Ахмет Байтұрсынов өмірі, шығармашылығы. Екі шыбынмысалы. ҚМЖ. 7-класс

Раздел Другое
Класс 7 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қысқа мерзімді сабақ жоспары Класы:7

Сабақ тақырыбы

А.Байтұрсынов өмірі мен шығармашылығы «Екі шыбын» мысал өлеңі

Мақсаты

Ахмет Байтұрсынұлы өмірі туралы мәлімет беру,ақынның мысал өлеңінің мазмұны мен идеясын ашу.

Күтілетін нәтиже

Оқушылар ақын туралы мағлұмат алады, мысал өлеңінің мазмұны мен идеясын ашады

Түйінді идея

Тәкаппарлықты тәңірі сүймес

Уақыты

4мин.

3мин.

Ресурстар

Сабақ мазмұны

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Ресурстар

Бағалау

І. Кіріспе

Ынтымақтастық атмосферасын құру

Топқа бөлу

«Менің бойымдағы ... қасиетім» тренингі арқылы әр оқушы өзінің есімдерінің бас әрпінен басталатын бойындағы қаситетін айтады.

«Мозайка» әдісі арқылы 4 топқа тапсырма беру арқылы жаңа тақырыпты ашу





Пазлдар



«Үш шапалақ»

3мин.

ІІ. Тұсаукесер

Мысал жанры туралы түсінік беру

ББҮ стратегиясы

ББҮ стратегиясынның «Білемін» және «Білгім келеді» бағанын толтырады

Флипчарт, маркер

20мин.





ІІІ. Негізгі бөлім

«Өкіл» әдісі

1-топ. Ақын өмірі мен шығармашылығы

2-топ. «Екі шыбын» мысалын оқып, жоспар құру, мазмұндау

3-топ. Кейіпкерлеріне мінездеме беру

4-топ. Сатылай кешенді талдау

Әр топ өздеріне берілген тапсырма бойынша жеке, жұптық, топтық жұмыс жасайды (2мин). Әр топтан бір өкілден шығып топтардың тапсырмасын тыңдайды (2мин). Өкілдер елдеріне қайтып, жаңалықтарымен бөліседі (2мин).

Ватмандар, маркер, стикерлер.





Ахмет Байтұрсынов өмірі,шығармашылығы. Екі шыбынмысалы.ҚМЖ.7-класс



5мин

ІҮ. «Қалам ортада» әдісі

«Екі шыбын» мысалынан қандай тәрбие алдым? (Бір сөйлеммен ойын қорытындылайды)

Ватман, маркер, түсті қағаздар

5мин.

4мин.

1 мин.

Ү. ББҮ «Үйрендім» бағанын толтырту

ҮІ. Топтық бағалау

ҮІІ. Үйге тапсырма

Оқушылар сабақ бойынша үйренгендерін жазады

Топтар бір бірін бағалайды.

Мысалдан үзінді жаттау

Стикерлер

Бағалау парағына басбармақ жапсыру

Топ мүшелерін суммативті бағалау



© 2010-2022