Планирование уроков. Өрмекшітәріздестер класы. 7 класс

Раздел Биология
Класс 7 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Күні

Сыныбы

7«В» сынып

Өтетін орны:

Биология кабинеті.

Сабақтың тақырыбы:

Өрмекшітәріздестер класы.

Сабақтың мақсаты.

Өрмекшітәріздестер жайында жалпы түсінік бере отырып, оқушы білімін жетілдіру.

Күтілетін нәтиже:

Сыныпта ынымақтастық атмасферасы қалаптасады.

Сыныптың көшбасшысы анақталады.

Өз ойларын еркін жеткізеді.

Өрмекшілердің сан алуандылығы жайында біледі.

Қолданатын модульдер:

Диалогтік оқыту тәсілі; Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету; Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау. Оқытуда АКТ-ны пайдалану; Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу.


Топ ережесі:

1.Өзара құрмет.

2.Уақытты утымды пайдалану.

3.Топ ішінде рөлді анықтау ( топ басшы, хатшы, тілші, бақылаушы, суретші, баяндаушы және т.б)

4.Тапсырмаларды орындау барыснда келісімге қол жеткізу үшін бір бірін тыңдау.

5.Инновациялық көзқарастар мен идеяларды ұжыммен талқылауда құрметпен қарау.

6.Әркімнің де ойы аса құнды екенін есте сақтау.

Сілтеме:

Интернет ресурстары. Power Point оқулық . 7-сынып биология Ғаламтордан алынған мәліметтер,тірек сөздермен жұмыс

Әдіс тәсілдер:

Топтық жұмыс, жұптық жұмыс, жеке жұмыс арқылы оқушылар сабаққа түгел қатыстыру Мұғалім ақпарат береді. Жигсо әдісі арқылы балалар бір-біріне білім береді.

«Жұптасып-ойлан бөліс» әдісі, «Дана үкі» әдісі арқылы жұмыс жасайды.

Кезеңдер:

Мұғалімнің іс әрекеті

Оқушының іс әрекеті.

ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі.


1мин

Оқушылармен амандасу, жоқ оқушыларды түгендеу. Сынып тазалығына көңіл аудару. Оқушы назарын сабаққа аудару. Оқушыларды әр түрлі смайликтер арқылы топқа бөлу.

Оқушылар смайликтерді таңдау арқылы топқа бөлінеді.

Смайликтер.

Сергіту сәті.

5 мин

«Көңілді күн»

Оқушылар жаттығу жасайды.

Интербелсенді тақта. Музыка.

Үй тапсырмасын сұрау.


5 мин








«Жұптасып-ойлан бөліс»

Идеялар мен ойларды дамытудың құрылымдық әдісі.

1.Оқушылар ойланып жеке жауап жазады.

2.Оқушылар жұптарға бөлініп ең үздік деген сұрақтарын біріктіреді.

3. Оқушылар өздерінің жаңа жақсартылған жауаптарымен сыныппен бөліседі.

Шарға жазылған сөздерге әр топ екі сұрақтан құрады.

Шар, маркерлер.




Жаңа сабақ.

4 мин

Жаңа сабаққа қысқаша сипаттама беріледі.

Видео көрсетіледі.

Оқушылар жаңа сабаққа көңіл аударады. Жұмыс дәптерлеріне қажеттілерін жазып алады.

Оқушылар видеоны қарап, өз ойларын жинақтайды. Өз ойларын ортаға салып жаңа сабақтың мазмұнын ашады.

Интербелсенді тақта.

Оқушылармен жұмыс.

10мин






Шығармашылық жұмыс

10мин

«ДЖИГСО» әдісі.

І топқа тапсырама. Өрмекшілер жайында сипаттама беру.

ІІ топқа тапсырма. Крест өрмекшісі.

ІІІ топқа тапсырма.

Таралуы, тіршілік ортасы.

Планирование уроков. Өрмекшітәріздестер класы. 7 класс

Планирование уроков. Өрмекшітәріздестер класы. 7 класс

Планирование уроков. Өрмекшітәріздестер класы. 7 классПланирование уроков. Өрмекшітәріздестер класы. 7 класс

Оқушылар өздеріне берілген тапсырманы орындайды.


І топқа. Көрініс көрсету.

ІІ топқа. Әңгіме құрау.


ІІІ топқа.Өрмекшінің атынан монолог құрау

Маркерлер, А3

Қорытындылау.


5 мин

«Сыйқырлы микрафон». Берілген сұрақтарға жауап береді

Сұрақ қою, жауап бер

Микрафон

Рефлексия

2 мин

«Білім ағашы» Стикерлер таратылады.

Оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерлерін жазады.

стикер

Бағалау.


2мин

Оқушылар сабақ үдерісіне түгел қатыстыру

Суммативті бағалау.

Үйге тапсырма беру.

1мин.

Өрмекшілер жайында қызықты мәлмет жинақтап келу.



© 2010-2022