коучинг


Ниязмағанбетова З. Т.

Мерзімі: 26.09.2015 ж.


Коучинг тақырыбы:

Сабақты жоспарлау жолдары

Сілтеме:

Мұғалімге арналған нұсқаулық, ғаламтор, оқулық, фильм т. б.


Жалпы мақсаты:

Әріптестерге шеберлік сынып көрсету арқылы қысқа мерзімді сабақ жоспарын құруды бірлесіп шешу.

Абай Құнанбайұлының 170 жылдық мерекесі қарсаңында Абайдың шығармашылығының бірқатарын ресурс ретінде ұсынылады, талдайды.



Оқыту нәтижесі:

Оқушыларды сыни тұрғыдан ойлауға машықтандыру жолдарын үйренеді.

Сабақтың мақсаты мен міндетін айқындап алуға бірлесе отырып жол табады.

Жеті модульді ықпалдастыра, тиімді пайдалануға дағдыланады.

Түйінді идеялар:

Мұғалім кез-келген ресурсты оқушыға ұсынудың ұтымды жағын қарастыра білу керек.

Сұрақ қоюдың түрлерін жете біліп, жүзеге асыру керек.

Психологиялық ахуалды, сергіту сәтін, рефлексияны, топқа бөлуді үнемі өзгертіп, жетілдіріп отыру керек.

Ұйымдастыру:

Психологиялық ахуал

Абайдың әні "Сегіз аяқ"

орындайтын А. Жорабаева

Топқа бөлу

Абай әндерінің сөздерімен топқа бөлу

Топ басшысын сайлау

Топ ережесін құру

Тапсырмалар:

Видео көрсетілім

"Абай " деректі драма

1. Құнанбайдың Абайға қойған сыны

2. Абайдың жауабы

Әкенің балаға айтқан сынының мәнін қалай түсінесіз?

1-топ: Жайдақ су сияқтысың

2-топ: Көрінгенмен жақсысың

3-топ: Орысшылсың



Үш ашық сұрақ дайындау

Сұрақ сыни тұрғыдан ойлантатындай болуы тиіс.

Бағалау критрийін құру

Сол бойынша ұпаймен бағалау


Сіз сабақ жоспарын құрғанда қандай мақсат қоясыз?

Жоспардың жобасын жасаңыз.

"Мен сізге жазамын"

Ойыны

"Сыйлық"

ойыны

Оқуға тапсырмалар:


Мұғалімдерге арналған нұсқаулық 2, 3 деңгей

Бағалау:


Басқа топтарды бағалайды.

Өзін-өзі бағалайды.

Рефлексия:


Не білдім?

Не білгім келеді?



Коуч жазбалары



Коучтің әрекеті



Мұғалім әрекеті

Психологиялық ахуал туғызады, орындатады

Абай әндерімен топқа бөледі.

Видео көрсетілім, сұрақ-жауап.

Топқа тапсырмалар береді.

Бағалау критерийлерінің үлгісін ұсынады.

Қысқа мерзімді жоспардың үлгісін ұсынады.

"Мен сізге жазамын", "Сыйлық" тренинг ойындарын ұйымдастырады.

Формативті бағалау

Рефлексия


Топқа бөлініп отырады.

Көреді, сұрақ-жауап.

Тапсырмаларды орындайды, сұрақтар дайындайды.

Бағалау критерийлерін жасайды.

Қысқа мерзімді жоспарды жасайды.

Тренингке қатысады.

Формативті бағалау

Рефлексия
















Формативті бағалаулар

Топтарды бағалау

Реті

Критерийлері

Т О П Т А Р

1-топ

2-топ

3-топ

4-топ

1


2


3


4


5


Қорытынды ұпай


Топ басшысының бағалауы

Реті

Оқушы

Критерийлері


1


2


3


4


5



Қорытынды ұпай


10-8 ұпай- өте жақсы

7-6 ұпай - жақсы

5-3 ұпай - орташа

2-1 ұпай - нашар

Өзін-өзі бағалауы

Реті

Мазмұны

Ұ П А Й Ы

10-8

7-6

5-3

2-1

1


2


3


4


5


Қорытынды ұпай


10-8 ұпай- өте жақсы меңгердім

7-6 ұпай - жақсы түсіндім

5-3 ұпай - кейбіреуін түсіндім, кейбіреуін онша есте сақтамадым

2-1 ұпай - түсінбедім




Ниязмағанбетова З. Т.


© 2010-2022