- Преподавателю
- Другое
- Урок (Молочные изделья)
Урок (Молочные изделья)
Раздел | Другое |
Класс | 3 класс |
Тип | Тесты |
Автор | Есенрва Ж.А. |
Дата | 02.01.2016 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
3сынып.
Сабақтың тақырыбы:Сүт тағамдары.
Сабақтың мақсаты:Білімділік:Оқушылардың сөздік қорын оқылым,тыңдалым, айтылым,жазылым әрекеттері арқылы қалыптастыруды жалғастыру.»Мен,бен,пен»жалғаулық шылауларын меңгерту. Оқу техникасын жандандыру.Тәрбиелік: Тақырып бойынша оқушыларды өз бетінше жұмыс жасауға бағыттау.Дамытушылық: Байланыстырып сөйлеу дағдыларын және жеке қабілеттерін дамыту.
Сабақтың түрі:аралас.
Әдіс-тәсілі:сұрақ-жауап,пікірталас,диалогтік оқыту,қызығушылықты ояту,миға шабуыл,ой қозғау.
Нәтижесі: Өз пікірін қорғай алу,дәлелдей алады,әр түрлі шығармашылық жұмыстарға топпен жұмыс істеуге дағдыланады.
Сабақтың барысы:
Мұғалімнің іс-әрекеті
І Кіріспе бөлім
Ұйымдастыру кезеңі.
Психологиялық дайындық.
« Ризашылық» әнін айтады.
Үй тапсырмасын тексеру.
Нан тағамдары. Ө. Тұрманжановтың
«НАН» атты өлеңін сұрау. Сайыс ұйымдастыру.Қай топ өлеңді мәнерлеп, жатқа жақсы айтады.
Сол топ марапатталады.
Топқа бөлу.
Шаттық шеңберіне тұрып
«Ризашылық » әнін айту.
Ризамын бүгінге
Ризамын бүгінге
Ризамын бүгінге
Ризамын қазірге
Ризамын қазірге.
Оқушыларды түстер арқылы топқа бөлу.
Тұсау кесер. Қызығушылықты ояту.
Кітап та алма ағашы;
Жемісін біздер теретін.
Тәтті алмаға балашы,
Кітаптың әр бетін.
Бүгінгі сабағымыздың тақырыбы-
Негізгі бөлім.
Бағыт-бағдар беру. Сүт тағамдары.
Екі топқа берілген сөздерден сөз тіркесін
Жасау,сөйлемдер жазу.
Мысалы: Қант пен шай.
Нан мен май жедім.
Мәтінмен жұмыс.
Келесі тапсырма 1-тапсырма бойынша,
Сүт тағамдарын жазып, ұнаған бір
Суретті салу. Сайыс ұйымдастыру.
Топпен. Жылдам орындаған топ марапатталады.
Сергіту сәті.
Қорытынды бөлім.
Кластер арқылы сүт тағамдарын қорытындылау.Үй жұмысы.Жұмбақ жаттау.
75-бет, 3-тапсырма.Кері байланыс. Екі жұлдыз, бір тілек.
Бағалау.
Сүт тағамдары.
Жазған сөз тіркестерін оқиды.
Топ басшысы бағалайды:
Мәтінді түсініп оқып, мазмұнын айту.
Мәтіннен І-топ дауысты дыбыстарды,
ІІ-топ дауыссыз дыбыстарды іріктеп жазады.
Оқушыларды әр түрлі түстер мен марапаттау.
Жігер деген-Мен
Күш деген-Мен
Кешірім деген-Мен
Жастық деген- Мен
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін жазады.
Сабаққа баға береді. Топ басшысының бағалау
Тыңдалады.