Сабақтың тақырыбы: Қына 7-класс

З.Өз бетінше жұмыс жасауға, шапшандыққа баулу. Сабақ типі:  Жаңа  сабағы. Сабақ әдісі:  Баяндау, сұрақ-жауап. Көрнекілік: Суреттер, слайдтар, плакаттар Сабақ барысы:  1. Ұйымдастыру                   2.Жаңа сабақты баяндау.      Лихенология -қыналарды зерттейтін ғылым. Негізін қалаушы швед ғалымы Ахариус Грекше «лиһен»-қына, «логос» - ілім Орыс ғалымы А.Н.Бекетов 1860 жылы «лишайник» терминін ұсынды. Қына өсімдік пионері деп аталады. Қына- өте баяу өсетін ағза.   Бір жылда 1-8 мм өседі. 3.Бе...
Раздел Биология
Класс -
Тип Презентации
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Мұғалім: Рашитов Нурлан Нурлыбекович

Пәні:биология

Класс:7

Сабақ тақырыбы:Қына

Сабақ мақсаты: 1.Қына тіршілігі, көбеюі, маңызы туралы толық мағлұмат беру.

2.Ойлау,еске сақтау қабілетін дамыту.

З.Өз бетінше жұмыс жасауға, шапшандыққа баулу.

Сабақ типі: Жаңа сабағы.

Сабақ әдісі: Баяндау, сұрақ-жауап.

Көрнекілік: Суреттер, слайдтар, плакаттар

Сабақ барысы: 1. Ұйымдастыру

2.Жаңа сабақты баяндау.

Лихенология -қыналарды зерттейтін ғылым.

Негізін қалаушы швед ғалымы Ахариус

Грекше «лиһен»-қына, «логос» - ілім

Орыс ғалымы А.Н.Бекетов 1860 жылы «лишайник» терминін ұсынды.

Қына өсімдік пионері деп аталады.

Қына- өте баяу өсетін ағза.

Бір жылда 1-8 мм өседі.

Сабақтың тақырыбы: Қына 7-класс

Сабақтың тақырыбы: Қына 7-класс

Сабақтың тақырыбы: Қына 7-класс

3.Бекіту

Деңгейлік тапсырма

1 деңгей

1.Қыналар қайда өседі?

2.Қыналардың құрылысы қандай?

3.Қынаның пішіндері қандай?

2 деңгей

1.Қына қалай қоректенеді?

2.Қыналар қалай көбейеді?

3.Қыналардың табиғаттағы,шаруашылықтағы маңызы қандай?

3 деңгей

  1. Қынаны неліктен «табиғат индикаторы » деп атайды?

Үйге тапсырма §12



© 2010-2022