- Преподавателю
- Другое
- План на тему Менің туған күнім
План на тему Менің туған күнім
Раздел | Другое |
Класс | 3 класс |
Тип | Рабочие программы |
Автор | Исмаилова М.А. |
Дата | 10.12.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Сыныбы: 3 | Пән: қазақ тілі 71-сабақ | Тексерілді______________ | |||
Сабақтың тақырыбы | Менің туған күнім | ||||
Сабақтың мақсаты: | Оқушыларға «Менің туған күнім» деген тақырыпты түсіндіре отырып, оның қаншалықты ерекше күн екенін ұғындыру.. | ||||
Керекті жабдықтар | Стикер, күлегештер, суреттер топтамасы. | ||||
Топқа бөлу | Бағдаршам арқылы топтарға бөлу. | ||||
Оқытуда қолданатын әдіс-тәсілдер | «Ыстық орындық», « топтық жұмыс», «сұрақ-жауап», « көршіңе көрсет». | ||||
Сабақтың барысы | |||||
Сабақ кезеңдері | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | |||
Кіріспе | Оқушылармен амандасу. Түгендеу. Назарын сабаққа аудару. Сабақ жоспарымен таныстыру.
| Амандасады.
| |||
Қызығышылықты ояту | «Күнге қолдарыңды созыңдар. Күннің жомарт сәулелері ананың нәзік алақанындай аялайды, сипалайды, жылытады. Жүрегімізді жылумен махабатқа толтырады. -Міне, жүрегіміздегі осындай жылумен сабағымызды бастаймыз. | Оқушылар мұғалімнің істеген қимылдарын қайталайды. | |||
Кітаппен жұмыс | 1-2-3- тапсырма әр топқа тапсырманы бөліп беремін | Оқушылар ауызша орындайды | |||
Дәптермен жұмыс | 4-5 тапсырма | Оқушылар тапсырманы дәптерлеріне жазады ( көршіңе көрсет әдісін қолданады) | |||
Сергіту сәті | Тербеледі ағаштар, Алдыма жел еседі. Кіп-кішкентай балалар Үп-үлкен боп өседі. | Оқушылар қимылды қайталайды | |||
Бағалау | Күлегештер тәсілі арқылы бағалау. Күнделіктеріне бағаларды қойып беремін. | ||||
Үй тапсырмасы | 6-тап., 119-бет. | Күнделіктеріне жазады | |||
Рефлекси | БББ кестесі | Оқушылар стикерлерін тақтаға жабыстырып шығады. | |||
Білемін | Білдім | Білгім келеді | |||
|
|
| |||
|
|
|
| ||
Сыныбы: 3 | Пән: қазақ тілі 74-сабақ | Тексерілді______________ | |||
Сабақтың тақырыбы | Менің сыйлықтарым | ||||
Сабақтың мақсаты: | Оқушыларға «Менің сыйлықтарым» деген тақырыпты түсіндіру, зат есімнің тәуелдік жалғаулары туралы түсінік беру. | ||||
Керекті жабдықтар | Стикер, күлегештер, суреттер топтамасы. | ||||
Топқа бөлу | Қыс айларының атаулары арқылы топтарға бөлу. | ||||
Оқытуда қолданатын әдіс-тәсілдер | «Кім жылдам?», « топтық жұмыс», «сұрақ-жауап», « көршіңе көрсет». | ||||
Сабақтың барысы | |||||
Сабақ кезеңдері | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | |||
Кіріспе | Оқушылармен амандасу. Түгендеу. Назарын сабаққа аудару. Сабақ жоспарымен таныстыру.
| Амандасады.
| |||
Қызығышылықты ояту | «Күнге қолдарыңды созыңдар. Күннің жомарт сәулелері ананың нәзік алақанындай аялайды, сипалайды, жылытады. Жүрегімізді жылумен махабатқа толтырады. -Міне, жүрегіміздегі осындай жылумен сабағымызды бастаймыз. | Оқушылар мұғалімнің істеген қимылдарын қайталайды. | |||
Кітаппен жұмыс | 1-2-3- тапсырма әр топқа тапсырманы бөліп беремін | Оқушылар ауызша орындайды | |||
Дәптермен жұмыс | 4-5 тапсырма | Оқушылар тапсырманы дәптерлеріне жазады ( көршіңе көрсет әдісін қолданады) | |||
Сергіту сәті | Оң қолымда бес саусақ, Сол қолымда бес саусақ. Алақанды ашамыз Беске бесті қосамыз. Кел, санайық ал мұны Нешеу болды барлығы? | Оқушылар қимылды қайталайды | |||
Бағалау | Бағдаршам тәсілі арқылы бағалау. Күнделіктеріне бағаларды қойып беремін. | ||||
Үй тапсырмасы | Өз сыйлықтарың туралы шағын эссе жазып келу.Зат есім.т.ж. ереже жаттап келу. | Күнделіктеріне жазады | |||
Рефлекси | БББ кестесі | Оқушылар стикерлерін тақтаға жабыстырып шығады. | |||
Білемін | Білдім | Білгім келеді | |||
|
|
| |||
|
|
|
| ||
Сыныбы: 3 | Пән: қазақ тілі 75-сабақ | Тексерілді______________ | |||
Сабақтың тақырыбы | Менің қонақтарым | ||||
Сабақтың мақсаты: | Оқушыларға «Менің қонақтарым» деген тақырыпты түсіндіру, септіктерді қайталау. | ||||
Керекті жабдықтар | Смайлик, стикер, үлестірмелі қағаздар. | ||||
Топқа бөлу | Бағдаршам арқылы топтарға бөлу. | ||||
Оқытуда қолданатын әдіс-тәсілдер | «Серпілген сауал», « топтық жұмыс», «миға шабуыл», « көршіңе көрсет». | ||||
Сабақтың барысы | |||||
Сабақ кезеңдері | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | |||
Кіріспе | Оқушылармен амандасу. Түгендеу. Назарын сабаққа аудару. Сабақ жоспарымен таныстыру.
| Амандасады.
| |||
Қызығышылықты ояту | -Балалар, айналымызда көңіл-күйі көтеріңкі, жақсы адамдардың болғанын бәріміз ұнатамыз. Ендеше қол ұстасып, бір-бірімізге жақсы көңіл - күй мен саулық тілейік. Кел, балалар, күлейік! Күлкіменен түлейік! Күлкі-көңіл ажары! Күліп өмір сүрейік! | Оқушылар мұғалімнің істеген қимылдарын қайталайды. | |||
Кітаппен жұмыс | 1-2-3- тапсырма әр топқа тапсырманы бөліп беремін | Оқушылар ауызша орындайды | |||
Дәптермен жұмыс | 4-5 тапсырма | Оқушылар тапсырманы дәптерлеріне жазады ( көршіңе көрсет әдісін қолданады) | |||
Сергіту сәті | Тербеледі ағаштар, Алдыма жел еседі. Кіп-кішкентай балалар Үп-үлкен боп өседі. | Оқушылар қимылды қайталайды | |||
Бағалау | Күлегештер тәсілі арқылы бағалау. Күнделіктеріне бағаларды қойып беремін. | ||||
Үй тапсырмасы | 6-тап., 123-бет. | Күнделіктеріне жазады | |||
Рефлекси | БББ кестесі | Оқушылар стикерлерін тақтаға жабыстырып шығады. | |||
Білемін | Білдім | Білгім келеді | |||
|
|
| |||
|
|
|
| ||
Сыныбы: 3 | Пән: қазақ тілі 76-сабақ | Тексерілді______________ | |||
Сабақтың тақырыбы | Досымның туған күні | ||||
Сабақтың мақсаты: | Оқушыларға «Досымның туған күні» деген тақырыпты түсіндіру, мәтінді пайдалана отырып, өз пікірлерін айта білуге үйрету. | ||||
Керекті жабдықтар | Стикер, күлегештер, суреттер топтамасы. | ||||
Топқа бөлу | Қыс айларының атаулары арқылы топтарға бөлу. | ||||
Оқытуда қолданатын әдіс-тәсілдер | «автобус аялдамасы», « топтық жұмыс», «сұрақ-жауап», « көршіңе көрсет». | ||||
Сабақтың барысы | |||||
Сабақ кезеңдері | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | |||
Кіріспе | Оқушылармен амандасу. Түгендеу. Назарын сабаққа аудару. Сабақ жоспарымен таныстыру.
| Амандасады.
| |||
Қызығышылықты ояту | «Күнге қолдарыңды созыңдар. Күннің жомарт сәулелері ананың нәзік алақанындай аялайды, сипалайды, жылытады. Жүрегімізді жылумен махабатқа толтырады. -Міне, жүрегіміздегі осындай жылумен сабағымызды бастаймыз. | Оқушылар мұғалімнің істеген қимылдарын қайталайды. | |||
Кітаппен жұмыс | 1-2-4- тапсырма әр топқа тапсырманы бөліп беремін | Оқушылар ауызша орындайды | |||
Дәптермен жұмыс | 3-5 тапсырма | Оқушылар тапсырманы дәптерлеріне жазады ( көршіңе көрсет әдісін қолданады) | |||
Сергіту сәті | Оң қолымда бес саусақ, Сол қолымда бес саусақ. Алақанды ашамыз Беске бесті қосамыз. Кел, санайық ал мұны Нешеу болды барлығы? | Оқушылар қимылды қайталайды | |||
Бағалау | Бағдаршам тәсілі арқылы бағалау. Күнделіктеріне бағаларды қойып беремін. | ||||
Үй тапсырмасы | 6-тапсырма 125-бет | Күнделіктеріне жазады | |||
Рефлекси | БББ кестесі | Оқушылар стикерлерін тақтаға жабыстырып шығады. | |||
Білемін | Білдім | Білгім келеді | |||
|
|
| |||
|
|
|
| ||
Сыныбы: 2 | Пән: қазақ тілі 37-сабақ | Тексерілді______________ | |||
Сабақтың тақырыбы | Аттракционда | ||||
Сабақтың мақсаты: | Оқушыларға «Аттракционда» деген тақырыпты түсіндіру, мәтінді өз сөзімен айтып беруге үйрету. | ||||
Керекті жабдықтар | Смайлик, стикер, үлестірмелі қағаздар. | ||||
Топқа бөлу | Бағдаршам арқылы топтарға бөлу. | ||||
Оқытуда қолданатын әдіс-тәсілдер | «Серпілген сауал», « топтық жұмыс», «миға шабуыл», « көршіңе көрсет». | ||||
Сабақтың барысы | |||||
Сабақ кезеңдері | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | |||
Кіріспе | Оқушылармен амандасу. Түгендеу. Назарын сабаққа аудару. Сабақ жоспарымен таныстыру.
| Амандасады.
| |||
Қызығышылықты ояту | -Балалар, айналымызда көңіл-күйі көтеріңкі, жақсы адамдардың болғанын бәріміз ұнатамыз. Ендеше қол ұстасып, бір-бірімізге жақсы көңіл - күй мен саулық тілейік. Кел, балалар, күлейік! Күлкіменен түлейік! Күлкі-көңіл ажары! Күліп өмір сүрейік! | Оқушылар мұғалімнің істеген қимылдарын қайталайды. | |||
Кітаппен жұмыс | 1-2-4 тапсырма әр топқа тапсырманы бөліп беремін | Оқушылар ауызша орындайды | |||
Дәптермен жұмыс | 3-5 тапсырма | Оқушылар тапсырманы дәптерлеріне жазады ( көршіңе көрсет әдісін қолданады) | |||
Сергіту сәті | Тербеледі ағаштар, Алдыма жел еседі. Кіп-кішкентай балалар Үп-үлкен боп өседі. | Оқушылар қимылды қайталайды | |||
Бағалау | Күлегештер тәсілі арқылы бағалау. Күнделіктеріне бағаларды қойып беремін. | ||||
Үй тапсырмасы | 6-тап., 89-бет.жаттау. | Күнделіктеріне жазады | |||
Рефлекси | БББ кестесі | Оқушылар стикерлерін тақтаға жабыстырып шығады. | |||
Білемін | Білдім | Білгім келеді | |||
|
|
| |||
|
|
|
| ||
Сыныбы: 3 | Пән: қазақ тілі 38-сабақ | Тексерілді______________ | |||
Сабақтың тақырыбы | Киноаттаркционда | ||||
Сабақтың мақсаты: | Оқушыларға «Киноаттракционда» деген тақырыпты түсіндіру, мәтінді пайдалана отырып, өз пікірлерін айта білуге үйрету. | ||||
Керекті жабдықтар | Стикер, күлегештер, суреттер топтамасы. | ||||
Топқа бөлу | Қыс айларының атаулары арқылы топтарға бөлу. | ||||
Оқытуда қолданатын әдіс-тәсілдер | «автобус аялдамасы», « топтық жұмыс», «сұрақ-жауап», « көршіңе көрсет». | ||||
Сабақтың барысы | |||||
Сабақ кезеңдері | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | |||
Кіріспе | Оқушылармен амандасу. Түгендеу. Назарын сабаққа аудару. Сабақ жоспарымен таныстыру.
| Амандасады.
| |||
Қызығышылықты ояту | «Күнге қолдарыңды созыңдар. Күннің жомарт сәулелері ананың нәзік алақанындай аялайды, сипалайды, жылытады. Жүрегімізді жылумен махабатқа толтырады. -Міне, жүрегіміздегі осындай жылумен сабағымызды бастаймыз. | Оқушылар мұғалімнің істеген қимылдарын қайталайды. | |||
Кітаппен жұмыс | 1-2-3- тапсырма әр топқа тапсырманы бөліп беремін | Оқушылар ауызша орындайды | |||
Дәптермен жұмыс | 4-6 тапсырма | Оқушылар тапсырманы дәптерлеріне жазады ( көршіңе көрсет әдісін қолданады) | |||
Сергіту сәті | Оң қолымда бес саусақ, Сол қолымда бес саусақ. Алақанды ашамыз Беске бесті қосамыз. Кел, санайық ал мұны Нешеу болды барлығы? | Оқушылар қимылды қайталайды | |||
Бағалау | Бағдаршам тәсілі арқылы бағалау. Күнделіктеріне бағаларды қойып беремін. | ||||
Үй тапсырмасы | 5-тапсырма 91-бет. Ұқсас сөйлем құрап жазып келу. | Күнделіктеріне жазады | |||
Рефлекси | БББ кестесі | Оқушылар стикерлерін тақтаға жабыстырып шығады. | |||
Білемін | Білдім | Білгім келеді | |||
|
|
| |||
|
|
|
|