- Преподавателю
- Другое
- Оқушыларға нәтижеге бағдаранған білім беруде оқушының шығармашылық іс-әрекетін қалыптастыру дәне дамыту. Коучинг
Оқушыларға нәтижеге бағдаранған білім беруде оқушының шығармашылық іс-әрекетін қалыптастыру дәне дамыту. Коучинг
Раздел | Другое |
Класс | - |
Тип | Другие методич. материалы |
Автор | Туртбаева Р.Ж. |
Дата | 09.01.2016 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Коучинг сабақтың жоспары
Мектепте тек қана бір мақсат-білім беру.
Мұғалімде тек қана бір мақсат-сапалы сабақ.
Ұлы ағылшын ағартушы Уильям Уорд.
Сабақтың тақырыбы:
Оқушыларға нәтижеге бағдарланған білім беруде оқушының шығармашылық іс-әрекетін қалыптастыру және дамыту.
Өтілетін уақыты:
10.12.2015 ж.
Сабақтың мақсаты:
Танымдық дамуын, ерекшеліктерін анықтай отырып шығармашылық іс-әрекетін қалыптастыру.
Күтілетін нәтиже:
Танымдық дамуын, ерекшеліктерін анықтай отырып шығармашылық іс-әрекетін қалыптастырады.
Коучингті өткізу әдістері:
Топтық жұмыс, жұптық жұмыс
Практикалық жұмыс
Оқушылардың жоғары нәтижеге қол жеткізуге кедергі болатын факторларды анықтайды.
Ұсынылған ресурстар
- А.Алимов "ИБО-ны ЖОО-да қолдану мәселелері" оқу құралы
- 400 игр
Уақыты
Коучердің іс-әрекеті
Мұғалімнің (тыңдаушының) іс-әрекеті
Қолданылған көрнекіліктер
5 минут
5 минут
Ұйымдастыру кезеңі
Сәлемдесу:
- Қайырлы күн апайлар! Көңіл күйлеріңіз қалай?
Барлығымыз шеңберге шығамыз.
Енді сіздерді өлең шумақ арқылы топқа бөлемін.
Топтағы қызметін бөліп беру. Ең кішісі топ басшы. Жасы үлкені баяндаушы.
Ой қозғау:
1-тапсырма
Мұзтау суретін көрсетіп бұдан не түсініп немесе не байқағандарың сұрау.
Амандасады. Шеңберге тұрады. Өлең шумақ арқылы топқа бөлінеміз.
Топтағы қызметін бөліп алады.
Сұраққа-жауап береді. Өз ойларын айтады.
Ойлау,
Еліктеу, Тәжірибе жинау
Мұзтау
15 минут
7минут
3 минут
Бүгінгі біздің тақырыбымыз: " Оқушыларға нәтижеге бағдарланған білім беруде оқушының шығармашылық іс-әрекетін қалыптастыру, дамыту".
Мағынаны ашу:
2-тапсырма
Нұсқау: Топтаса отырып, тақырыпқа байланысты оқушының шығармашылық қабілетін қалай қалыптастыратыны жөнінде постер қорғату.
Бағалау. "Бағдаршам" арқылы бағалайды.
"Оқыту- екі есе оқыту" Блум таксономиясы бойынша түсіндіру.
Рефлексия: Бағдаршам. (сабақта алған әсерлерін нақты жазып, оларды неліктен таңдағандарыңызды дәлелдеп беріңіздер).
Мұғалімдер өздеріне берілген тапсырманы орындайды.
Әр топтан 2 скипер шығып постерді қорғайды.
Бірін-бірі бағалайды.
Өз ойларын айтады.
Рефлексияны өз ойларымен жазады
Постер, түрлі, түсті қалам
Бағдаршам
Презентация
Стикерлер