Тақырыбы: Организмнің біртұтас екендігі (9-сынып)

Раздел Биология
Класс 9 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Пәні: Биология Мақсұт Қаламқас Абылқызы

Сабақтың тақырыбы:

Организмнің біртұтас екендігі

Мақсаты:

Өзгергіш жағдайларға организмнің бейімделу деңгейлері. Өзіндік реттелу. Биологиялық сағат. Анабиоз туралы білім беру

Сілтеме

Оқулық, үлестірме материалдар

Оқыту нәтижесі

Өзгергіш жағдайларға организмнің бейімделу деңгейлерін біледі

Негізгі идея

Оқушының тақырыпты түсіну деңгейін анықтау түсінігін толықтыру

Әдіс - тәсілдер

АКТ, СТО: блум токсономиясы, ОҮБ

Ресурстар

Окулык, маркер, калам, стикер

Блум таксономиясы

7модуль

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс - әрекеті

Білу - түсіну

Сыни ойлау

1.«Миға шабуыл» әдісі

2.Тақырыпты ассоциация құру арқылы ашу

Тақырыбы:Организмнің біртұтас екендігі (9-сынып)

1. үй тапсырмасын еске түсіру негізінде оқушылар сұрақтарға жауап береді

2.Оқушылар ассоциация құрады

Қолдану

Сыни ойлау.


  1. Суретпен жұмыс

Тақырыбы:Организмнің біртұтас екендігі (9-сынып)

Тақырыбы:Организмнің біртұтас екендігі (9-сынып)

1.Оқушылар суреттер бойынша өз ойларын жеткізеді

Талдау

Сыни ойлауға үйрету

Дарынды және талантты балаларды оқыту

1.кесті толтыру

Тақырыбы:Организмнің біртұтас екендігі (9-сынып)

  1. Оқушылар кестені толтырады



Бағалау

Диалогтік оқыту.

«Ыстық орындық » әдісі арқылы кері байланыс жасау

Топ жетекшілерінің бағасымен танысып, өзінің бағасын шығарады.

Сабақты қорытындылайды

Топ жетекшілері топ мүшелерінің бағасын жариялайды.

Оқушылар рефлексия жазады.

Қорытындылау

Рефлексия: екі жұлдыз бір тілек



© 2010-2022