• Преподавателю
  • Биология
  • Қосмекенділер, бауырымен жорғалаушылар, құстар кластарынан алған білімдерін тексеру саяхат сабақтары 7-сынып

Қосмекенділер, бауырымен жорғалаушылар, құстар кластарынан алған білімдерін тексеру саяхат сабақтары 7-сынып

Раздел Биология
Класс 7 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

7-Биология

17.03.2015жыл

7-сыныптар

Тақырыбы:

Қосмекенділер,бауырымен жорғалаушылар,құстар кластарынан алған білімдерін тексеру саяхат сабақтары

Мақсаты:

Оқушыларға, қосмекенділер,бауырымен жорғалаушылар, құстар кластарынан алған білімдерін тиянақтай отырып, білімдерін бекіту

Күтілетін нәтиже

Қосмекенділер,бауырымен жорғалаушылар,құстар кластарына тұжырым жасай отырып, жеке-топта-жұпта өзіндік ізденіс жұмыстарын жүргізуге бағыттау.

Сілтеме

Қ.Қайым,Р.Сәтімбеков,Ә.Әметов.Ж.Қожантаева «Биология», Алматы «Атамұра» 2009ж.

Негізгі идеясы

Лессон стади, СТО, Оқу үшін бағалау және өзін бағалау.

Ресурстар

Жұмыс дәптері, қалам мен карандаш.

Сабақтың барысы:

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

І. Ұйымдастыру кезеңі:

Жан-жануарлардың суреттері арқылы 3-топқа бөлу

Оқушылардың көңіл-ахуалын бақылап, оларды түгендеу.

Кезекші жоқ оқушылар туралы баяндайды.

ІІ. Оқушыларды топқа бөлу.

Санау әдісі бойынша сыныпты үш топқа бөліп отырғызу.

Топқа бөлініп отырады. Оқушылар қимылдарын көрсету арқылы топқа ат береді.

ІІІ. Үй-тапсырмасын сұрау: «Өз біліміңді тексер»

Ікезең тес 10-нан 30 сұрақты орындайды.

Тест сұрақтар қою арқылы оқушыларды сөйлетіп, ойын айтуға шақырады.

Үй жұмысын компьютерге жеке-жеке орындайды

ІҮ. Жаңа тақырып: «Менің ойымша» әдісі бойынша.

Интерактивтік тапсырмаларыд орындайды.

Топтағы оқушыларға топпен жұмыс жасауға шақырады тапсырмалар ұсынады.

Сабаққа белсенді қатысады, жеке-жұпта-топта жұмыс жасайды.

Ү. Топта ойларың жинақтап бір-біріне мазмұндамаларын айтады.

«Мазмұнды сызбанұсқа» саылып орындайды.

Сұрақтардың дұрыс құрылуын қадағалайды.

Бір-біріне қойылған сұрақтарға жаңа мәтінге сүйене отырып жауап береді. Оқушылар қорғайды, баяндайды.

ҮІ. Оқулықпен және ақпарат көздерімен жұмыс .

Әр топтағы оқушылардың идеясымен келіседі.

Еркін түрде тақтаға шығып мазмұндысызба нұсқаны қорғайды,түсіндіреді.

ҮІІ. Рефлексия. Үйге Құрылысы мен таныс болайық суреттпен жұмыс

Сабақтан алған әсері бойынша тілектер пен ұсыныстар айтуды ұсынады.

Рефлексия жасауға белсене қатысады. Күнделіктеріне үй жұмысын жазады.

ҮІІІ. Бағалау әдістерін қолдану.

Бірін-бірі бағалауға ұсыныс жасап, жұмысты толықтырады.

Өздеріне бағалар қояды және мұғалімнің көмегіне жүгінеді.

Алматы облысы Жамбыл ауданы

Б.Қыдырбекұыл атындағы орта мектеп








Қосмекенділер,бауырымен жорғалаушылар,құстар кластарынан алған білімдерін тексеру саяхат сабақтары 7-сынып

«Қосмекенділер,бауырымен жорғалаушылар,құстар кластарынан алған білімдерін тексеру саяхат сабағы»

Lesson Study стратегиясы бойынша

аудандық семинар




Өткізген: Адият Мақсат

Б.Қыдырбекұлы атындағы ОМ

химия биология пән мұғалімі




Б.Қыдырбекұлы ауылы-2015

Lesson Study-ге жоспарлау, оқыту, қадағалау, оқыту меноқуды талдау, өз қорытындыларын тұжырымдап, құжаттауды бірлесіп жүзеге асыратын мұғалімдер тобы қатысады. Lesson Study-дің циклін өткізген соң мұғалімдер педагогикалық тәсілдерді түрлендіріп немесе жетілдіріп,

кейіннен ашық Lesson Study, таныстырылым өткізу, баспада жариялау арқылы әріптестеріне таратады. Қазіргі кезде оқыту әдістемесін жетілдіру, оқушылардың бастауыш және орта мектептегі негізгі пәндер бойынша білім деңгейін арттыру, сондай-ақ тұжырымды педагогикалық тәсілдерді жасау мақсатында Жапониямен

© 2010-2022