Адам қаңқасы және оның бөлімдері. Тұлға қаңқасы

Пәні: Биология Кабинеті – № 27                            Сыныбы: 8 «Г» сыныбы   Тақырыбы: Адам қаңқасы және оның бөлімдері. Тұлға қаңқасы Мақсаты: Адам қаңқасы мен оның бөлімдерінің маңызын түсіну және оқудағы жаңа тәсілдер арқылы білімді дамыту. Міндеттері: - қаңқа бөлімдерін ажырата білу -топпен, жұппен жұмыс жасау; -талдау жұмыстарын жүргізу; Қолданылған модульдер: Оқыту мен оқудағы жаңа технологиялар, сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, оқытуда АКТ-ны    пайдалану, оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау,  оқытудағы басқарушылық және көшбасшылық.     Сабақ кезеңдері Уақыты Жоспар мазмұны Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушылардың іс-әрекеті Бағалау Ресурстар   І Кіріспе. 5 мин. Психологиялық ахуал Мен сабақты қалай бастаймын? Ұйымдастыру: Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.өзін- өзі реттеу(әлеуметтік)   Ынтымақтастық атмосферасын орнату. Оқушылармен амандасу. Шеңбер  құрып,жақсы көңіл күй, тілеймін. Оқушылардың құрал-жабдықтарын тексеремін. Оқушыларды түрлі суреттер арқылы үш топқа б...
Раздел Биология
Класс -
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Пәні: Биология

Кабинеті - № 27

Сыныбы: 8 «Г» сыныбы

Тақырыбы: Адам қаңқасы және оның бөлімдері. Тұлға қаңқасы

Мақсаты: Адам қаңқасы мен оның бөлімдерінің маңызын түсіну және оқудағы жаңа тәсілдер арқылы білімді дамыту.

Міндеттері:

- қаңқа бөлімдерін ажырата білу

-топпен, жұппен жұмыс жасау;

-талдау жұмыстарын жүргізу;

Қолданылған модульдер: Оқыту мен оқудағы жаңа технологиялар, сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, оқытуда АКТ-ны пайдалану, оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау, оқытудағы басқарушылық және көшбасшылық.

Сабақ кезеңдері

Уақыты

Жоспар мазмұны

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

І Кіріспе.

5 мин.

Психологиялық ахуал

Мен сабақты қалай бастаймын?

Ұйымдастыру:

Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.өзін- өзі реттеу(әлеуметтік)

Ынтымақтастық атмосферасын орнату.

Оқушылармен амандасу. Шеңбер құрып,жақсы көңіл күй, тілеймін. Оқушылардың құрал-жабдықтарын тексеремін.

Оқушыларды түрлі суреттер арқылы үш топқа бөлемін.

Оқушылар мұғаліммен көңіл- күйлерімен бөліседі.



Бәрікелді!

Таратпа материалдар

ІІ Тұсаукесер кезеңі

5 мин

Үй тапсырмасын тексеру.

Сезім мүшелері

Анализаторлар

Интербелсенді тақтада берілген слайд

Үйде дайындап келген тапсырмалары бойынша тақтадағын қайталайды

Және түрлі тапсырмаларды орындайды

Топ басшысы бағалайды

Интерабелсенді тақта,

кесте

ІІІ Негізгі бөлім

20 мин


Жаңа сабақ

«Ой қозғау»



Үш топқа түрлі тапсырма беріледі

Интербелсенді тақтаға назар аударды

«Дұрыс, өте жақсы» деген қолпаштау сөздері арқылы белсенділігін арттыру.

PowerPoint бағдарламасында жасалған таныстырылым

флипчарт, маркерлер

1 мин

Сергіту сәті

«Қызыл өрік биін» билету.

Оқушылар қозғалысқа түсу арқылы бойларын сергітеді.

Интербелсенді тақта, әуен

10 мин.

Орнын тап

Сүйектердің орнын тап

Орнын табады

«Диалогтік оқыту» арқылы түсіну дәрежесін бағалау.

ІҮ Қорытынды бөлім

2 мин

Рефлексия

Бүгінгі сабақтан алған білімдерін,инсерт әдісі бойынша қорытындылайды

Оқушылар өздерінің пікірлерін, сезімдерін таратылған парақшаларға жазады

Оқушылардың тақырып бойынша қорытынды жазады

Рефлексия флипчарты

Үйге тапсырма

Берілген сөздердіе мағынасын табу.§22,23

2 мин

Бағалау

Қорытынды баға шығару

Бірін-бірі бағалауы

Бағалау парақшасы



© 2010-2022