- Преподавателю
- Дошкольное образование
- Розробка заняття з малювання Золоте яєчко
Розробка заняття з малювання Золоте яєчко
Раздел | Дошкольное образование |
Класс | - |
Тип | Конспекты |
Автор | Семенченко Е.В. |
Дата | 19.12.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Есть |
Розробка заняття з малювання
для дітей переддошкільного віку
«Золоте яєчко»
Підготувала вихователь НВК
Семенченко Е.В.
Мета
Художньо-естетичний розвиток:
-
вчити розрізняти і називати основні кольори;
-
заохочувати до використання нетрадиційних технік малювання фарбами;
-
спонукати повторювати дії дорослого та за власним бажанням створювати елементарні зображення знайомих предметів;
-
привчати бути охайними, дотримуватись правил під час образотворчої діяльності (не м'яти папір, малювати лише на папері).
Розвиток сенсорики:
-
вчити визначати форму (геометричні фігури);
-
заохочувати до впізнавання знайомих кольорів в предметному оточенні.
Розвиток музичних задатків:
-
Привчати сприймати в аудіозаписах твори сучасних композиторів, класичної, народної та дитячої музики.
Обладнання: фарби, штампи з картоплі, кольорові стрічки, курка-іграшка, пісок з кольоровими лопатками, круги і овали жовтого кольору, фланелеграф, персонажі казки «Курочка ряба», мозаїка, кольорові мисочки.
Музичний супровід: дитяча пісенька «Вышла курочка гулять», «На пташиному дворі»
Хід заняття
-
Психогімнастика:
Наши умные головки будут думать много, ловко.
Ушки будут слушать, ротик четко говорить.
Ручки будут хлопать, ножки будут топать.
Спинки випрямляються, друг-другу улыбаемся.
-
- Діти, до нас прийшла курочка. Подивіться, у неї на крильцятах кольорові стрічки. Це для вас. Виберіть собі стрічечку (зав'язати на руці у дитини), а за це ми погодуємо курочку.
-
Гра «Збери зернятка». Дитина бере мисочку такого кольору, як стрічечка на руці, і збирає «зернятка» відповідного кольору (під музику).
-
- Діти, курочка говорить вам: «Дякую». А ще вона приготувала вам сюрприз. Але його треба знайти. Візьміть лопатку «вашого» кольору. Гра «В піску» (знайти круги і овали).
-
Бесіда:
-
яка це фігура? (коло)
-
якого вона кольору, на що схожа?
-
а на що схожа ця фігура (овал)?
-
яку ви знаєте казку про курочку і яєчко?
-
Слухання казки, яке супроводжується показом сюжету на фланелеграфі і відповідними рухами рук дітьми.
-
Мотивація. Давайте намалюємо багато яєць,щоб дід і баба не плакали.
-
Виконання робіт з індивідуальною допомогою.
-
Підсумок. Милування роботами.