Конспект урока Футбол (7 класс)

Раздел Другое
Класс 7 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

11.02

қазақ тілі

Сынып: 7

Сабақтың тақырыбы. Футбол. Дауысты дыбыстардың жіктелуін қайталау.

Сабақтың мақсаты:

а) білімділік мақсаты: оқушыларды өткен грамматика бойынша білімдерін қалыптастыру сұрақтарына түсініктеме беру, ережесін қайталату..

б) дамытушылық мақсаты: оқушылардың такырып бойынша біліктілік деңгейлерін шындай түсіп, ережесі бойынша алған білім тәжірибелерін практика жүзінде қолдана білу дағдыларын дамыта отырып, сауаттылықтарын арттыра түсу; тақырып бойынша оқушылардың лексикалық қорын молайту,сөйлеу дағдысын қалыптастыру, қызығушылығын ояту.

в) тәрбиелік мақсаты: сабақ үрдісінде қолданылатын мысалдар немесе мәтін арқылы оқушылардың қазақ тілі сабағына деген сүйіспеншілік сезімдерін ояту.

Сабақтың түрі: аралас сабақ.

Сабақтың әдіс-тәсілдері: сұрақ-жауап, ауызша және жазбаша жұмыс түрлері,

Пәнаралық байланыс: орыс тілі.

Сабақтың барысы:

I.Ұйымдастыру кезеңі.

1Оқушылармен амандасу. Кезекшімен сұхбаттасу

2Сабаққа даярлыкты тексеру және окушыларды белгілеу.

3Оқушылар назарын сабаққа аудару.

4Сабактың мақсатын айту.

II.Үй тапсырмасын тексеру кезеңі:

Өткен сабактың тақырыбы бойынша : Дауысты дыбыстардың жіктелуін ережесін қайталау тест сұрақтарымен бекіту.

3-4 сөйлем құрастыру.

Лексикалық тақырып бойынша сөздік жұмысы.178бет

III. Мәтінмен жұмыс. 178бет

2 топқа бөлініп тапсырмалар орындау:

1- топ -1 абзацты аударып 2 сөйлемге ситаксистік талдау жасау және сан есімдерді теріп жазып түрін анықтау.

2-топ-2 абзацты аударып 2 сөлемге морфологиялық талдау жасау және 2 сұрақ дайындау.

Тақырып бойынша тапсырмалар орындау:213бет мәтіннің көмегімен сұрақтарға жауап беру

Синквейн; спорт

IV. Қорытынды:

Үй жұмысы: өткен грамматиканы қайталау және сан есімдер қатысқан 5 сөйлем құрастыру, лексикалық тақырып бойынша 2 сұрақтар құрастыру.

Взаимопроверка. Оценочный лист работы в паре.

(поставить галочку)

Ф.И.

Соблюдает правила работы в паре

Активно работает над выполнением заданий

Предлогает свои идеи

Принимает участие в защите проектов, постера

Взаимопроверка. Оценочный лист работы в паре.

(поставить галочку)

Ф.И.

Соблюдает правила работы в паре

Активно работает над выполнением заданий

Предлогает свои идеи

Принимает участие в защите проектов, постера

Взаимопроверка. Оценочный лист работы в паре.

(поставить галочку)

Ф.И.

Соблюдает правила работы в паре

Активно работает над выполнением заданий

Предлогает свои идеи

Принимает участие в защите проектов, постера


Взаимопроверка. Оценочный лист работы в паре.

(поставить галочку)

Ф.И.

Соблюдает правила работы в паре

Активно работает над выполнением заданий

Предлогает свои идеи

Принимает участие в защите проектов, постера

Взаимопроверка. Оценочный лист работы в паре.

(поставить галочку)

Ф.И.

Соблюдает правила работы в паре

Активно работает над выполнением заданий

Предлогает свои идеи

Принимает участие в защите проектов, постера

Взаимопроверка. Оценочный лист работы в паре.

(поставить галочку)

Ф.И.

Соблюдает правила работы в паре

Активно работает над выполнением заданий

Предлогает свои идеи

Принимает участие в защите проектов, постера

Лист оценивания

Оценивание

Задание

(Тренинг)

Защита презентации, постера

Работа в группе

Тест

Составление вопросов,

Составление предложений

(граммотность)

Рефлексия

Самооценивание



Оценка товарища



Оценка учителя






Лист оценивания

Оценивание

Задание

(Тренинг)

Защита презентации, постера

Работа в группе

Тест

Составление вопросов, диолога, кластера

Составление предложений

(граммотность)

Рефлексия

Самооценивание



Оценка товарища



Оценка учителя








© 2010-2022