- Преподавателю
- Другое
- Урок по казахскому языку на тему Достықты бағалай біл!
Урок по казахскому языку на тему Достықты бағалай біл!
Раздел | Другое |
Класс | 5 класс |
Тип | Другие методич. материалы |
Автор | Альжанова Ж.С. |
Дата | 17.01.2016 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Күні: 30.11.2015. | Пәні: қазақ тілі мұғалімі: Сейпилова | 5Б -сабақ 47-сабақ | |||||
Тақырыбы: Достықты бағалай біл! | |||||||
Мақсаты: әр түрлі тапсырмалар орындату арқылы білімдерін бекіту, cөйлемдер құрау, тапсырмалар орындату арқылы оқушылардың сөйлеу6 ойлау қабілетін, білімдерін дамыту,бір- бірін сыйлауға, достың қадірін білуге, досына әділ баға бере білуге жол көрсету. | |||||||
Модулі: АКТ, диалог, дарынды және талантты оқушылармен жұмыс, СТО, оқытуды басқару және көшбасшылық, бағалау; | |||||||
Әдісі: сурақ-жауап, БББК | |||||||
Пәнаралық байланыс: тарих, өмірмен байланыстыру | |||||||
Күтілетін нәтиже: Алған білімдерін орнымен қолдана алады, өз ойларын түсінікті жеткізе біледі | |||||||
Пайдаланылған көр-тер: үлгілер маркерлер, суреттер, оқулық, мақалдар кітапшалары
| |||||||
Сабақтың барысы: | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Көрнекілік | |||
Ұйымдастыру бөлімі | Сыныпты түгендеу, көңіл-күй экранын қарау.Тілек тілеу | Сабаққа дайындалады. | Жарайсың |
| |||
Үй тапсырмасын тексеру | «Менің досым» мәтін | Оқып, дәлелдейді | Жетон алу |
| |||
Тұсаукесер бөлімі
Негізгі бөлім | .Мәтіннің мазмұнын айтып беріңдер.
| ойлану әдісі жтақа жазу
тақтада жаттығу орындау
әуенмен жаттығу
тақтада мағынасын ашады | Формативті бағалау (ынталандыру)
Формативті бағалау (мадақтау) Мысалдар келтіру
Әр түрлі белгілер бойынша бағалаймын |
Үлгілер көрсету
маркер, стикер | |||
Қорытынды бөлім | Ыстық орындық бүгінгі сабақ бой жеңілден- ауырға сұрақтар жауап береді бірін-бірі | ||||||
Үй тапсырмасы | Көптік жалғауларды қолдана отырып «Досымен кинотеатрға барған кезім» деген тақырыпта 5 сөйлем жазу. Кунд жазу | ||||||
Рефлексия | БББК кесте тол-у
|