• Преподавателю
  • Биология
  • Ашық сабақ Жорғалаушылардың басқа да өкілдері: Қосмекенділер, қолтырауындар, қабыршақтылар

Ашық сабақ Жорғалаушылардың басқа да өкілдері: Қосмекенділер, қолтырауындар, қабыршақтылар

Раздел Биология
Класс 7 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Ашық сабақ Жорғалаушылардың басқа да өкілдері:Қосмекенділер,қолтырауындар,қабыршақтылар.Ашық сабақ Жорғалаушылардың басқа да өкілдері:Қосмекенділер,қолтырауындар,қабыршақтылар.Ашық сабақ Жорғалаушылардың басқа да өкілдері:Қосмекенділер,қолтырауындар,қабыршақтылар.Ашық сабақ Жорғалаушылардың басқа да өкілдері:Қосмекенділер,қолтырауындар,қабыршақтылар.Ашық сабақ Жорғалаушылардың басқа да өкілдері:Қосмекенділер,қолтырауындар,қабыршақтылар.Ашық сабақ Жорғалаушылардың басқа да өкілдері:Қосмекенділер,қолтырауындар,қабыршақтылар.Ашық сабақ Жорғалаушылардың басқа да өкілдері:Қосмекенділер,қолтырауындар,қабыршақтылар.12.03.15ж

Сабақтың тақырыбы:Жорғалаушылардың басқа да өкілдері:Қосмекенділер,қолтырауындар,қабыршақтылар.

Мақсаты: Жорғалаушылар өкілдерінің ерекшеліктері мен маңызын түсіну..

Міндеті:Жорғалаушылардың табиғи ортада таралуын,көптүрлілігін білу.

Сілтеме:Бейнекөрініс,дүниежүзілік карта,кесте,А-3 форматы,стикер,маркер,желім,суреттер,биолог анықтамалығы журналы,жануарлар әлемінің үлкен атласы,сұрақ жауап энцеклопедиясы.

Қамтылатын модульдер:Оқыту мен оқудағы жаңа тәсіл(топтық тапсырмалар орындау)

СТО (мозайка құрастыру),АКТ (семантикалық карта толтыру),Бағалау,Рефлексия.

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер

Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету

Оқытуды басқару,көш-басшылық

биология

АКТ-пайдалану

Оқыту,оқу үшін бағалау

Талантты дарынды баланы анықтау

Жас ерекшелігіне сәйкес оқыту



Оқыту нәтижелері:

1.Өз бетімен жаңа тақырыптың мазмұнын меңгерді.

2.Өз пікірлерін постер арқылы қорғады.

3.Жорғалаушылардың жаңа түрлерімен танысты.

4.АКТ-қолдану арқылы ғылыми жаңалықтармен танысты.

5.Визуальды есте сақтауды дамытты.

6.Формативті,жиынтық бағалады.

7.Кері байланыс «Рефлексия»

Сабақтың барысы:

1.Мұғалімнің іс-әрекеті.(оқушыларды түгендеу)

І Ұйымдастыру:

2.Зейінін сабаққа аудару.

3.Баспа материалдармен жұмыс

2.Оқушы іс-әрекеті:

1.Жануарлар суреттері арқылы (тасбақа,қолтырауын,жылан)топқа бөліну.

2.Топтық жұмыс орындау.

2..АКТ-ғылыми жаңалықтармен танысу

3.Жеке жұмыс орындау

4.Семантикалық карта толтыру.

5Ойлан тап (жорғалаушылардың ерекшеліктерін сипатта)

6.Бұлар қай отряд өкілдері?(суретпен жұмыс)

6.Ең,ең,ең.......

а)Қолтырауын

б)Қосмекенділер

в) Қабыршақтылар.

7.Глоссари әдісі(термин сөздермен жұмыс)

8.Кім жылдам ?

Оқушылар бір- біріне шар беріу арқылы тақырыпқа қатысты сөздерді атап, жаңа сөйлем құрау.

8.Қорытындылау. Бейнекөрініс (екі басты тасбақа,жүз жасаған тасбақа)

9.Бағалау.

10.Кері байланыс.Рефлексия.

«Қарақұм орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.









Мектепішілік шығармашылық топ семинары.

Ашық сабақ



Тақырыбы: «Жорғалаушылардың басқа да өкілдері:қосмекенділер,

қолтырыуындар,қабыршақтылар.

7-сынып























Биология пәні мұғалімі:Г.Космуратова.









2015 жыл



.

© 2010-2022