• Преподавателю
  • Другое
  • Қысқа мерзімді сабақ жоспары Электр техникалық материалдарТұрмыстық бағдар пәнінен 5-сынып

Қысқа мерзімді сабақ жоспары Электр техникалық материалдарТұрмыстық бағдар пәнінен 5-сынып

Раздел Другое
Класс 5 класс
Тип Презентации
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Абай атындағы мектеп- лицейі

Пән мұғалімі:

Багисбаева Салтанат

Қысқа мерзім жоспары

Мерзімі \ сыныбы

Сыныбы: 5 «Б» 05.10.2015ж.

Пәні:

Тұрмыстық бағдар

Сабақтың тақырыбы:

Электр техникалық материалдар

Сабақтың мақсаты:

Тақырып бойынша мәліметтерін кеңейту

Негізгі идеялар:

Оқушылар тақырыптың мағынасын ашады, айнала қоршаған ортаны тануға, сыни тұрғыдан ойлауды үйренеді

Күтілетін нәтиже:

Тақырып бойынша мәліметтер алады, қолданады , жинақтайды.

қолданылатын әдіс- тәсілдер

миға шабуыл, іздену,

Енгізілген модуль:

1.Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер

2.Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету.

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Кіріспе

Психологиялық дайындықҚысқа мерзімді сабақ жоспары Электр техникалық материалдарТұрмыстық бағдар пәнінен 5- сынып

Оқушының өз жауабын айтады..

ІІ. Негізгі бөлім.

Материалдарға электр магнит өрістері әсер ету кезінде, оларда өтетін негізгі физикалық құбылыстарды, материалдар қасиеттерін, өндіріс технологиясын оқып зерттеу ғылымның негізгі мазмұны болып табылады. Жаңа материалдарды жасау электротехниканың жалпы дамуымен бірге орындалады, материалдарды дұрыс таңдау едәуір үлкен мәнді алуы кезінде, қойылған мәселені тиімді шешуді мүмкін етеді. Қәзіргі заман деңгейіндегі мәселе, жаңа талаптарға толығымен жауап беретін жоғарғы сапалы электр техникалық материалдарды жасауға тұйықталған. Бұл - жоғарғы қызуға төзімді жоғары молекулярлы диэлектриктер, жұмысы сенімді жартылай өткізгіштер, жоғарғы магнитті сипаттамалары бар ферромагниттер және ферриттер, жоғарыөткізгіштер.

Жаңа тақырып жоспары бойынша оқушыны тапсырманы оқулықтан екеуміз оқимыз .

Мен қандай адаммын ?

Оқушы өзінің жағымды , жағымсыз қасиеттерін айтады . Сол бойынша қорытынды жүргізіледі .

Оқушы өз ойын айтады.

Бағалау

Сабақ барысында өзін ұстауы арқылы, сабаққа қатысуына қарай бағалаймын.

Оқушы сабаққа қатысуы бойынша бағаланады.

Үйге тапсырма: ( ауызша )

Кері байланыс орнату мақсатында сабақтан алған әсерлерін ауызша сұраймын



© 2010-2022