Сабақ жоспары Мектеп кабинеттері

Раздел Другое
Класс 5 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қазақ тілі

5 сынып

09.02.

Кабинет 210

Мұғалім:

Есенғалиева Ж.Ж.

Сабақтың тақырыбы:

Мектеп кабинеттері

Сабақтың мақсаты:

Оқушылыр жаңа тақырып бойынша әңгімелейді.

Сын есімнің күшейтпелі шырайын ажыратады.

«Алтын білім ордасына» құрметпен қарауға тәрбиелеу


Оқыту нәтижесі:

Сыни ойлау дағдысы жетіледі.

Жаңа тақырып бойынша әңгімелейді.

Сын есімнің күшейтпелі шырайларын қолданып сөйлемдер құрастырады, оқығаның түсінеді


Дерек көздер:

Плакаттар, стикерлер, маркерлер

Сабақтың әдісі:

Практикалық: (ойлау, еске түсіру, әңгімелеу, талдау)

Сабақтың түрі:


Кіріктірілген сабақ

Сабақтың кезеңдері

Уақыт

Орындалатын тапсырмалар

Оқушылардың

іс- әрекеттері

Ұйымдастыру кезеңі

3 мин

Сыныпты жақсы ахуал туғызу үшін тренинг өткізу.


Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру

Үй жұмысын тексеру

10 мин

«Менің мектебім» әңгімелеу

3 тапсырма

Оқушылардың жауаптары

Бір -бірін тексеру, бағалау парағына бағаны қою

Ой қозғау

2мин

Слайдтар мектеп кабинеттері

Қандай кабинет екенің табу

Жаңа сабақ

3 мин

Жаңа сөздермен жұмыс 149 бет

1 тапсырма

Сөздерді оқу, сөз тіркестер құрастыру, жуан, жіңішке сөздерді табу.

2 тапсырма


7 мин

Диалог 2 тапсырма 149 бет

Жүппен диалогті оқу,

2 оқушы дауыстап оқиды, мағынасын орыс тілінде айту.

Тапсырма слайдта

5 мин

«Қатені тап» стратегиясы

Тапсырманы орындайды қателерді түзетеді.

1.Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді.

2.Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді.

3. Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта.

4. Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар.

3 тапсырма

8 мин

3 тапсырма

Тірек сызба бойынша күшейтпелі шырай мен сан есімдерді қолданып, сөйлемдер құрастыру.

Сабаққа қорытын жасау

3 мин

-сын есім дегеніміз не?

-күшейтпелі шырай қалай жасалады.

-мектеп туралы не айта аламыз?

-мектепте қандай кабинеттер бар?

-сөздерді күшейтпелі шырайға қойып жазу

(сары, қызыл, улкен, кішкентай, биік, таза, қоңыр,қара, сары, мөлдір, момақан)

Жауап береді

Рефлексия

2 мин

Қызыл алма түсіндім\

Сары- жартылай

Көк- түсінген жоқ

Алмаларды тақтаға ілу. Түсінсе ағаштың басына орташа- ортаға орташа түсіндім түбіне түсінген жоқпан

Үйге тапсырма

Бағалау

2 мин

4 тапсырма150 бет сурет бойынша әңгіме құрастыру

Қазақ осы ашық жарқын қабағы

Қонақ келсе шабылып бір қалады

Байқа да тұр саған да ол кетерде

Ат мінгізіп, шапан жабады






Тапсырма: Қатені тап

Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді.

Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді.

Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта.

Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар.

Тапсырма: Қатені тап

Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді.

Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді.

Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта.

Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар.

Тапсырма: Қатені тап

Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді.

Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді.

Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта.

Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар.

Тапсырма: Қатені тап

Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді.

Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді.

Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта.

Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар.

Тапсырма: Қатені тап

Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді.

Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді.

Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта.

Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар.

Тапсырма: Қатені тап

Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді.

Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді.

Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта.

Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар.

Тапсырма: Қатені тап

Шеберханада орыс тілі сабағы өтеді.

Қыздар еңбекке баулу кабинетінде ағаштан ойыншық жасауға үйренеді.

Бейнелеу өнері өтетін кабинет үшінші қабатта.

Онда оқушылардың киімдері, кітаптар бар.


Бағалау парағы:

Аты жөңі

Үй жұмысы

диалог

«қатені тап»

3 тапсырма

Оқушының бағасы

Мұғалімнің бағасы







Бағалау парағы:

Аты жөңі

Үй жұмысы

диалог

«қатені тап»

3 тапсырма

Оқушының бағасы

Мұғалімнің бағасы







Бағалау парағы:

Аты жөңі

Үй жұмысы

диалог

«қатені тап»

3 тапсырма

Оқушының бағасы

Мұғалімнің бағасы







Бағалау парағы:

Аты жөңі

Үй жұмысы

диалог

«қатені тап»

3 тапсырма

Оқушының бағасы

Мұғалімнің бағасы







Бағалау парағы:

Аты жөңі

Үй жұмысы

диалог

«қатені тап»

3 тапсырма

Оқушының бағасы

Мұғалімнің бағасы







Бағалау парағы:

Аты жөңі

Үй жұмысы

диалог

«қатені тап»

3 тапсырма

Оқушының бағасы

Мұғалімнің бағасы








© 2010-2022